X
NOTE: 9 or more guests qualifies as a group booking, change the number of guests to return to normal search.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Pousada Favelinha

Rua Antonio Joaquim Batista, casa 13, Entrada: Rua Almirante Alexandrino 2023, Rio de Janeiro, Brazílie

72%Rating

 • 83%Value For Money
 • 80%Security
 • 87%Location
 • 63%Staff
 • 70%Atmosphere
 • 63%Cleanliness
 • 60%Facilities

Property Information:

Translated by Google
Největší pohled a nejtišší prostředí si dokážete představit! V hostelu "Pousada Favelinha" se nachází v malé horské v centru Rio de Janeiro, mezi okrese Laranjeiras a hip Santa Teresa. To se nachází v malém "Favela" je jedním z mnoha "chudých" čtvrtí Rio má. Nicméně, to není "špatný" v kulturní oblasti, a je naprosto bezpečné!

Jedná se o první projekt svého druhu, a pokud víme, že jedinou možnost v celé Brazílii zažít klidný život v favely. Všechny přibližně 3000 obyvatel favely bude skvělé, že ve velmi přátelské způsobem, a najdete spoustu přátel mezi ostatními Backpackers, jakož i mezi lidmi, kteří žijí v blízkosti našeho hostelu.

Máme čtyři dvoulůžkové pokoje a dva pokoje na kolejích. Všechny pokoje mají balkon s krásným výhledem, s houpací sítí na každém balkoně. Oni také mají soukromé lázně a velké tropické snídaně je zahrnuta v ceně. Velký obývací pokoj a velký (120 m²), střešní terasa je součástí hostelu. Banány, jack ovoce, mučenky atd. rostou v zahradě. Jelikož neexistuje žádná automobilová doprava nikde poblíž, asi jediné zvuky, uslyšíte je od kolibříky nebo příležitostné kohouta v ranním ;)

Přesto, jste jen pět minut chůze od stanice metra buď na "Largo do Machado", která vás vezme na pláži Copacabana, ale v jiném 7 minut, nebo z "bondinho", stará malá lanovka, která vede přes krásné umělce v okrese Santa Teresa a vpravo dolů na centru Rio a zábavní čtvrti "Lapa".

Podívejte se na naše video na webu Hostelworld a související videa na youtube vidět životní prostředí!

Protože nejsou tam žádné silnice před naší ubytovny, jediná věc, kterou budete muset smířit s kráčí malý kopec nahoru (nebo dolů, kde jste přišli) a dojel domů. Tyto stezky vede přes tolika krásnými domy a stromy, hrající si děti a staré ženy chatování, které byste si přáli Váš pobyt byl delší ...

Favela je zajištěna policií a řádných obyvatel. To bylo absolutně klidná za posledních 10 let a mnoho speciálních programů zaručit, že zůstat takhle.

Pokud hledáte něco velmi zvláštního během svého pobytu v Riu, přijít na Hostel Favelinha a zkušeností Rio de Janeiro cesta jen velmi málo cizinců vůbec vidět! Německo-brazilské majitelé Holger a Andreia spolu s Cityguide Patrick a přátelský personál brazilské srdečně vítám vás na místo, kde sny!

Novinka: Internet pro hosty v hale a bezplatné bezdrátové připojení na internet ve všech pokojích!

Search for availability


Facilities

 • Board games
 • Breakfast Included
 • Free WiFi
 • Internet Access
 • Laundry Facilities
 • Lounge


Cancellation Policy

This property has a 1 day cancellation policy.
Failure to cancel within this time will result in a cancellation charge equal to the first night of your stay.
Pousada Favelinha Located at Rua Antonio Joaquim Batista, casa 13, Entrada: Rua Almirante Alexandrino 2023, Rio de Janeiro.
Pousada Favelinha
Brazil
Rio de Janeiro RJ 22221 Rua Antonio Joaquim Batista, casa 13, Entrada: Rua Almirante Alexandrino 2023
72% 105
-22.9284566 -43.1934785
Pousada Favelinha
    Rooms available     Standard Double Bed Private Ensuite     Standard Double Bed Private Ensuite     Standard Double Bed Private Ensuite     Standard 6 Bed Mixed Dorm Ensuite