X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Praktik Garden

C/ Diputacion 325, Barcelona, Barcelona, Španělsko

90%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 93%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 93%Atmosféra
  • 87%Čistota
  • 87%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Barcelona: architektura, dekorace, centrum, místo setkání v unikátní fúzi mezi hotelem a Hostal volal PRAKTIK GARDEN. Pro ty, kteří vědí, jak cestovat, kteří vědí, co chtějí, kdo si většinu svého času a kdo don 't chtít plýtvat ve veřejné dopravě nebo front. Pro ty, kdo si každý výlet nové zkušenosti, který chtěl vědět, město, to 's tajné rohy a noční život.

Praktik Garden se stane jedním z vašich důvodů, proč se vrací do Barcelony. Budete se cítit, že váš čas a peníze jsou dobře vynaložené. Budete se cítit součástí města, a to 's fascinující historii. Pomůžeme vám zjistit, proč Barcelona je tak módní. Vyhráli jste 't pocit, že váš domov, ale Praktik bude váš domov v Barceloně. Víme, co hledáte, co cítíte, co se vám líbí a budeme dělat to pro vás snadné.

Praktik Garden je centric, nové, čisté, fúze minulosti a budoucnosti, komfortní, dynamická stejně jako Barcelona je dnes. Chcete-li zjistit, Barcelona don 't to udělat sám, to s námi.

Vezměte prosím na vědomí, že dodatečné městský poplatek ve výši 0,72 € za osobu a den, i není v ceně a je třeba věnovat přímo v hotelu.

Hledat dostupnost


Zařízení

  • 24 hodinová recepce
  • Klimatizace
  • Snídaně není zahrnuta


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Praktik Garden Located at C/ Diputacion 325, Barcelona, Barcelona.
Praktik Garden
Spain
Barcelona Barcelona 08009 C/ Diputacion 325, Barcelona
90% 57
41.3937772 2.1713018
Praktik Garden
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc