X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Pink Panther's Hostel

Sw. Tomasza 8, Krakov, Polsko

mapa a cestovní pokyny


92%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 98%Umístění
  • 91%Zaměstnanci
  • 91%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 90%Zařízení

Přeloženo: Google Nacházíme se v těsné blízkosti hlavního náměstí, takže pokud jste někdy ztratíte směry zeptejte se někoho, jak se můžete dostat do Rynek Główny (Hlavní náměstí). Jakmile jste dosáhli tam najít Sławkowska Street, projít touto ulicí odbočíte první ulicí vlevo a hostel bude na levé straně.

Od Krakov-Balice si můžete vzít:
Train - stojí 15 zlotých (cca 3,5 EUR), doba jízdy je cca 20 minut a vlaky jezdí každých 30 min. Nejprve musíte mít shuttle bus z vnější strany přední části letiště do zastávky, která je jen pár minut od hotelu. Vlak přijíždí do hlavního vlakového nádraží v Krakově (nazývané zastávka Kraków Główny), což je asi 10 -15 minut chůze od hlavního náměstí.
Nebo
Bus - stojí 3,80 PLN (cca 1 Euro).. Autobus 208 je nejlepší se dostat do centra města. Zastaví se vedle hlavního vlakového nádraží (zastávka s názvem "Dworzec Główny Wschód"). Cestovní doba je přibližně 40 minut. Rezervace vstupenek je možné zakoupit v pračce jízdenky na autobus.
Nebo

Taxi - stojí kolem 70 PLN-80 PLN (approx.18-20 eur) taxi vyplouvají hned od hlavních dveří letiště. Převod čas cca 20 minut.


Od Katowice-Pyrzowice:
Rezervujte si dopravu zde: (stojí 44 PLN jedním směrem)
http://cluster.turystyka.com.pl/matuszek/index.php?lang=en
Pyrzowice transfer z letiště přijíždí do Krakova Hlavní autobusové nádraží RDA.

Z Hlavního nádraží:
Projděte nákupního centra Galeria Krakowska (), jděte ven z nakupování přes hlavní vchod, který je vedle Zara obchodě a pak pěšky přes podzemní chodby, která vás dovede do starého města, jděte rovně (minete velký divadelní budova na levé straně), jakmile jste dosáhli Pijarska ulice odbočte vlevo a jděte dolů Floriánska ulicí odbočíte druhou ulicí vpravo, která je SW. Tomasza a pěšky dolů - hostel bude na pravé straně.

Z hlavního autobusového nádraží RDA:
Projděte nákupního centra Galeria Krakowska (), jděte ven z nakupování hlavním vchodem, který je vedle Zara obchodě a pak pěšky přes podzemní chodby, která vás dovede do starého města, jděte rovně (minete velký divadlo budova na levé straně), jakmile jste dosáhli Pijarska ulice odbočte vlevo a jděte dolů Floriánska ulici a pak druhou ulicí vpravo, která je Sw. Tomasza a pěšky dolů - hostel bude na pravé straně.