Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Passenger Ship Avanti

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Umístění

Oosterdok , Jetty 2

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
* Chůze od hlavního nádraží, to trvá asi 10 až 15 minut dostat se na Avanti. Opuštění stanice na přední straně, přejedete velký most a zahněte doleva. Budete chodit po Prins Hendrikkade k IJ-tunelu. Těsně před tunelem najdete Oosterdok na levé straně. Avanti se kotví na molo 2 hned vedle historického VOC lodi.
Dalším dobře rozpoznatelná soused je Nemo, velká zelená budova, která vypadá jako loď. To je postaven přímo na vrcholu IJ-tunelu.

* Autem, co musíte udělat, je dostat se do kruhové dálnici (A10 Ring) v Amsterdamu. Ze severní strany A10 můžete mít výstup S116 (Centrum) a projít IJ-tunelu. Na konci tunelu se dáte vpravo na světelné křižovatce, na Prins Hendrikkade. Přímo po světel je autobusová zastávka. Odbočit vpravo bezprostředně po autobusové zastávce (před mostem), a půjde za rohem, až do mola v Oosterdok.

* Parkovací místo přímo vedle mola je omezen a drahé (3,40 za hodinu!). Je možné použít tyto prostory brzy uvolnit a pak zaparkovat v jiné části města, kde parkování je levnější, nebo dokonce zdarma. Bezplatné parkování je jen několik zastávek autobusem od Oosterdok.

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.