Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Panorama Hotel Bodrum

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Umístění

Tepecik mah. 191. sok. no:61, Turkbuku

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Přijet do Bodrum a dostat se na Panorama Hotel Bodrum
Pouze pro letiště Bodrum je Milas letiště, který se nachází asi 40 km od hotelu. Golturkbuku se nachází v severní části peninssula. To hraničí na Egejské moře na východě a severní (Mandayla Bay), Gundogan v západní a Bodrum turistické čtvrti Torba v Southeast.You můžete vidět některé možnosti přijet do hotelu. Zatímco na letišti je to dobrý nápad, aby vyzvednout nějaké turecké liry z jednoho z bankomatů umístěných v letiště. To je také dobrý nápad, aby zjistit, co kurz je dopředu, takže budete vědět, kolik budete platit, například za dopravu.
Varianta 1 Taxi: Když vyjdete ven z letiště, letištní taxi, s oranžovou barvou, jsou snadno dostupné mimo budovy terminálu. .Go Do přední linie a muž vás nasměruje do jednoho z taxíků. Z letiště Bodrum směrem a asi po 20 km, uvidíte most odbočit vpravo a postupujte podle značek Golturkbuku. Projít město Torba, jezdit 10km z borového lesa později uvidíte čerpací stanici PETROL Ofisi vlevo, projít to a asi 100 m později se přímo po Golturkbuku znamení. Take vlevo od křižovatky, nalevo uvidíte nádrž, pak, že jeden stejně. Tato cesta bude, aby vás ve středu Golkoy. Vezměte si, že silnice v přední části Garanti Bank (banka by měla být na pravé straně), pak uvidíte, Hasičský záchranný sbor (ITFAIYE) po této silnici a odbočit vlevo od křižovatky (uvidíte náš hotel podepsat na zeď) po 200 m později odbočit vlevo od hotelu znamení. A hotel se nachází na levé straně.
Možnost 2: Přenos auto: si můžete rezervovat v hotelu ještě čas, aby se auto na vás čeká na letišti, když přijedete. Cena je kolem 45 € uro (90 TL), a to až pro 3 osoby. Budete muset zaplatit za auto, když se dostanete hotel.If byste chtěli, aby se zvedl z letiště, prosím, e-mailem nebo faxem hotel Váš požadavek spolu s detaily letu svého příjezdu a ujistěte se, požádat o potvrzení hotel. Pak, když opustíte bezpečné celní území Arrivals Terminal uvidíte zaměstnance z převodu agentury v davu před dveřmi s cedulí s Vaším jménem a hotelové jména (možná budete muset porozhlédnout, protože to může být docela plno ). Řidič Vás odvezeme do hotelu.
Varianta 3: Minibusy: Když vyjdete ven z letiště vzít Havas autobusem na autobusové nádraží Bodrum. Náklady na tuto službu se pohybuje kolem 20 TL (10 € Uros) na osobu. Na Otogar (autobusové nádraží), najít minibusy Golturkbuku, které mají modro-bílé barvy. Toto pobřeží kolem 5 TL (2,5 € Uros) na osobu. A vystupte na skalní hrobky (můžete říct řidiči, jako "Kral Mezarları" v turečtině). Hotel se nachází asi 100 m později na pravé straně.

Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.

×