X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Panama by Luis

Coco del Mar, Calle Benito Reyes Testa, San Francisco, Panama City, Panama

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 83%Umístění
  • 89%Zaměstnanci
  • 86%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 89%Zařízení

Přeloženo: Google Taxi:
Řekněte řidič: San Francisco, Coco de Mar, Desde el centro de Convenciones Atlapa se encuentra el Restaurante Parrillada Jimmy (Avenida cincuentenario), encontras un Semaforo, sigues recto y es la primera Calle Mano derecha (la calle se lama Benito Reyes Testa). El hostel Panama Luis es diagonální al Condominio Da Vinci ". Dělat to, že on bude trvat vás na našem místě.

Prosím, trvají na tom, že řidič se dostanete k nám, jak se někdy, že by se mohli pokusit se dostanete do míst, kde se dostanou provizi! Takže nevěřím, že je, když řeknu, že jsme se nacházejí v špatný okolí, jsme se skutečně nachází v nejbezpečnější sousedství v celé Střední Ameriky (žádná lež) !!!

Z mezinárodního letiště to bude stát 28,00 dolarů, možná méně, pokud můžete sdílet, vnitrostátní letiště $ 3 $ 4 a od autobusového nádraží, že se bude pohybovat kolem $ 3, v závislosti na tom, jak mnoho lidí. Nebo eliminovat stres tím, že žádá o letiště vyzvednout. Zavolat a zeptat se u skupinových kurzů. Účtujeme pouze 20 dolarů na osobu na úrokových sazbách skupiny.

Autobusem:
Z mezinárodního letiště:
Doporučujeme vám onlt jet autobusem do dne, který může trvat 1 až 2 hodiny v závislosti na provozu a stojí 0,25 centů. Musíte opustit letiště a pěšky až k hlavní silnici. Poté, přijmout jakékoli autobus, který je třeba říci Tocumen-Transistmica na přední straně. Řekněte řidiče autobusu, který chcete vystoupit na La estatua Roosevelt. Odtud se další autobus, který musí říká Panama Viejo nebo Avenida Balboa a říct na ovladač, který chcete vystoupit na La Bomba Delta (čerpací stanice) na Avenida Cincuentenario. Jakmile jste tam, přes ulici na levé straně a se první doleva. Uvidíte Hostel Panama by Luis na levé straně asi 40 m dolů. Edificio Da Vinci je na pravé straně. Hit bzučák a přivítat do Panamy Luis.

Od autobusového nádraží / Domácí letiště (Albrook):
Pak se autobus, který musí říká Panama Viejo nebo Avenida Balboa, který stojí také o 0,25 centů. Řekněte ovladač, který chcete vystoupit na Parrillada Jimmy Restaurace u Coco del Mar. Odtud jsme třetí ulice na pravé straně. Budete vidět náš dům po levé straně cca 40 m dolů. Hit bzučák a přivítat do Panamy Luis.