X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervace

Cesta do Paradise Beach Backpackers Hostel

Via Provinciale Panza, 387, Cuotto Forio, Ischia, Itálie

mapa a cestovní pokyny


95%Hodnocení

  • 93%Hodnota za peníze
  • 95%Zabezpečení
  • 96%Umístění
  • 96%Zaměstnanci
  • 98%Atmosféra
  • 91%Čistota
  • 95%Zařízení

Přeloženo: Google Do Neapole (Napoli), vlaky vyjíždějí z Říma každou půlhodinu av závislosti na tom, kolik utratíte, to trvá mezi 1 až 4 hodiny. Pro asi 20 je to snadný 2 hodiny vlakem, a ty, u zhruba 10 dovolené 4 krát denně.

Letadlem, můžete letět přímo do Neapole z téměř libovolného místa na světě. A to je mnohem chladnější než Řím.

Z pevniny, plout přes velkolepý záliv z Neapole, Pozzulli, Sorrrento, Procida, pobřeží Amalfi nebo Capri a Ischia Porto plout, Casamicciola nebo Forio. Od Sorrento a Capri, rychlý člun (aliscafi) jezdí z Marina Piccola.

Z nádraží Napoli Centrale, přes velké náměstí Piazza z přední, kolem věčné Metro staveniště, a chytit tramvaj '1 'jít doleva (při pohledu od nádraží) na konečnou zastávku. Na levé straně je Molo Beverello, kde rychlé čluny (aliscafi) odchýlit.

TO levnější čluny, z Beverello, jít za kaváren, daleko od rychlého člunu terminálu, a chytit modré kyvadlovou dopravu na Calata Porto di Massa (asi 5 minut od hotelu) ...

Setkáme se: Uvidíme, jestli můžeme přijít a sejdeme se. Potkáváme lidi každý den kolem 11:30 a sedmnáct hodin, ale dejte nám vědět, že jste přišel, a my vám ukázat, jak jezdí autobusy na ostrově práci taky.

Alternativně -

Z Ischia Porto, chytit autobusy čísly "CS", '1 ', '2' nebo 3 'na Casamicciola, první vesnice out of Ischia Porto a vystupte na "Topless Bar' rohu. Buď požádejte někoho, nebo stiskněte tlačítko zvonku, když je autobus po velkém můstku a na rovné silnici opět běží podél nábřeží. Pak ...

Z Casamicciola PORT přes silnici a jít na autobusové zastávce v přední části velkého náměstí obce ... na autobusové zastávce v přední části obce náměstí, chytit "CD", '1 ', '2' nebo 3 'autobus a vystupte na druhé zastávce u "Topless Bar' koutem, 3 minuty později. Případně stačí odbočit doleva a jít po ulici. Pak ...

... Z 'topless bar dětský koutek, hostel je jen 2 minuty chůze pro zdatné lidi, a 4 minuty pro všechny ostatní. Jděte nahoru do boční ulice až do konce, a odbočit vpravo. Dávejte pozor na komunikaci procházející vám na tomto kousku. Podívejte se na modré značce k vile na levé straně, říká "Hotel Di Meglio" a přijít na recepci.