X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Ramada Park Hotel

3-5 Poligrafiei Avenue, Bukurešť, Rumunsko

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Ramada Bucharest Park Hotel nabízí 267 moderně zařízené pokoje s veškerým komfortem a zařízení pro obchodní cestující. Ať už cestujete služebně nebo na dovolenou, je vlastnost Ramada, který je postaven, aby vyhovoval vašim potřebám.
Víme, že chcete začít svůj den zdravou snídaní v čistém a příjemném prostředí. Z velké škály snídaně dostupných produktů, Ramada Park je hrdý na to, nabídnout Folgers kávu, Minute Maid šťávy, teplé a studené cereálie, čerstvé ovoce, pečivo, jogurt a teplé pokrmy. Přidejte se k nám v dopoledních hodinách - těšíme se na spuštění den volna hned dohromady.
Vychutnejte si večeři v hotelové restauraci Casa Doina zahradě nebo na kryté terase. Náš salon nabízí nejpříjemnější atmosféru a vynikající služby.

Je nutná kreditní karty k zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud je rezervace zrušena do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1 noc. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo časné check out bude mít za následek 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Check in: 13:00
Podívejte se: 11:00
S cílem potvrdit rezervaci, požadujeme platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření vaší karty. Pokud nechcete odpovědět na náš e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Snídaně v ceně
  • Business centre
  • Směnárna
  • Výtah
  • Faxové služby
  • Parkování zdarma
  • Parkování


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Ramada Park Hotel Located at 3-5 Poligrafiei Avenue, , Bucharest.
Ramada Park Hotel
Romania
Bucharest 013704 3-5 Poligrafiei Avenue
0% 0
44.4804743 26.0657125
Ramada Park Hotel
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc