X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Penguin Village

Mashraba Street, Dahab Sinai, Dahab, Egypt

mapa a cestovní pokyny


68%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 73%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 73%Zaměstnanci
  • 47%Atmosféra
  • 60%Čistota
  • 60%Zařízení

Přeloženo: Google Penguin Village se nachází na moře z Mashraba St centra Dahabu.
Pokud jsou na cestě do Dahabu s autobusem East Delta, jsme jen 5 minut jízdy z místa, kde je autobusová zastávka ve městě Dahab, a nabízíme zdarma vyzvednout na našeho hosta na požádání od autobusového nádraží.
Chcete přijít z Káhiry? Navštivte www.dahabexcursions.com/
Všechny cesty vedou do Dahabu! Není nic jednoduššího, než se k nám dostanete jako všechny možné dopravní prostředky mohou být použity na cestě. Ať už je to po zemi, po moři nebo vzduchem, můžete určitě dosáhnout Dahab rychleji a pohodlněji, než si myslíte. V obci Penguin zajistíme pro Vás převody z jakéhokoli místa v celém Egyptě přímo do našeho hotelu. Můžeme také dát ruku pohybuje snadno, rychle, bezpečně.
Od Káhiry
Soukromým minibusem: Pošlete nám e-mail na info@penguindahab.com a uděláme opatření k vyzvednutí v naší vlastní 16 -seat, klimatizovaným minibusem. Cesta trvá asi 6 hodin a 110 eur (na cestu, ne na osobu).
V porovnání s autobusem: Východní Delta Autobus odjíždí ze stanice Abasseiya. Existuje několik autobusů opouští po celý den. Kupte si vstupenky v předstihu, protože je není možné rezervovat vstupenky na telefonu. Ceny vstupenek se liší od 60 do 80 LE (jedna cesta). Po 8-9 hodiny jízdy, autobusová zastávka Dahab je 5 min. od Penguin Village. Dejte nám vědět, kdy přijedete a my vás vyzvednout.
Pokud budete potřebovat jakékoliv informace o rozvrhu autobusové odkudkoli v Egyptě volejte Emad vědět, co budete potřebovat
Další možnosti z Káhiry je pronájem taxi, nebo jak se v letadle do Sharm El Sheikh, napište nám, prosím, zda si přejete rezervovat let ..

Od Sharm El Sheikh
Pokud letíte přímo do Sharm El Sheikh nebo přijíždějí tam trajektem z Hurghady, můžeme zařídit, aby vás vyzvednout na letišti / port. Napište nám své letové detaily info@penguindahab.com a my zajistíme ho pro vás 30 Euro za taxi.
Můžete také sdílet taxi s ostatními směrem na Dahab za 30 eur / výlet.

Z Izraele a Jordánska
Pro ty, kteří přicházejí z Eliat a Jordánsko (do přístavu Nuweiba), pick-up může být uspořádány. Od Eliat pronájem taxi vás bude stát kolem 35 eur za taxi a od Nuweiba 25eur za taxi.

Z jakéhokoliv jiného místa v Egyptě nebo na Středním východě
Prosím, kontaktujte Emad (e-mailem na info@penguindahab.com) o pomoci v zamířil Dahab téměř z jakéhokoli místa na světě.