X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Orange Fitness

Tsitsernakaberd Highway, House 7/1, Jerevan, Armenia

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
TheOrange Fitness se nachází v oblasti Mistra klubu třídy je nenahraditelná pro sportovce a zejména pro profesionální i amatérské tenisty, kteří se v úvahu, že všechny mezinárodní turnaje v Arménii konat v klubu, budou naši zahraniční hosté získají možnost trénovat, účastnit se v soutěžích a žijí na stejném místě. Zámořské tenisté mohou plnit své tréninky a kempování zde, stejně jako kvůli mírnému podnebí v Arménii mohou trénovat v otevřených soudy téměř po celý rok. Zbytek může být doprovázeno sport pouze v hotelu třídní učitel. 16 komfortních pokojů, kulatý hodin pokojová služba, parkoviště zdarma, billiard sál, doprava služby, bezpečnost.
Tvrdé a trávník kavárny, Sport bar působí v areálu hotelu, které poskytují chutné jídlo a nápoje a zdravé jídlo může být zejména uvedeny v nabídce. Naši zákazníci mohou využít tenisové a basketbalové kurty zdarma, účastnit se všech sportovních akcí a turnajů pořádaných klubem třídní učitel.
Čerstvý vzduch, dobré vybavení, mezinárodní standard tenisové kurty, to vše přitahuje nejen profesionální sportovci, ale i lidé, kteří rádi sport a cestování.
Kreditní karta je nutná pro zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud bude rezervace stornována do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1. noc pobytu. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo časné podívejte se bude mít za 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 13:00
Odjezd: 11:00
"S cílem potvrdit rezervaci, budeme požadovat platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření karty. Pokud nechcete odpovědět na naši e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek. "

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Snídaně v ceně


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Orange Fitness Located at Tsitsernakaberd Highway, House 7/1, Yerevan.
Orange Fitness
Armenia
Yerevan 0082 Tsitsernakaberd Highway, House 7/1
0% 1
40.1584100 44.5042419
Orange Fitness
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc