X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Prague Lion Hostel

Na zborenci 6, Praha, Česká republika

58%Hodnocení

 • 65%Hodnota za peníze
 • 64%Zabezpečení
 • 77%Umístění
 • 51%Zaměstnanci
 • 50%Atmosféra
 • 48%Čistota
 • 51%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Prague Lion se nachází v historickém centru města, v pěší vzdálenosti od všech důležitých památek, v blízkosti hospod, restaurací a klubů a jen pár kroků od spectaculous výhledem na Pražský hrad.

Jsme příjemné místo k pobytu v bezpečném, čistém a příjemném prostředí.

Zajišťujeme:
- WiFi zdarma v každém pokoji
- Soukromá lednice na každém pokoji
- Snídaně na vyžádání za poplatek (90 Kč)
- Úschovna zavazadel (během otevírací doby)
- mapy zdarma

I když jsme chtěli bavit, nejsme místo stranou. Naším cílem je poskytovat klidnou a příjemnou atmosféru, takže pokud youd se chtějí bavit, můžete navštívit některé z klubů a barů v blízkosti.

Checkins jsou možné během našeho opnening času - denně 9,00 - 18,00 - pokud potřebujete zkontrolovat později, prosím, kontaktujte nás předem zařídit. Bez jakéhokoli uspořádání recepce bude uzavřen v 18:00. Check-in v 11 hodin, jsou poslední, můžeme přijmout.

Nedostavení se do 18:00 (pokud nezajistí později check-in) bude mít za následek zrušení Vaší rezervace a nabíjení vaší kreditní karty za 1. noc pobytu!

Check-in: od 14:00
Check-out: v 10.00

Po příjezdu si můžete zaplatit kreditní kartou (4% poplatek bance) nebo s hotovostí, Kč.

Můžete zrušit (pomocí vlastní klienty INBOX) celý rezervaci 24 hodin před příjezdem, den před tím, 9 hodin! Pozdější zrušení nebo ne ukazuje bude účtována!
Telefon zrušení nejsou akceptovány.

Jsme schopni poslat poštou nebo faxem dopisy pro žádosti o víza dokumentů.

Nový rok podmínky, platné pro všechny rezervace od 28 prosince do 3. Jan:
Během této doby jsme se vyžadují minimální pobyt 5 nocí.
Všichni hosté v tomto období musí zaplatit opatrnost 250 Euro nebo 6000 Kč v hotovosti, která je vratná po prohlídce pokoje.
Storno podmínky pro tyto rezervace jsou následující:
- zrušení méně než 30 dnů před příjezdem bude účtována první noc pobytu
- zrušení méně než 20 dnů před příjezdem bude účtována po celou dobu pobytu (což znamená, že celý zůstatek řádně uvedené na potvrzení poukaz).
Ne přehlídky jsou účtovány za plnou cenu rezervace a jejich rezervace bude zrušena

!!! 24.prosince + 25.prosince !!! Zavřeno
Existují pouze odhlášením a není možnost uložení zavazadla během dne.

Skupiny 7 a více osob nebo při rezervaci 3 a více pokojů platí opatrnost 2700 Kč (100 eur) pro každou místnost - v hotovosti - a při příjezdu!

Uvědomte si, že máme právo na plnicí své před vaším příjezdem kreditní kartou (1 noc). Pokud selže, máme právo zrušit svou rezervaci. Budeme Vás informovat o tom dopředu.

Pokud nás budete kontaktovat jakýmkoli způsobem, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu, kterou jste rezervovali nám. Nemůžeme změnit nebo zrušit veškeré rezervace na základě požadavku jiného e-mailovou adresu.

Přejeme vám relaxační pobyt!

Hledat dostupnost

 • Poslední recenze

  Přeloženo: Google
  nepřijímáme kreditní karty musí být zaplacena v hotovosti, výtah nefungoval a schodišťové osvětlení byl chudý stále velmi nebezpečný
  Více
 • Zobrazit všechny recenze »

Zařízení

 • Transfery z letiště
 • Půjčovna jízdních kol
 • Snídaně není zahrnuta
 • Výtah
 • Zdarma přístup k internetu
 • Fény k pronájmu
 • Přístup k internetu
 • Prohlídka/Přepážka
 • Ručníky k pronájmu


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Prague Lion Hostel Located at Na zborenci 6, , Prague.
Prague Lion Hostel
Czech Republic
Prague 12000 Na zborenci 6
58% 690
50.0771240 14.4173026
Prague Lion Hostel
    Pokoje jsou k dispozici     7 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     12 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     10 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     12 lůžek Soukromý Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Základní 7 lůžek Smíšené Ložnice     Standardní 9 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 8 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 10 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 8 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní 5 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní 3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 7 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc