X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do One Step Independence Square Hostel

Prorizna str. 18/1 G, Floor 4. Apt. 35, Kiev, Ukrajina

mapa a cestovní pokyny


79%Hodnocení

  • 80%Hodnota za peníze
  • 93%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 73%Zaměstnanci
  • 67%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 67%Zařízení

Přeloženo: Google POZOR ... Cod od dveří # 353

Z letiště
Jsme schopni zajistit taxi přijít a setkat se s Vámi na letišti a odveze vás přímo do hostelu. V tomto případě řidič vás bude čekat při ukončení zvyky uvnitř letiště s nápisem s vaším jménem. Cena taxi je 89 Euro / auto. To je levnější než běžné ceny na letišti. Můžete zaplatit taxikář přímo, nebo platit v hostelu později, jak si přejete.
Na letiště je 45 km daleko od města a veřejná doprava se zastaví ve 12 hodin, takže to zejména v této době, že to bude lepší alternativou vzít si taxi.


NÁVOD

Z vlakového nádraží:

Jeďte metrem (to bude stanice metra Vokzalna) a vystupte na stanici Kreshatik (3 zastávky). Poté, co jste se na ulici Kreshatik hlavní ulice Kyjeva, přes ulici a chodit do Prorizna street dva bloky. Pak odbočte vpravo, jděte na 30 metrů a vstup (na lelf straně) kovové brány. Vchod do hostelu je v nejzazším levém rohu vnitřního yeard budovy Tady to je, vítejte!

Z letiště:

Take shuttle bus do hlavního vlakového nádraží a letiště je 45 km daleko od města a veřejná doprava zastaví ve 12 hodin, tak zejména na to
Tentokrát to bude lepší alternativou vzít si taxi!
jednou na nádraží, postupujte podle výše uvedených pokynů.

Z hlavního / mezinárodní autobusové nádraží:

Pěšky na stanici metra Lybidska (10-15 minut), metrem a jet do stanice Maidan Nezalezhnosti (tj. náměstí Nezávislosti). Přepnout na stanici Kreshatik a chodit po zemi. Poté postupujte podle výše uvedených pokynů.