X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Orange Fitness

Tsitsernakaberd Highway, House 7/1, Jerevan, Armenia

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
TheOrange Fitness nachází v lokalitě Mistr třídy klubu je nenahraditelný pro sportovce, a to zejména pro profesionální a amatérští tenisté přičemž v úvahu, že všechny mezinárodní turnaje v Arménii konat v tomto klubu, naši zahraniční hosté získají možnost trénovat, zúčastnit v soutěžích a žít na stejném místě. Zámořské tenisté mohou provádět své tréninky a kempování zde, stejně jako díky mírnému podnebí v Arménii, které mohou trénovat v otevřených soudů téměř po celý rok. Zbytek může být doprovázeno se sportem pouze v hlavní třídou. 16 pohodlných kolo hodin pokojová služba, parkování zdarma, kulečník sál, doprava služby, bezpečnostní místnosti,.
Tvrdé a trávník kavárny, Sport bar jsou činné v areálu hotelu, které poskytují chutné jídlo a pití a zdravé potraviny by mohly být zejména najdete v menu. Naši zákazníci mohou využít tenisové a basketbalové kurty zdarma; účastnit se všech sportovních akcí a turnajů vedených Master Class klubu.
Čerstvý vzduch, dobré vybavení, mezinárodní standard tenisu courts- to vše přitahuje nejen profesionální sportovci, ale také lidi, kteří rádi sport a cestování.
Požaduje se kreditní karty k zajištění rezervace. Můžete mít až 3 dny před příjezdem zrušit rezervaci bez poplatku. Pokud je rezervace zrušena do 72 hodin před příjezdem Vám bude účtována 1 noc. Stejný den zrušení, žádné přehlídek nebo předčasného odjezdu bude mít za následek 1 noc zdarma. Platba: kreditní karty bude účtována v den příjezdu.
Příjezd: 13:00
Podívejte se: 11:00
"S cílem potvrdit rezervaci, budeme požadovat platnou kreditní kartu. Pokud to je problém s kartou, budeme asi muset kontaktovat pro ověření vaší karty. Pokud nemáte odpověď na náš e-mailem do 2 pracovních dnů Vaše rezervace může být zrušena jako výsledek. "

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Snídaně v ceně


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Orange Fitness Located at Tsitsernakaberd Highway, House 7/1, Yerevan.
Orange Fitness
Armenia
Yerevan 0082 Tsitsernakaberd Highway, House 7/1
0% 1
40.1584100 44.5042419
Orange Fitness
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc