X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Prague Lion Hostel

Na zborenci 6, Praha, Česká republika

mapa a cestovní pokyny


67%Hodnocení

  • 73%Hodnota za peníze
  • 72%Zabezpečení
  • 81%Umístění
  • 68%Zaměstnanci
  • 58%Atmosféra
  • 55%Čistota
  • 65%Zařízení

Přeloženo: Google GPS: 50 ° 04'38'' N 14 ° 25'02'' E
Od hlavního vlakového nádraží
pojedete metrem C do stanice Florenc. Přestoupíte na metro B a jít do zastávky Karlovo náměstí. Konec nástupiště a pak postupujte podle značek na Karlovo náměstí - DONT GO Palackého náměstí.
Ujistěte se, že budete mít výstup Karlovo náměstí (není Palackého). Mimo metro přes tramvajové dráhy (naproti parku), se Resslově ulici dolů směrem k řece, po 170m odbočte vpravo do ulice Na Zderaze, po 120m odbočte vpravo do ulice Na Zbořenci. Po 50 m narazíte na hotel.

Z vlakového nádraží Holešovice
ake metro C do stanice Florenc. Přestoupíte na metro B a jít do zastávky Karlovo náměstí. Konec nástupiště a pak postupujte podle značek na Karlovo náměstí - DONT GO Palackého náměstí.
Ujistěte se, že budete mít výstup Karlovo náměstí (není Palackého). Mimo metro přes tramvajové dráhy (naproti parku), se Resslově ulici dolů směrem k řece, po 170m odbočte vpravo do ulice Na Zderaze, po 120m odbočte vpravo do ulice Na Zbořenci. Po 50m trefíte hostelu.

Z letiště:
Autobusem 100 na Endstation metra Zličín. Přestup na metro (trasa B). Vystupte na stanici Karlovo náměstí.

Nebo jeďte autobusem č. 119 na Endstation Dejvická. Přestup na metro (linka A), 4. stanice Můstek, přestup na linku B (směr Zličín tam), druhá stanice Karlovo náměstí.

Nejbližší stanice metra je Karlovo náměstí (trasa B). Ujistěte se, že budete mít výstup Karlovo náměstí (není Palackého). Mimo metro přes tramvajové dráhy (naproti parku), se Resslově ulici dolů směrem k řece, po 170m odbočte vpravo do ulice Na Zderaze, po 120m odbočte vpravo do ulice Na Zbořenci. Po 50m trefíte hostelu.

Městskou hromadnou dopravou je třeba jízdenka za 32 Kč - koupíte ji na informačním pultu, Novinový stánek.
Z letiště:
Letiště vyzvednutí je k dispozici na vyžádání. Musíte napište nám požádat o tuto službu. Cena je 600 - Kč pro 1-4 osob;. E-mail nám provést rezervaci.

Buďte opatrní s taxikáři, a to zejména od vlakového nádraží. Taxíky, které jsou právně registrovány může být stále mafia-run věci, které dělají jejich nejlepší na přebíjení. Je nezákonné, aby taxikář odmítnout vám potvrzení v Praze, aby se dohodly na cenu předtím, než se, nebo vaše zavazadla, v taxíku. Riziko přebíjení je velmi přestřelil, stačí se obvyklé rozumná opatření k pouze s použitím taxislužby jinak spjata s firmou stanici nebo váš hotel, nebo volejte na seriózní společnost a čekat. A konečně, pokud si stěžoval na špatný účet od řidiče taxi, volejte policii na svém mobilním telefonu. Váš řidič bude rychle měnit svou melodii!

******** Bereme pouze písemné zrušení, e-mailem. *********