X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Ostello Burigozzo 11

Via Burigozzo 11, Milán, Itálie

mapa a cestovní pokyny


74%Hodnocení

  • 71%Hodnota za peníze
  • 77%Zabezpečení
  • 77%Umístění
  • 79%Zaměstnanci
  • 66%Atmosféra
  • 76%Čistota
  • 71%Zařízení

Přeloženo: Google Vlakem
Hlavní nádraží: pojedete metrem 3 (žlutá linka) směrem San Donato. Vystupte na zastávce Missori. Odtud na Corso Italia tramvají číslo 15 směrem Gratosoglio / Rozzanu a vystupte dvě zastávky později. Na brzdové světlo, odbočit vpravo na Via Burigozzo.
Cadorna Station: autobusem nr. 94 k Porta Volta a vystupte po 7 zastávek. Vystoupíte na Molino Delle Armi-Vetra zastavení. Obraťte se přímo na zastávce světla a vzít Via Calatafimi. Na konci odbočte doleva na Via Burigozzo.

Letadlem
Orio al Serio: autobusem z letiště do centra Milána stanice (asi 1 hodinu jízdy). Z Hlavního nádraží, postupujte podle pokynů výše.
Linate: z letiště Linate, autobusem nr. 73 a vystupte na terminálu (Corso Europa / San Babila zastávka). Projděte Corso Europa na náměstí Piazza Fontana a přestoupit na tramvaj č. 15 a vystupte po 4 zastávkách. Na brzdové světlo, odbočit vpravo na Via Burigozzo.
Malpensa: a) Vezměte Malpensa Express a vystupte na stanici Cadorna (asi 50 minut jízdy). Z nádraží Cadorna, postupujte podle pokynů výše.

Autem
Ze severu, dálnice A4/E64 (Turín-Benátky) a dálnice A8/E62 (Milan Lakes) Po mýtného Milan, postupujte podle značek na Viale Certosa Milan. Postupujte podle značek na Centro Città / Město Fiera Milano City, se Viale Alcide De Gasperi a pokračujte dolů Viale Scarampo. Po Piazzale della Conciliazione, pokračujte dolů Viale di Porta Vercellina. Odbočit vlevo na Via San Vittore a bude pokračovat až do rohu Via Carducci, odbočka vpravo na Via De Amicis. Pokračujte rovně dolů Via Molino delle Armi a odbočit vpravo na Via Santa Croce. Pokračovat v ulici Via Calatafimi a odbočit vlevo na konci na Via M.Burigozzo.
Z jihu, dálnice A7 (Milán-Janov). Po mýtného Milan, pokračovat rovně a na první odbočce vpravo od vůkol. Pokračovat v ulici Via Giovanni Schiavoneová po znamení pro Viale Cermenate-Linate. Cesta dolů Viale Cermenate a zahněte doleva na Via Meda. Pokračujte rovně na Corso San Gottardo až Piazza XXIV Maggio. Vezměte druhou ulicí pravé odbočky na Viale Gian Galeazzo. Na první světlo, odbočit doleva na Via Aurispa, odbočit vpravo po cca 100m na ​​Via M.Burigozzo.
Z jihozápadu, dálnice A1/E35 (Milán-Bologna) Po mýtného Milan, pokračujte rovně po označení pro Tangenziale Ovest / Genova / Torino. Pokračovat na A50/E35 po znamení Janova a výstupu na Milano-Viale Liguria. Po výjezdu, pokračovat rovně a na první odbočce vpravo od vůkol. Postupujte podle pokynů v od jihu, dálnice A7.