X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Přeloženo: Google
Plug-Inn je vysoce hodnocena na Hostelworld pro jeho umístění, čistotu a zaměstnanců. Naši návštěvníci říkají, Tento hostel má "charakter a půvab", stejně jako "výbornou polohu, velký pokoj a vynikající hodnotu". Jsme rádi, že tento hostel se nachází přímo u stanice metra pro snadný přístup ke zbytku Paříže, s přímým spojením na Place de la Concorde a přes některé z centrální Paříže nejcharakterističtějších ulic. Hosté nám říkají, že bych zůstat v této jednoduché-k-najít hostelu znovu a porovnali ji příznivě na hotelu.

Informace O Nemovitosti:

Vítejte na jediné Boutique Hostel v Paříži, kde se styl, komfort a hodnotu všech připojení! To je asi nejlepší místo v Paříži.

Všechny pokoje mají koupelnu se sprchou a WC a jsou volné listy, ručníky a vysoušeč vlasů; bez snídaně; volné prohlídky Paříže s Sandemans; zdarma mapy a brožury a bezplatné skvělé služby. K dispozici je zdarma připojení k internetu v hale a bezplatné Wi-Fi připojení na internet všude v budově.

Recepce je otevřena 24/7, bez zákaz vycházení, takže můžete přicházet a odcházet, jak je libo. Máme zavazadlovém prostoru a koupelnu pro časných příjezdů. To je 100% nekuřácký hostel!

Jsme se nachází v srdci Montmartre v módní čtvrti Abbesses, obklopen živými kavárnami a restauracemi. Jsme hned za rohem (dvě minuty chůze) od světově proslulého Moulin Rouge, a jen tři minuty chůze od baziliky Sacré Coeur a úchvatným výhledem na Paříž.

Svěží design a moderní dotkne našeho Boutique Hostel dokonale kompliment kouzlo této historické čtvrti.

Zbytek města je dostupné pěšky, nebo s dvěma linkami metra (2 a 12), nalezených na našem prahu.
Gare du Nord (na letišti nebo v mezinárodních vlacích) je pět minut cesty od hotelu.

Získejte skutečný cit pro Montmartru ... jedinečný umělec a kabaret okolí. Pokud Picasso, Van Gogh, Cocteau, Satie, Toulouse Lautrec, Renoir ... a "Amelie" dělal to jejich domov, proč ne?

Cítit nádheru dávných kabaretů, bohémy kaváren a ateliérů umělců ..... vesnice oblast Montmartre je nyní domovem pro více než 240 barů, kaváren, bister a hospůdek.
Nejlepší na: Umístění v centru, Kultura