X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Pink Panther's Hostel

Sw. Tomasza 8, Krakov, Polsko

mapa a cestovní pokyny


94%Hodnocení

  • 96%Hodnota za peníze
  • 91%Zabezpečení
  • 98%Umístění
  • 95%Zaměstnanci
  • 95%Atmosféra
  • 93%Čistota
  • 92%Zařízení

Přeloženo: Google Nacházíme se v těsné blízkosti hlavního náměstí, takže pokud jste někdy ztratíte směr zeptejte se někoho, jak se můžete dostat "Rynek Główny" (Hlavní náměstí). Jakmile jste dosáhli tam najít Sławkowska Street, procházka touto ulicí pak první ulicí doleva a hostel bude na levé straně.

Od Krakow-Balice letiště můžete využít:
Vlak - náklady 15 PLN (cca 3,5 EUR) doba jízdy je cca 20 minut a vlaky jezdí každých 30 minut. Nejprve musíte mít shuttle bus z vnější strany před budovou letiště na vlakové zastávce, která je jen pár minut od hotelu. Vlak přijíždí do hlavního krakovského nádraží (tzv. zastávka Kraków Główny), což je asi 10 -15 minut chůze od hlavního náměstí.
Nebo
Autobus - náklady 3,80 PLN (cca 1 Euro). Autobus 208 je nejlepší se dostat do centra města. Zastaví se vedle hlavního vlakového nádraží (zastávka s názvem "Dworzec Główny Wschód"). Čas jízdy je cca 40 minut. Rezervace vstupenek je možné zakoupit v pokladně zařízení na sběrnici.
Nebo

Taxi - náklady asi 70 PLN-80 PLN (approx.18-20 eur) taxi odjíždějí přímo od hlavního vchodu na letiště. Převod čas cca 20 min.


Od Katowice-Pyrzowice:
Rezervujte si dopravu zde: (stojí 44 PLN jedna cesta)
http://cluster.turystyka.com.pl/matuszek/index.php?lang=en
Pyrzowice letiště dorazí v Krakově hlavního autobusového nádraží - RDA.

Z Hlavního nádraží:
Projděte nákupního centra Galeria Krakowska (), jít ven z nákupního hlavním vchodem, který je vedle Zara obchodě a pak projít podzemní chodbou, která vás dovede do historického centra města, jděte rovně (minete velký divadelní budova na levé straně), jakmile jste dosáhli Pijarska ulice odbočte vlevo a jděte dolů Florianska ulici pak druhou ulicí vpravo, která je SW. Tomasza a pěšky dolů - hostel bude na pravé straně.

Z hlavního autobusového nádraží - RDA:
Projděte nákupního centra Galeria Krakowska (), jít ven z nákupního hlavním vchodem, který je vedle Zara obchodě a pak projít podzemní chodbou, která vás dovede do historického centra města, jděte rovně (minete velký divadlo stavět na levé straně), jakmile jste dosáhli Pijarska ulice odbočte vlevo a jděte dolů Florianska ulici a pak druhou ulicí vpravo, která je Sw. Tomasza a pěšky dolů - hostel bude na pravé straně.