X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Paprika Hostel

Weiner Leó str 9, Budapest, Maďarsko

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Nacházíme se na 9 Weiner Leo ulici. Jedná se o apartmánový komplex, když se dostanete ke vchodu se k nám dostanete vytočením čísla 16 na podložku klíčové volby našel na levé straně dveří.

Nejbližší hlavní vlakové nádraží Nyugati, hned vedle je stanice metra Nyugati Palyaudvar. Z těchto stanic je snadné 5-8 minuty chůze od hostelu. První najít východ z nádraží a zamířit na jih podél Terez Korut, měli byste si projít docela majestátní hledá McDonalds na levé straně a pak podniknout svůj první vpravo podél Podmaniczky ut. a pak první vlevo po Jokai ut. První ulice vpravo bude Weiner Leo ut, chodit spolu, dokud nenajdete číslo 9 a bzučet nás. Simple! :)

Pro ty, kteří přijedou autobusem, je pravděpodobné, že přijedete na autobusové nádraží Népliget. Odtud můžete jet na sever na trase metra Modrá M3, který vás vezme přímo do Nyugati Palyaudvar. To je 8 stanice metrem.

Ti, kteří přijedou z Budapešti Terminálu 2 letiště je třeba vzít autobusem č. 200E na Kőbánya Kispest doraz a přepněte na modré metro. Vystupte na stanici Nyugati zastavení a postupujte podle pokynů na procházku do hostelu.
Pokud byste chtěli, aby si taxi ZONA taxi běží za stanovenou cenu 4800 Ft.

Od vlakového nádraží Keleti mít červenou metrem na východ na náměstí Deák Ferenc Ter a změnit, aby se modré M3 metra na sever do Nyugati pélyaudvar. Potřebujete pouze jednu vstupenku (300 stop).

Pokud chcete vzít si taxi, je nejlepší zavolat a objednat jedno, jak mává jeden z ulice může mít za následek jsou předražené. Paprika doporučuje taxi 2000.