X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Pousada Favelinha

Rua Antonio Joaquim Batista, casa 13, Entrada: Rua Almirante Alexandrino 2023, Rio de Janeiro, Brazílie

mapa a cestovní pokyny


72%Hodnocení

  • 83%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 87%Umístění
  • 63%Zaměstnanci
  • 70%Atmosféra
  • 63%Čistota
  • 60%Zařízení

Přeloženo: Google Existují dva způsoby, jak se dostat do hostelu - zdola nebo shora:

Zdola, jak začíná "Largo do Machado' čtverečních, který se nachází v okrese Catete / Laranjeiras a má stanice metra stejného jména.

K dispozici je malý autobus (RIO TOTAL) odcházet přímo před kostelem na náměstí v průběhu celého dne do 11 hodin - zanechává přibližně každých 10 minut a stojí R $ 2, -. To trvá jen pět minut s tímto autobusem do horní části slepé ulici (Rua da Silva Pereira), což je počátek favely.

Jen zůstat v autobusu, dokud se v horní části malém kopci na konci slepé ulice. Vypadni právo poté, co se otočil a vylézt na kopec k Pousada - najdete příznaky, které Vám ukáží přesný směr, nebo se zeptejte místních obyvatel, kteří vám rádi ukáží cestu k "Pousada" ;)!

Bude to trvat asi 5 minut, ale it'sa příkré stoupání cca 75m. Naštěstí budete moci vychutnat vychlazené pivo nebo caipirinha na horní terase "Pousada Favelinha" právo později ;)

-------------------------------------------------- -----------------

Jak se tam dostat shora je krásná: auto ulice "Bondinho" Santa Teresa se dostanete z centra města nebo z Lapa přímo k hornímu vchodu do favely. Autobus 206 také odjíždí z centrální 'Stanice metra Lapa nebo jít uphll. Řekněte řidiče, aby vás naproti "Falete". Adresa "Rua Almirante Alexandrino 2023" a přístup je přes akademie "Asuncao CENAM"

Několik bílých minibusy také mít stejnou cestu od "Arcos da Lapa", zeptejte se jich, jestli jdou do směru "Silvestre" se v pravém autobusové ;)

Vchod do školy je vstup z favely najednou.
Krátké schodiště vede až na malý kopec, kde si můžete odpočinout a už se v krásným výhledem. Pak už je to z kopce asi tři minuty, až uvidíte hostelu.

Pokud si vzít taxi, také říct řidiči adresu Colegio Asuncao CENAM: Rua Almirante Alexandrino 2023

=============================================

Transfer z letiště: Dáte-li nám své příjezdu data (číslo letu, město původu, čas příjezdu), budeme rádi vás vyzvednout na letišti. Tato služba je zdarma pro pobyty dvou a více týdnů, jinak budeme muset účtovat 70 real (což je stále mnohem levnější než běžné transfer z letiště taxíkem). Náš řidič se dostanete přímo do hostelu a také pomůže se zavazadly na krátké pěšině do hotelu.

Pokud si přejete, aby se zvedl, pošlete nám e-mail k nám poté, co jste udělal rezervace!

Mají velký výlet! Andreia a Holger