X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Prague Lion Hostel

Na zborenci 6, Praha, Česká republika

63%Hodnocení

 • 71%Hodnota za peníze
 • 70%Zabezpečení
 • 81%Umístění
 • 58%Zaměstnanci
 • 56%Atmosféra
 • 50%Čistota
 • 55%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Prague Lion se nachází v historickém centru města, v pěší vzdálenosti od všech důležitých památek, v blízkosti restaurací, hospod a klubů a jen pár kroků od spectaculous výhledem na Pražský hrad.

Jsme pohodlné místo k pobytu v bezpečné, čisté a přátelské prostředí.

Zajišťujeme:
- Wifi zdarma v každém pokoji
- Soukromá lednice na každém pokoji
- Snídaně na vyžádání za poplatek (90 Kč)
- Úschovna zavazadel (během otevírací doby)
- mapy zdarma

I když jsme chtěli bavit, nejsme místo stranou. Naším cílem je poskytovat klidnou a uvolněnou atmosféru, takže pokud youd chtěli bavit, můžete navštívit některé z klubů a barů v blízkosti.

Vrácení se změnami je možné během našeho opnening času - denně 9,00 - 18,00 - pokud potřebujete zkontrolovat později, prosím, kontaktujte nás předem zařídit. Bez jakéhokoliv uspořádání recepce bude uzavřen v 18:00. Zkontrolujte, zda-inů v 11 hodin jsou nejnovější můžeme přijmout.

Neschopnost dorazit do 18:00 (pokud není aranžování později check-in), bude mít za následek zrušení Vaší rezervace a nabíjení vaší kreditní karty za první noc pobytu!

Check-in: od 14:00
Odjezd: v 10.00 hod.

Při příjezdu můžete platit kreditními kartami (4% bankovní poplatek), nebo v hotovosti v Kč.

Můžete se 24 hodin před příjezdem zrušit (pomocí své vlastní klienty Doručená pošta) celý rezervace, den před tím, 9 hodin! Pozdější zrušení nebo ne show bude účtováno!
Telefon zrušení nejsou akceptovány.

Jsme schopni poslat mailem nebo faxem dopisy pro žádosti o víza dokumentů.

Nový rok podmínky, platné pro všechny rezervace od 28.prosince 13 až do 3.ledna 143:
Během této doby jsme se vyžadují minimální délka pobytu 5 nocí.
Všichni hosté během tohoto období musí zaplatit opatrnost 250 eur nebo 6000 Kč v hotovosti, která je vratná po prohlídce pokoje.
Storno podmínky pro tyto rezervace jsou následující:
- Zrušení méně než 30 dnů před příjezdem bude účtována první noc pobytu
- Zrušení méně než 20 dnů před příjezdem bude účtován celý pobyt (což znamená celou rovnováhu řádně uvedeno na potvrzení voucheru se).
-Žádné přehlídky jsou účtovány za plnou cenu rezervace a jejich rezervace bude zrušena

! 24.prosince 25 th December! Zavřeno
Existuje pouze check-out a není žádná možnost uložení zavazadla během dne.

Skupiny 7 a více osob nebo při rezervaci 3 a více pokojů platí opatrnost na 2700 korun (100 eur), pro každý pokoj - v hotovosti - a při příjezdu!

Uvědomte si, že máme právo na plnicí vaši kreditní kartu (první noc) před vaším příjezdem. Pokud se to nezdaří, máme právo zrušit svou rezervaci. Budeme Vás informovat o tom dopředu.

Pokud nás budete kontaktovat jakýmkoli způsobem, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu, kterou jste si rezervovali nám. Nemůžeme změnit nebo zrušit veškeré rezervace na základě žádosti jiného e-mailovou adresu.

Přejeme Vám relaxační pobyt!

Hledat dostupnost

 • Poslední recenze

  Přeloženo: Google
  Stěny měly formu! Filthy sprchy bez (i dítě nebude), teplou vodu, hrozné místo bez vyvažující kvality.
  Více
   Anonymní, USA, Muž, 41+
 • Zobrazit všechny recenze »

Zařízení

 • Transfery z letiště
 • Půjčovna jízdních kol
 • Snídaně není zahrnuta
 • Výtah
 • Zdarma přístup k internetu
 • Fény k pronájmu
 • Přístup k internetu
 • Prohlídka/Přepážka
 • Ručníky k pronájmu


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Prague Lion Hostel Located at Na zborenci 6, , Prague.
Prague Lion Hostel
Czech Republic
Prague 12000 Na zborenci 6
63% 666
50.0771240 14.4173026
Prague Lion Hostel
    Pokoje jsou k dispozici     7 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     12 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     10 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     12 lůžek Soukromý Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Základní 7 lůžek Smíšené Ložnice     Standardní 9 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 8 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 10 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 8 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní 5 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní 3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 7 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc