Hostelworld.com
HostelBookers Logo

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

×

Výprodej již brzy

Pension Alpha

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
  • Vynikající umístění
  • Ochotný personál
  • Skvělé čistota
Číst všechny recenze
Pension Alpha Located at Karlsruher Str.7, , Frankfurt.
Pension Alpha
Germany
Frankfurt 60329 Karlsruher Str.7
72% 219
50.1044508 8.6637711
Pension Alpha
    Pokoje jsou k dispozici Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc Standardní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc

Zjistit dostupnost

So 10 pro 2016 - Břez 13 pro 2016 Změnit.

Shrnutí pokoje

Den Ubytování Cena Volba Celkem
Celkem:
Standardní rezervace s možností změny:
PROSÍM, ZVOLTE PREFEROVANÝ TYP REZERVACE Z NÍŽE UVEDENÝCH MOŽNOSTÍ.
Celkem:
Splatné teď:
Splatné teď:
ZAREZERVOVAT

Poslední recenze

" Sehr freundliche und hilfsbereite Rezeption "

- Anonymní
Číst všechny recenze

Zařízení

  • Zdarma

    Ručníky v ceně Zdarma WiFi Zdarma přístup k internetu

  • Obecné

    Snídaně není zahrnuta Kabelová televize

  • Služby

    Přístup k internetu 24 hodinová recepce

Politiky

Politiky

Možnost platit kreditní kartou

Co si poznačit

**Please note** that you need to cancel your reservation at least 3 days before arrival date.


PLEASE NOTE! SPECIAL CANCELLATION POLICY FOR FAIR PERIODS:
You can cancel your reservation free of charge up to 4 weeks (28 days) before arrival date. In case of a late cancellation or a no show, we will charge the entire amount of your booking.

Tendence 25.08.-30.08.2016
Automechanika 11.09.-17.09.2016
Buchmesse 17.10.-23.10.2016
Viscom 01.11.-04.11.2016
FI Forum 14.11.-17.11.2016
Health Ingredients 28.11.-01.12.2016
Heimtextil 08-12.01.2017
Papierworld 26-30.01.2017
Ambiente 08-13.02.2017
ISH 12-17.03.2017
Musikmesse 02-06.04.2017
IMEX 14-17.05.2017
IAA 10-22.09.2017
Buchmesse 09-14.10.2017
CPHI 23-25.10.2017

Breakfast (7am - 10am) costs extra 6 Euro per person per night.

Storno podmínky


Zobrazit všechny Guesthouses v Frankfurt

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.