X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Poco Loco Hostel

Taczaka 23, Poznan, Polsko

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 84%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 89%Umístění
  • 87%Zaměstnanci
  • 89%Atmosféra
  • 93%Čistota
  • 84%Zařízení

Přeloženo: Google Děláme pick up z letiště a vlakové nádraží!

Autem: otočte vpravo od Caponiera kruhový objezd, hlavním bodem Poznani, na hlavní ulici města SW. Marcin. Minete první křižovatku s Niepodleglosci ulici. Na levé straně minete univerzitní budovy a hrad. Se dostanete na druhé křižovatce se světly. Tam odbočte vpravo do ulice Kościuszki. Pak se první ulicí doleva a tam jsme v naší ulici Taczaka. Na konci ulice, na levé straně, najdete číslo 23 a Poco Loco Hostel.

Letadlem: můžeme vyzvednout u našich Locobus! Stačí jen zavolat. Druhou možností je, aby se rychle autobusem. L, která vede k Rounabout Caponiera a odtud postupujte podle návodu popsané výše (10 minut chůze), nebo ve dělat to trochu rychleji tím, že jednu stanici tramvají.

Vlakem: můžeme vás vyzvednout z vlakového nádraží Poznań. Stačí jen zavolat! Ale můžete také přijít pěšky (15 minut pěší chůze). Můžete vystoupat po schodech viaduktu před hlavním vchodem do stanice. Zde odbočte vpravo a budete chodit, dokud se nedostanete do parku na levé straně. Můžete pokračovat na Powstańcw Wielkopolskich ulici, která začíná ve středu parku. Pokračujte až se dostanete na Ratajczaka ulici. Tam odbočíte vlevo a pak zase odešel. Jste na Taczaka ulici a ne. 23 je Poco Loco Hostel.