Milujeme tento hostel! Dáváme mu zdvižený palec za trvale vysoké hodnocení od zákazníků a vynikající hodnocení kvality.
Zdarma WiFi

Pal's Hostel

Bezplatné storno Zarezervujte více než 2 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

4434 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Fantastické čistota

Hostelworld říká

If you?re looking for privacy during your stay in Budapest, Pal?s Hostel is a great place to start from. This hostel offers comfortable private rooms and spacious apartments with beautiful views across the road to Szent Istvan?s Basilica. It?s located very near the Chain Bridge and the intersection of all three metro lines so it?s easy to get anywhere in the city. Hostelworld guests have said ?it?s like having a piece of your own home in another city? and they?d ?definitely recommend this hostel for those who want to spend their night in a quiet apartment and in a very central area?.

Popis hostelu

Nejsme váš průměrný hostel, ale spíše řetězec apartmánů a kolejí v samém centru Budapešti kolem baziliky sv. Štěpána. Pokud toužíte po soukromí a chcete zůstat na místě, kde se budete cítit jako doma, přijďte do Pal's Hostel a užijte si svůj vlastní byt v Budapešti! Kromě soukromých apartmánů nabízíme také soukromé pokoje se společnými koupelnami a dokonce i společné ložnice!

Pal's Hostel začínal na malých a skromných začátcích – své místo na mapě jsme si vydobyli vítězstvím Hoscar v kategorii „Nejlepší hostel v Maďarsku 2013“, „Vítěz 1. země v Maďarsku 2014“ a nominací na „Worldwide small hostel 2014“ a od té doby vyrostli jsme ve velmi respektovaný a oblíbený hostel, dokonce jsme byli oceněni '10. nejlepším velkým hostelem na světě 2018' :)

Pal's Hostel se nachází v samém centru centra města. Odtud se snadno dostanete pěšky k většině památek, jako je Bazilika svatého Štěpána, Řetězový most, Parlament, Andrassyho třída (součást světového dědictví), Opera, Velká synagoga, Národní muzeum, ulice Vaci a Vorosmartyho náměstí. Břeh Dunaje je také jen 5 minut chůze! Nedaleko je také mnoho restaurací, kaváren, hospod, klubů a míst na večírky, vše v docházkové vzdálenosti, jako je Akvarium Club, Anker Club, Castro Bistro, Szimpla Pub a Katapult. Nacházíme se také velmi blízko náměstí Deak Ferenc, které je hlavním uzlem pro všechny vlaky metra v Budapešti.

Nedaleko jsou i další významná vyhlídková místa, jako je Budínský hrad (součást světového dědictví spolu s Rybářskou baštou, Matyášovým chrámem a Národní galerií), dále náměstí Hrdinů, městský park a lázně (Szechenyi, Gellert, Rudas). Do těchto míst dojdete z našeho hostelu za 20-30 minut.

Zde v Pal's jsme rádi, že vám můžeme pomoci; můžete si vytisknout e-vstupenku, zakoupit vstupenky do Szechenyiho lázní, Gellertových lázní nebo dokonce na prohlídku jeskyní. Prodáváme také Budapest Card. Máme skvělé místní znalosti a rady ohledně nejlepších míst ve městě, o které se s vámi můžeme podělit! Můžeme vám také pomoci dostat se na Ozora Festival, Sziget Festival nebo Balaton Sound!

Můžeme vás dokonce vyzvednout na letišti za 24 EUR pro 1-4 osoby; to znamená, že pokud jste čtyři, je to jen 6 na osobu. Veřejná doprava stojí asi 2,50 € na osobu. Naše kontaktní údaje budou v e-mailu s potvrzením rezervace.

Vezměte prosím na vědomí, že naše pokoje s názvem 'Basic Double Bed Private (Společná koupelna)' jsou doslova s ​​manželskou postelí, nikoli se dvěma samostatnými postelemi.
Upozorňujeme také, že v našich pokojích a apartmánech není klimatizace :(

„Při rezervaci prosím uveďte platné telefonní číslo.
Nemáme stálou recepci, proto se může stát, že Vás budeme kontaktovat.
Dík!'

Naše registrační/licenční čísla: EG20007244, EG20007245, EG20007246, EG20007248, EG20007249 (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

Hosté

Umístění

Nejnovější recenze

22. 8. 2020
Really nice hostel, clean and not expensive.Also, very central.
Muž, 41+
27. 1. 2019
Perfect place!
Pár, 25-30
09. 9. 2015
S ubytováním jsem byla velmi spokojená.
Žena, 41+

Nominace

2014

Celosvětově Malý hostel

Pal's Hostel říká

I think that what people really appreciate about our place is that we have accommodation to suit everyone, from dorm beds to luxury apartments, in one of the most beautiful and practical locations in Budapest. With our chain of apartments surrounding St Stephen\'s square, we're only a short walk away from many of the main attractions. St Stephen's Basilica is at our doorstep and The Chain Bridge, Budapest Opera House and The Houses of Parliament are all within 800m. There are also two metro stations nearby- so getting around is easy! Personally, I would recommend that people visit my favourite original Turkish hammam, Rudas Bath :)

Více hostely v Budapest