X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do One Step Independence Square Hostel

Prorizna str. 18/1 G, Floor 4. Apt. 35, Kiev, Ukrajina

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 70%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 90%Zařízení

Přeloženo: Google POZOR ... Cod od dveří # 353

Z letiště
Jsme schopni zajistit taxi přijít a setkat se s Vámi na letišti a odveze vás přímo do hostelu. V tomto případě řidič vás bude čekat při ukončení zvyky uvnitř letiště s nápisem s vaším jménem. Cena taxi je 89 Euro / auto. To je levnější než běžné ceny na letišti. Můžete zaplatit taxikář přímo, nebo platit v hostelu později, jak si přejete.
Na letiště je 45 km daleko od města a veřejná doprava se zastaví ve 12 hodin, takže to zejména v této době, že to bude lepší alternativou vzít si taxi.


NÁVOD

Z vlakového nádraží:

Jeďte metrem (to bude stanice metra Vokzalna) a vystupte na stanici Kreshatik (3 zastávky). Poté, co jste se na ulici Kreshatik hlavní ulice Kyjeva, přes ulici a chodit do Prorizna street dva bloky. Pak odbočte vpravo, jděte na 30 metrů a vstup (na lelf straně) kovové brány. Vchod do hostelu je v nejzazším levém rohu vnitřního yeard budovy Tady to je, vítejte!

Z letiště:

Take shuttle bus do hlavního vlakového nádraží a letiště je 45 km daleko od města a veřejná doprava zastaví ve 12 hodin, tak zejména na to
Tentokrát to bude lepší alternativou vzít si taxi!
jednou na nádraží, postupujte podle výše uvedených pokynů.

Z hlavního / mezinárodní autobusové nádraží:

Pěšky na stanici metra Lybidska (10-15 minut), metrem a jet do stanice Maidan Nezalezhnosti (tj. náměstí Nezávislosti). Přepnout na stanici Kreshatik a chodit po zemi. Poté postupujte podle výše uvedených pokynů.