X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Panorama Hotel Bodrum

Tepecik mah. 191. sok. no:61, Turkbuku, Bodrum, Turecko

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Přijet do Bodrum a dostat se na Panorama Hotel Bodrum
Pouze pro letiště Bodrum je Letiště Milas, který se nachází asi 40 km od hotelu. Golturkbuku se nachází v severní části peninssula. To hraničí na Egejské moře na východě a severu (Mandayla Bay), Gundogan na západě a turistické čtvrti Bodrum Torba v Southeast.You můžete vidět několik voleb, které dorazí do hotelu. I když na letišti je to dobrý nápad, vyzvednout nějaké turecké liry z jednoho z bankomatů se nachází na letišti. Je to také dobrý nápad, zjistit, co je směnný kurz dopředu, takže budete vědět, kolik platíte například za dopravu.
Varianta 1 Taxi: Když vyjdete z letiště, taxi na letiště, s oranžovou barvou, jsou snadno dostupné mimo budovy terminálu. . Přejděte na začátku řádku a muž vás nasměrují do jednoho z taxíků. Z letiště Bodrum směr a asi po 20 km, uvidíte most se vpravo a postupujte podle Golturkbuku znamení. Protáhněte Torba město, pohon asi 10 km od borového lesa později uvidíte PETROL Ofisi čerpací stanici na levé straně, kolem to a asi 100m později se přímo po Golturkbuku znamení. Take vlevo od křižovatky na levé straně uvidíte cisterny, projít, že jeden stejně. Tato cesta se chystá, aby vás v centru Golkoy. Vezměte si, že silnice před Garanti Bank (banka by měla být na pravé straně), pak uvidíte, Hasičský záchranný sbor (ITFAIYE) po té silnici a odbočit vlevo od křižovatky (uvidíte náš hotel nápis na zdi) Po 200 metrech odbočte vlevo později od hotelu znamení. A Hotel se nachází na levé straně.
Možnost 2: Přenos auto: si můžete rezervovat v hotelu předem mít auto na vás čeká na letišti, když přijedete. Cena je asi 45 € uro (90 TL), a to až pro 3 osoby. Budete muset platit za auto, když se dostanete na hotel.If byste chtěli, aby se zvedl z letiště, prosím, e-mailem nebo faxem hotel Váš požadavek spolu s vašimi detaily příletu a ujistěte se, požádat o potvrzení od hotel. Pak, když necháte Arrivals Terminal bezpečné celní území uvidíte zaměstnance z převodu agentury v davu před dveřmi s cedulí s Vaším jménem a jménem hotelu (možná budete muset dívat se kolem sebe, protože to může být docela přeplněný ). Řidič vás zaveze do hotelu.
Varianta 3: Minibusy: Když vyjdete z letiště vzít Havas autobusem do stanice Bodrum Bus. Náklady na tuto službu se pohybuje kolem 20 TL (10 € Uros) na osobu. Na Otogar (Autobusové nádraží) najít Golturkbuku minibusy, které mají modro-bílé barvy. Toto pobřeží kolem 5 TL (2,5 € Uros) na osobu. A vystupte na Rock Tombs (Můžete říct řidiči jako "Král Mezarları" v turečtině). Hotel se nachází asi 100 m později na pravé straně.