X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Piya Hotel/Hostel

Sultanahmet Mah.Akbiyik Cami Sok.No:22, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


81%Hodnocení

  • 85%Hodnota za peníze
  • 77%Zabezpečení
  • 86%Umístění
  • 89%Zaměstnanci
  • 75%Atmosféra
  • 77%Čistota
  • 75%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Atatürk do hostelu vzdálenost mezi letištěm a Piya Hostel je 18 km. Nejlepší a nejlevnější způsob, jak se dostat do hostelu je vzít lehké metro z letiště.

Z letiště nebo autobusového nádraží (Otogar), se metrem na stanici'' Yusufpasa ". Převod na tramvaj a vystupte na "SULTANAHMET'' (5. zastávka).
Postupujte podle tramvajové trati dolů (absolvování několika restaurací vlevo a Informační kancelář vpravo) do křižovatky a semafory; přejet doprava a vstoupit na nádvoří mezi St Sophia po levé straně a Modrá mešita trochu dále na pravé straně.

Jít celou cestu přes nádvoří a obrátit se na pravé straně na konci. Vezměte první vlevo na taxi zastávku a následujte ulici na čtyři způsoby, odtud vzít právo a ladem levé zakřivené ulici, až uvidíte Akbiyik Mosque.From roh mešity přijmout správné 50m později si wil vidět znamení z Piya Hostel a jeho růžové budově na pravé straně.

Z letiště Sabiha Gokcen na PiyaHostel
Sultanahmet

Vzdálenost mezi letištěm Sabiha Gokcen a Piya Hostel je 65 km

Taxi
Taxíky jsou k dispozici od letiště Sabiha Gken letiště v historické čtvrti Sultanahmet. Doba jízdy se může změnit v závislosti na denní době a dopravních podmínek (práce na silnici, odklony atd.), ale umožňují mezi 60 a 90 minut.

Havas Autobusy
Chcete-li dostat do čtvrti Sultanahmet, která je hlavní turistickou oblastí ve městě, můžete si vzít "AirportHavas kyvadlovou autobusovou dopravu a vystupte na" Kadiky ". . Pak si můžete vzít trajektem z Kadiky a vystupte na Eminn.
Tramvaje jezdí na trase mezi Eminn, Sirkeci, Sultanahmet, Beyazit, Aksaray, Topkapi a Zeytinburnu.

Veřejné Autobusy
Použití (veřejné autobusové IETT) E-3 KURTKY - UYDUKENT -. 4. Levent METRO. 4.Levent-Taksim metro má také připojení k Taksim. Pak veřejná autobusová má také připojení k Sultanahmet o T4 IETT autobusem

Prosím, neváhejte nás kontaktovat telefonicky.

Poskytujeme také 7/24 pick up servis pro naše hosty z letiště Ataturk (IST) do hostelu od 30 euro jedním způsobem a od letiště Sabiha Gokcen (SAW) do hostelu 60 Euro (z jedné osoby na 6 osob) jedna cesta. Ale když se vrátíte do Atatrk letiště od našeho hostelu, budete platit 5 (jedna osoba) euro.and onur hostelu Sabiha Gken letiště 12 euro (jedna osoba), prosím informujte nás o číslo letu, letiště jméno a příjezd čas předem, pokud byste chtěli, aby si službu vyzvednutí.