X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Pfefferbett Hostel

Schoenhauser Allee 176, Berlín, Německo

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 91%Hodnota za peníze
  • 92%Zabezpečení
  • 88%Umístění
  • 85%Zaměstnanci
  • 85%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 86%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště Tegel (TXL):
Jeďte autobusem TXL na Alexanderplatz. Změna na U2 metra linky ve směru Pankow. Vystoupíte na Senefelderplatz (dvě zastávky) a sjeďte Saarbrücker Straße. Křížové ulici a po schodech do Pfefferberg (Schönhauser Allee 176). Jakmile jste uvnitř, projít na zahrádce a hlavu doleva. Najdete nás ve dvoře 4, budova 6.

Z letiště Schönefeld (SFX):
Take Airport Express (RE 7, směr: Belzig, 7.25h, 8.25h, 9,25 h ... nebo RB 14, směr: Nauen, 7.55h, 8.55h, 9.55h ...) na náměstí Alexanderplatz. Změna na U2 metra linky ve směru Pankow. Vystoupíte na Senefelderplatz (dvě zastávky) a sjeďte Saarbrücker Straße. Křížové ulici a po schodech do Pfefferberg (Schönhauser Allee 176). Jakmile jste uvnitř, projít na zahrádce a hlavu doleva. Najdete nás ve dvoře 4, budova 6.

Z hlavního nádraží (Hauptbahnhof):
Take S-Bahn na náměstí Alexanderplatz. Změna na U2 metra linky ve směru Pankow. Vystoupíte na Senefelderplatz (dvě zastávky) a sjeďte Saarbrücker Straße. Křížové ulici a po schodech do Pfefferberg (Schönhauser Allee 176). Jakmile jste uvnitř, projít na zahrádce a hlavu doleva. Najdete nás ve dvoře 4, budova 6.

Z autobusového nádraží (ZOB):
Vezměte U2 ve směru Pankow. Vystoupíte na Senefelderplatz (20 zastávek) a sjeďte Saarbrücker Straße. Křížové ulici a po schodech do Pfefferberg (Schönhauser Allee 176). Jakmile jste uvnitř, projít na zahrádce a hlavu doleva. Vy? Ll nás najdete ve dvoře 4, budova 6.