X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Porto Downtown Hostel

Praça Guilherme Gomes Fernandes no. 66, 1st floor, Porto, Portugalsko

mapa a cestovní pokyny


86%Hodnocení

  • 85%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 97%Umístění
  • 91%Zaměstnanci
  • 83%Atmosféra
  • 78%Čistota
  • 81%Zařízení

Trasy

Je to jen 10 minut pěsky od autobusu, vlaku nebo metra


Od Bento nádrazí (jedna zastávka od campanha stanice):

Pokud přijedete vlakem v Porto dovolenou v s. Bento stanice. Az v hlavní domovní dveře, zahněte vpravo az uvidíte Aliados avenue, odbočit doleva, přes to a pak nahoru ve směru Clerigos Tower (Clérigos ulici) vzdy na pravé straně ulice a kdyz minete věze je musí drzet na pravé straně ulice, ne přes silnici! V horní části ulice, máte semafory a odbočíte vpravo na rohu. Budete v Praça Guilherme Gomes Fernandes.

Poznámka: pokud máte v campanha, stačí změnit vlaky do Sao Bento, nebo chytit metro.

Z letistě: metrem nebo autobusem

metro: mít fialovým pruhem do hlavního nádrazí Trindade. (ticket z4) jednou v hlavním vchodem, jdete kolem radnice (velká budova na levé straně stanice) a jděte dolů Avenida dos Aliados na klesající směr a odbočit vpravo na druhé světelné křizovatce (máte Guarany kávu v rohu). Tam budete v Rua de Ceuta (objet tunel) a musí jít po ulici az do konce, odbočka vlevo na konec a ocitnete se v Praça Guilherme Gomes Fernandes.
Autobusem: chytit autobus 601 nebo 602 do Cordoaria zahradou, která je vedle staré univerzitě a náměstí (last stop). Jsme 2 minuty chůze od here.once jste na Cordoaria, které univerzita na levé straně (velká sedá budova) jdete na pravé straně, přes zachycení a budete v Praça Guilherme Gomes Fernandes.

Z autobusového nádrazí (internorte, rede expressos, RENEX)

Jak jsme jiz několik různých ty, na různých místech, stačí pozádat o Clerigos Tower nebo Bento nádrazí nebo jiných kontrolních bodů) a postupujte podle dalsích pokynů.

Na náměstí si jen, ze se postarat o n o 66, ze je to předevsím obchod v rohu. Název hostelu je vidět hned ve skle. V případě pochybností pozádat o nasi adresu.
kontrolní body: padaria Ribeiro, Praça dos leões nebo v nemocnici dos Clerigos.

Taxíkem, jen jim to směry v portugalstině:

Praça Guilherme Gomes Fernandes - (A Quinta da leitaria do Paco, Casa da měna, padaria Ribeiro, nemocnice privado dos Clérigos) ----- av.aliados virar à direita subindo Rua de Ceuta até à Rua José Falcão, virar à vlevo e fica 50 metra á frente, numero 66 do lado por esquerdo CIMA duma Loja, na esquina.Na náměstí si jen, ze se postarat o n o 66, ze je to předevsím obchod v rohu. Název hostelu je vidět hned ve skle. V případě pochybností pozádat o nasi adresu.

kontrolní body: padaria Ribeiro, Praça dos leões nebo v nemocnici dos Clerigos.