X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Polynesian Hostel Beach Club Waikiki

2584 Lemon Rd., Waikiki Beach, Oahu, Honolulu, USA

mapa a cestovní pokyny


77%Hodnocení

  • 75%Hodnota za peníze
  • 79%Zabezpečení
  • 91%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 75%Atmosféra
  • 65%Čistota
  • 67%Zařízení

Přeloženo: Google Raketoplány:
Zavolejte Hawaii Super Transit 1-808-841-2928 pokud přijedete od 6 hodin a dvacet jedna hodin, protože jsou nejspolehlivější. Cena je $ 9/person a získají můžete dostat do našich dveří do 45 minut nebo méně. Pokud přijedete mimo tyto hodiny chytit Roberts Waikiki raketoplán, jak ukončit zavazadla claim.The cena je $ 9/person a bude trvat 1 až 2 hodiny na naše dveře.

Autobus:
Všechny autobusy odjíždějí od 2. úrovně podlahy odletem dělicí středové cesty. Chytit # 19 nebo # 20 na Waikiki Beach. Jakmile se dostanete do oblasti Waikiki vystoupit v zoo před Queen Hotel Kapiolani. Jděte 10 metrů a odbočit vpravo do Lemon Road. Jsme 20 metrů na pravé straně.

Autobusové jízdné je jen $ 2, ale omezit zavazadla batohy. Kufry nejsou povoleny na městských autobusech nejsou ani velké množství zavazadel.

Taxi:
Stojí přibližně 30 dolarů z letiště. Budou trvat až šest osob plus zavazadla a nechat mimo příletové hale ve středu děliče.

Řízení:
Vezměte H-1 na východ směrem k Honolulu. Vystupte na krále východu Street označené Waikiki Zoo. Cesta kolem světla a pobyt v pravém pruhu. Odbočit vpravo do Kapahulu Avenue. Těsně před koncem Kapahulu uvidíte Waikiki Zoo na levé straně. Jsme na druhé ulici. Odbočit vpravo do Lemon Road a my jsme první budova na pravé straně.