X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

One Love Island Campsite

Lamu Malindi Road via Ngomeni, Mombasa, Keňa

Žádné hodnocení

 • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
One Love Island je nejen šetrné k životnímu prostředí turistickou destinací, ale to je také jednou za celoživotní zkušenost. Návštěvníci jsou vítáni na ostrov, ráj s batohem je, za malý poplatek. Tábor slibuje opravdu bezkonkurenční zážitek z ostrova ve svém živlu. Užijte si pohodovou dovolenou v nádherné přírodní prostředí, a najít opravdový odpočinek s výhledem na klidné zátoce na klidné, nevyvinutý ostrov s nádherným úsek pobřeží. S jen pár chatrčí a jsou přístupné pouze lodí, máte záruku velmi klidné a nezapomenutelný zážitek v dostatečné vzdálenosti od mas "odpočinout, pobavit a umožnit kouzlo stalo kolem vás!

Naši hosté si mohou vybrat z celé řady ubytování včetně samotě baldachýn, Makuti střechou Banda (typický svahilština dřevěné boudě), dům na stromě, nebo si můžete přinést stan a tábor na pláži. Nabízíme pohodlné matrace, prostěradla a sítě proti hmyzu zdarma!
Během svého pobytu budete mít prvotřídní potraviny jídla jsou vždy čerstvé, jídlo je připraveno a na ostrově, používáme pouze čerstvé suroviny a mořské plody ulovené našich rybářů! Nabízíme také čerstvé ovoce a další místní speciality. Naše jídlo je obecně vařené s kokosem (typickým svahilsky potravin), ale mohou být připraveny jakýmkoli způsobem naši návštěvníci preferují - rádi hledat nové příchutě. Vítejte!

Můžete strávit den prohlídkou ostrova a jeho krásu. Každý den vysoké a nízké přílivy oceánu hrají s pobřeží ostrova, vytvářet nové potoky, a zajistit day-to-day zkoumání jsou vždy jedinečné. One Love Island je písečný ostrov s mangrovových lesů, nedotčené pláže, které jsou pokryty s různými krásných skořápky, a mnoho druhů zvířat - ptáků, krabi a jiné jedinečné mořského života. Existuje mnoho činností k dispozici vedle poznávání ostrova, jako je plavání, šnorchlování, kánoe výlety, procházky pobřeží, rybářské výlety, západ slunce plachtění, mangrovových lesů zájezdy, mangrove znovuzalesnění, relaxační, pozorování ptáků a mnohem mnohem více!

Jak večer sad, sedí kolem ohně, zatímco vyměňovat příběhy s ostatními cestujícími, dát si pivo, účastnit se bubnu kruhu, nebo jen vychutnat ticho a hvězdná obloha.

Mimo jiné jsme se specializuje na porce dobrovolníky nevládních organizací, v zahraničí studenty a baťůžkáře. Výnosy z pobytu přímo těžit naši komunitu, as One Love Island je komunita spustit projekt zaměřený na rozvoj komunit a obnovy životního prostředí. I když navštívíte, budete pomáhat. Jsme také podporovat každého návštěvníka, aby nám pomohli znovu zalesnit mangrovy (a zachování ohrožených druhů, které žijí v rámci mangrovových lesů), a rostlinné 10 mangrovy během svého pobytu u nás. Tímto způsobem můžeme podělit o krásu One Love Island se světem, a použít výtěžek udržovat a chránit naši zemi a lidi. One Love pro všechny!

To vše je zahrnuto v ceně:

* zdarma transfer z ngomeni vesnice na ostrov

* snídaně zdarma, obědy a večeře

* zdarma swahili čaj (chai) a studená minerální voda po celý den

Za malý příplatek nabízíme

* Pivo, sodové vody, ostatní nápoje
* Prádelna
* Sunset dhow plachtění (typický Swahili plachetnice)
* Canoe mangrovových zájezdy
* Typické svahilština bubenické vystoupení

Vezměte prosím na vědomí:

Check in time: 13.00
Podívejte se na čas: 13.00
Storno podmínky: 72h
Kreditní karty nejsou přijímány
Platba v hotovosti při příjezdu
Snídaně, obědy a večeře v ceně
Zahrnuta Daně

Hledat dostupnost


Zařízení

 • 24 hodinová recepce
 • BBQ
 • Snídaně v ceně
 • Parkování zdarma
 • Teplé sprchy
 • Kuchyň
 • Úschovna zavazadel
 • Možnost stravy
 • Venkovní terasa
 • Možnost přípravy čaje & kávy


Politiky

 • Přátelský k dítěti
 • Nelze platit kreditní kartou
 • Mazlíčci vítáni
 • Včetně daní


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 3 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
One Love Island Campsite Located at Lamu Malindi Road via Ngomeni, , Mombasa.
One Love Island Campsite
Kenya
Mombasa Coast Province P.O. Box 2049 Lamu Malindi Road via Ngomeni
0% 3
-2.9903988 40.1945436
One Love Island Campsite
    Pokoje jsou k dispozici     Základní Samostatný Soukromý Společná Koupelna