X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Portus House Istanbul

Mumhane Cad, 31, Kemankes Mah. Karakoy, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


93%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 93%Zabezpečení
  • 89%Umístění
  • 99%Zaměstnanci
  • 90%Atmosféra
  • 99%Čistota
  • 90%Zařízení

Přeloženo: Google Jsme přímo v centru dvou tramvajových zastávek: Karaköy a Tophane

Od Atatrk letiště
Metrem na stanici Zeytinburnu a transfer do T1 tramvají (tramvaj doba: 5:00 ráno až do roku 23:55 noc). Vystupte na stanici Karaky a postupujte po silnici na pravé straně k moři. Procházka podél vody se zády k mostu Galata, dokud se voda končí. Pokračujte po hlavní silnici se kolem Namli lahůdkářství, Glloğlu baklava a další obchody na levé straně a lodního terminálu na pravé straně. Po obchody konec učinit okamžité doleva a pak doprava okamžitě (YDS obchod s obuví na rohu). Jsme na levé straně ulice přes supermarketu DIASa.
Celková doba jízdy: 75 minut (s ohledem nemusíte zastavit různých pouličních prodavačů, kolem nichž procházíte)Z Sabiha Gkcen letiště nebo Taksim

Vezměte shuttle bus Havatas náměstí Taksim (hodin v závislosti na ročním období 4:00-01:00). Z náměstí Taksim můžete buď vzít si taxi do Domu Portus (asi 5 minut a 8 TL), nebo použijte metro Fnikler až Kabatas. Odtud se vydejte T1 tramvají dvě zastávky se k Tophane stanice, vystupte z tramvaje a přes ulici směrem k moři. Adresa do úzkého Hamam Sokak ulici přímo před vámi. Protáhněte hamam a odbočit vpravo (to je slepá ulička, takže není jiná možnost. Jste nowon naše Mumhane ulice. Pokračujte rovně na další dvě minuty. Jsme na pravé straně ulice přes supermarketu DIASa.
Celková doba jízdy: 90 minut (v závislosti na provozu)


Prosím, mějte na naše telefonní číslo užitečné mít místní řidič nám zavolat v případě, že budete potřebovat pomoc.