X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Prague Lion Hostel

Na zborenci 6, Praha, Česká republika

53%Hodnocení

 • 64%Hodnota za peníze
 • 60%Zabezpečení
 • 76%Umístění
 • 40%Zaměstnanci
 • 40%Atmosféra
 • 48%Čistota
 • 44%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Prague Lion se nachází v historickém centru města, v pěší vzdálenosti od všech důležitých památek, v blízkosti hospod, restaurací a klubů a jen pár kroků od spectaculous výhledem na Pražský hrad.

Jsme příjemné místo k pobytu v bezpečné, čisté a přátelské prostředí.

Zajišťujeme:
- WiFi zdarma v každé místnosti
- Soukromé lednička v každém pokoji
- Snídaně na vyžádání za poplatek (90 Kč)
- Úschovna zavazadel (během otevírací doby)
- mapy zdarma

I když jsme chtěli bavit, nejsme místo stranou. Naším cílem je poskytovat klidné a uvolněné atmosféře, takže pokud youd se chtějí bavit, můžete navštívit některý z klubů a barů v blízkosti.

Checkins jsou možné v průběhu našeho opnening doby - denně 9,00 - 18,00 - pokud potřebujete zkontrolovat později, prosím, kontaktujte nás předem zařídit. Bez uspořádání příjem bude ukončen v 18:00. Check-in v 11 hodin, jsou poslední, můžeme přijmout.

Nedostavení se do 18:00 (pokud není sjednání pozdější check-in), bude mít za následek zrušení vaší rezervace a nabíjení vaší kreditní karty za 1. noc pobytu!

Check-in: od 14:00
Check-out: v 10:00

Po příjezdu můžete platit kreditní kartou (4% bankovní poplatek), nebo s hotovostí, Kč.

Můžete zrušit (pomocí vlastní klienti Doručené) celou svou rezervaci 24 hodin před příjezdem, den před tím, 9 hodin! Pozdější zrušení nebo ne ukazuje bude účtována!
Telefon zrušení nejsou akceptovány.

Jsme schopni poslat poštou nebo faxem dopisy pro žádosti o víza dokumentů.

Novoroční podmínky, platné pro všechny rezervace od 28 prosince do 3. Jan:
Během této doby jsme vyžadovat minimální pobyt 5 nocí.
Všichni hosté v tomto období musí zaplatit opatrnost 250 Euro nebo 6000 Kč v hotovosti, která je vratná po prohlídce místnosti.
Storno podmínky pro tyto rezervace jsou následující:
- zrušení méně než 30 dnů před příjezdem bude účtována za první noc pobytu
- zrušení méně než 20 dnů před příjezdem bude účtována po celou dobu pobytu (což znamená, že celý zůstatek řádně uvedené na potvrzení voucheru v).
Ne ukazuje jsou účtovány za plnou cenu rezervace a jejich rezervace bude zrušena

!!! 24.prosince + 25.prosince !!! Zavřeno
Existují pouze check-out a není možnost ukládání tašky během dne.

Skupiny 7 a více osob nebo při rezervaci 3 a více pokojů platí opatrnost 2700 Kč (100 eur) pro každou místnost - v hotovosti - a při příjezdu!

Uvědomte si, že máme právo na plnicí vaše před příjezdem kreditní kartou (1 noc). Pokud selže, máme právo zrušit svou rezervaci. Vás budeme informovat o tom dopředu.

Pokud se na nás obrátit v žádném případě, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu, kterou jste rezervovali nás. Nemůžeme změnit nebo zrušit rezervaci na základě vyžádání jiných e-mailovou adresu.

Přejeme vám relaxační pobyt!

Hledat dostupnost

 • Poslední recenze

  Přeloženo: Google
  Recepce je nepřítomen po většinu času, a pokud se dostanete v některých obdobích byste mohli zůstat venku. Atmosféra z chatě a bez společných prostor, kde se můžete setkat s jinými lidmi. Hostel "off", ne vivo.C'è např Televize na pokoji, ale nefunguje ... a personál říká, že není zahrnuta do pagamento.Invece dávat iluzi, tak proč se to? Aggiustatela Nebo aspoň můžete vidět před spaním nebo v okamžicích relax.Troppa vnějšího světla do místnosti.
  Více
   Anonymní, Itálie, Muž, 25-30
 • Zobrazit všechny recenze »

Zařízení

 • Transfery z letiště
 • Půjčovna jízdních kol
 • Snídaně není zahrnuta
 • Výtah
 • Zdarma přístup k internetu
 • Fény k pronájmu
 • Přístup k internetu
 • Prohlídka/Přepážka
 • Ručníky k pronájmu


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Prague Lion Hostel Located at Na zborenci 6, , Prague.
Prague Lion Hostel
Czech Republic
Prague 12000 Na zborenci 6
53% 695
50.0771240 14.4173026
Prague Lion Hostel
    Pokoje jsou k dispozici     7 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     12 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     10 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     12 lůžek Soukromý Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 5 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Základní 7 lůžek Smíšené Ložnice     Standardní 9 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 8 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 10 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 8 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní 5 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Standardní 3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 7 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc