X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Piya Hotel/Hostel

Sultanahmet Mah.Akbiyik Cami Sok.No:22, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


84%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 89%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 81%Čistota
  • 78%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Atatürk do hostelu vzdálenost mezi letištěm a Piya Hostel je 18 km. Nejlepší a nejlevnější způsob, jak se dostat do hostelu je vzít lehké metro z letiště.

Z letiště nebo autobusového nádraží (Otogar), se metrem na stanici'' Yusufpasa ". Převod na tramvaj a vystupte na "SULTANAHMET'' (5. zastávka).
Postupujte podle tramvajové trati dolů (absolvování několika restaurací vlevo a Informační kancelář vpravo) do křižovatky a semafory; přejet doprava a vstoupit na nádvoří mezi St Sophia po levé straně a Modrá mešita trochu dále na pravé straně.

Jít celou cestu přes nádvoří a obrátit se na pravé straně na konci. Vezměte první vlevo na taxi zastávku a následujte ulici na čtyři způsoby, odtud vzít právo a ladem levé zakřivené ulici, až uvidíte Akbiyik Mosque.From roh mešity přijmout správné 50m později si wil vidět znamení z Piya Hostel a jeho růžové budově na pravé straně.

Z letiště Sabiha Gokcen na PiyaHostel
Sultanahmet

Vzdálenost mezi letištěm Sabiha Gokcen a Piya Hostel je 65 km

Taxi
Taxíky jsou k dispozici od letiště Sabiha Gken letiště v historické čtvrti Sultanahmet. Doba jízdy se může změnit v závislosti na denní době a dopravních podmínek (práce na silnici, odklony atd.), ale umožňují mezi 60 a 90 minut.

Havas Autobusy
Chcete-li dostat do čtvrti Sultanahmet, která je hlavní turistickou oblastí ve městě, můžete si vzít "AirportHavas kyvadlovou autobusovou dopravu a vystupte na" Kadiky ". . Pak si můžete vzít trajektem z Kadiky a vystupte na Eminn.
Tramvaje jezdí na trase mezi Eminn, Sirkeci, Sultanahmet, Beyazit, Aksaray, Topkapi a Zeytinburnu.

Veřejné Autobusy
Použití (veřejné autobusové IETT) E-3 KURTKY - UYDUKENT -. 4. Levent METRO. 4.Levent-Taksim metro má také připojení k Taksim. Pak veřejná autobusová má také připojení k Sultanahmet o T4 IETT autobusem

Prosím, neváhejte nás kontaktovat telefonicky.

Poskytujeme také 7/24 pick up servis pro naše hosty z letiště Ataturk (IST) do hostelu od 30 euro jedním způsobem a od letiště Sabiha Gokcen (SAW) do hostelu 60 Euro (z jedné osoby na 6 osob) jedna cesta. Ale když se vrátíte do Atatrk letiště od našeho hostelu, budete platit 5 (jedna osoba) euro.and onur hostelu Sabiha Gken letiště 12 euro (jedna osoba), prosím informujte nás o číslo letu, letiště jméno a příjezd čas předem, pokud byste chtěli, aby si službu vyzvednutí.