X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Paradise Beach Hostel

Via Provinciale Panza, 387, Cuotto Forio, Ischia, Itálie

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 94%Hodnota za peníze
  • 82%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 95%Atmosféra
  • 85%Čistota
  • 91%Zařízení

Přeloženo: Google Napoli (NEAPOL) - vlaky odjíždějí z Říma každou půl hodinu a v závislosti na tom, kolik utratíte, to se pohybuje mezi 1 až 4 hodiny. Asi 20 Euro je tu jednoduchý 2 hodiny vlakem, a ty na cca 10 Euro opustit 4 krát denně.

Letecky, můžete letět přímo do Napoli z téměř kdekoli na světě. A je to mnohem chladnější, než Řím.

Od pevniny - plout přes velkolepé zálivu z Neapole, Pozzuoli, Sorrento, Procida, Salerno, Positano, Amalfi či Capri a plachty na Forio (který je pak pouze 5 minut autobusem od našich dveří), nebo do Casamicciola (asi 20 minut) nebo Ischia Porto (30 minut). Od Sorrento a Capri jsou rychlé čluny (aliscafi) odejít z Marina Piccola a stejně jako ty z Salerno, Amalfi a Positano, které fungují od jara do podzimu.

Podívejte se na dva jízdní řády na

Z Napoli, Pozzuoli, Procida Sorrento
http://www.ischiaonline.it/ischia.php?pag=TRAS00&sez=MOVIME&langiol=EN&mysty=2011_A

Z CAPRI, Positano a Amalfi
http://www.capitanmorgan.it/calendario_partenze.php

Z Napoli Centrale nádraží - kříž velký Piazza ven přední straně, kolem věčné staveniště metra, a chytit tramvaj "1" bude vlevo (při pohledu od stanice) na konečnou zastávku. Na levoboku je Molo Beverello, kde se rychlé čluny (aliscafi) odejdou do Forio.

TO levnější lodě - z Beverello, jít za kavárny, pryč od rychlého terminálu loď, a chytit zdarma, modrý shuttle bus na Calata Porto di Massa (cca 5 minut pěšky) ...


Na ostrově ...

Autobusy z všechny porty - chytit autobusy očíslované "CS", nebo "1", bude vlevo (pokud jsou s výhledem na moře). Autobusové zastávky jsou mimo oblast portu na stejné straně ulice jako přístav, s výjimkou Ischia Porto. V Ischia Porto, musíte projít kolem přístavu na hlavní autobusové zastávky (la capolinea).

Je snadné se k nám. Poté, co opustí Forio - Všechny autobusy procházejí Forio -

1 Podívejte se na velký nápis na přední části hotelu říkat "Sorriso Thermae Resort" na pravé straně autobusu (5-10 minut z Forio). Dejte si pozor na různých malých směrových tabulí pro Sorriso ... znamení chcete, je obrovský a na hotelové budovy. Když ho vidíte, počkejte, až vám ...

2 jít kolem rohu, a poté stiskněte tlačítko zvonku ...

3 Vystoupíte na příští zastávce a nahlédnout za autobus. Uvidíte naši nápisem "Paradise Beach". Pěšky 30 sekund nebo tak dolů našeho původního, historicky starověkých, ostrov cestu k velké bílé budově.

Jsme tady na pomoc, a když jste pravděpodobně fit batohem, pokud si nejste, nechte si tašku na vrcholu schodiště a sestoupil, aby si nějakou pomoc.