X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Peniche Surf Lodge

Rua Casal de Viola 6, Papoa, Peniche, Portugalsko

mapa a cestovní pokyny


96%Hodnocení

  • 98%Hodnota za peníze
  • 93%Zabezpečení
  • 95%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 98%Atmosféra
  • 95%Čistota
  • 98%Zařízení

Přeloženo: Google PenicheSurfLodge
Casal dos violy, Av. Mariano Calado
Papoa pláž, Peniche

Pokud byste chtěli zdarma vyzvednout od autobusového nádraží, prosím txt (00351) 91 259 05 74 nebo 283 91 48 46 nebo e-mailem nám: surfpeniche@gmail.com
V autobuse první zastávka v Peniche je ve městě (autobusová zastávka). , Pobyt na sběrnici jít na stanici Peniche.

Z hlavního autobusového nádraží: parkoviště odbočit vpravo a pak znovu doprava, po silnici rovně přes kruhový objezd na další křižovatce, máte Intermarche na levé straně.
Oceán přes silnici, to je Bay.Turn doleva, jděte rovně až 200 metrů po silnici přes mini kolotoč, až uvidíte žlutou starou vodárenskou věž, je to Papoa pláž, jsme přes silnici.
Podívejte se na znamení RUA DOS pescadores na rohu ulice, na levé straně, naproti vodní tower.We jsou hned další vypnutím z hlavní silnice za jiný hostel.

GPS souřadnice:
LAT: 39.3676446
LONG: -9,37803268432617
Pokud jste v autě s GPS nemusí ukázat naši ulici (Casal do viola), ale Av. Mariano Calado je hlavní silnice, aby se na od IP6 rovně na thel3rd kruhového objezdu směrem do centra a nemocnice je to: Estrada Mezní Norte dál, projít Intermarche na levé straně, na pravé straně pláže a vstup do městských bran rovně přes kruhový objezd mini až k vodárenské věži naproti na rohu ulice je znamením Rua dos Pescadors máme za sebou další ubytovně, se hned další doleva (vjezd) od hlavního road.On levice přihlásit Casal Dos Violy.

PenicheSurflodge je ulice těsně před soutokem Estrada
Mezní Norte a Rua da Libertade (Ajuda), takže si můžete nastavit GPS, aby vás k této křižovatce.

Jste-li v taxíku požádat o Papoa pláže a Starého Yellow vodárenské věže jsme přes silnici za hostelu těsně po Rua dos Pescadors.