X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Prague Lion Hostel

Na zborenci 6, Praha, Česká republika

61%Hodnocení

 • 69%Hodnota za peníze
 • 68%Zabezpečení
 • 81%Umístění
 • 56%Zaměstnanci
 • 55%Atmosféra
 • 48%Čistota
 • 54%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Prague Lion se nachází v historickém centru města, v pěší vzdálenosti od všech důležitých památek, v blízkosti restaurací, hospod a klubů a jen pár kroků od spectaculous výhledem na Pražský hrad.

Jsme pohodlné místo k pobytu v bezpečné, čisté a přátelské prostředí.

Zajišťujeme:
- Wifi zdarma v každém pokoji
- Soukromá lednice na každém pokoji
- Snídaně na vyžádání za poplatek (90 Kč)
- Úschovna zavazadel (během otevírací doby)
- mapy zdarma

I když jsme chtěli bavit, nejsme místo stranou. Naším cílem je poskytovat klidnou a uvolněnou atmosféru, takže pokud youd chtěli bavit, můžete navštívit některé z klubů a barů v blízkosti.

Vrácení se změnami je možné během našeho opnening času - denně 9,00 - 18,00 - pokud potřebujete zkontrolovat později, prosím, kontaktujte nás předem zařídit. Bez jakéhokoliv uspořádání recepce bude uzavřen v 18:00. Zkontrolujte, zda-inů v 11 hodin jsou nejnovější můžeme přijmout.

Neschopnost dorazit do 18:00 (pokud není aranžování později check-in), bude mít za následek zrušení Vaší rezervace a nabíjení vaší kreditní karty za první noc pobytu!

Check-in: od 14:00
Odjezd: v 10.00 hod.

Při příjezdu můžete platit kreditními kartami (4% bankovní poplatek), nebo v hotovosti v Kč.

Můžete se 24 hodin před příjezdem zrušit (pomocí své vlastní klienty Doručená pošta) celý rezervace, den před tím, 9 hodin! Pozdější zrušení nebo ne show bude účtováno!
Telefon zrušení nejsou akceptovány.

Jsme schopni poslat mailem nebo faxem dopisy pro žádosti o víza dokumentů.

Nový rok podmínky, platné pro všechny rezervace od 28.prosince 13 až do 3.ledna 143:
Během této doby jsme se vyžadují minimální délka pobytu 5 nocí.
Všichni hosté během tohoto období musí zaplatit opatrnost 250 eur nebo 6000 Kč v hotovosti, která je vratná po prohlídce pokoje.
Storno podmínky pro tyto rezervace jsou následující:
- Zrušení méně než 30 dnů před příjezdem bude účtována první noc pobytu
- Zrušení méně než 20 dnů před příjezdem bude účtován celý pobyt (což znamená celou rovnováhu řádně uvedeno na potvrzení voucheru se).
-Žádné přehlídky jsou účtovány za plnou cenu rezervace a jejich rezervace bude zrušena

! 24.prosince 25 th December! Zavřeno
Existuje pouze check-out a není žádná možnost uložení zavazadla během dne.

Skupiny 7 a více osob nebo při rezervaci 3 a více pokojů platí opatrnost na 2700 korun (100 eur), pro každý pokoj - v hotovosti - a při příjezdu!

Uvědomte si, že máme právo na plnicí vaši kreditní kartu (první noc) před vaším příjezdem. Pokud se to nezdaří, máme právo zrušit svou rezervaci. Budeme Vás informovat o tom dopředu.

Pokud nás budete kontaktovat jakýmkoli způsobem, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu, kterou jste si rezervovali nám. Nemůžeme změnit nebo zrušit veškeré rezervace na základě žádosti jiného e-mailovou adresu.

Přejeme Vám relaxační pobyt!

Hledat dostupnost


Zařízení

 • Transfery z letiště
 • Půjčovna jízdních kol
 • Snídaně není zahrnuta
 • Výtah
 • Zdarma přístup k internetu
 • Fény k pronájmu
 • Přístup k internetu
 • Prohlídka/Přepážka
 • Ručníky k pronájmu


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.




Prague Lion Hostel Located at Na zborenci 6, , Prague.
Prague Lion Hostel
Czech Republic
Prague 12000 Na zborenci 6
61% 685
50.0771240 14.4173026
Prague Lion Hostel
    Pokoje jsou k dispozici     7 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     12 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     10 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     12 lůžek Soukromý Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Základní 7 lůžek Smíšené Ložnice     Standardní 9 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 8 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 10 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 8 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní 5 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní 3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 7 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc