X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

One Love Island Campsite

Lamu Malindi Road via Ngomeni, Mombasa, Keňa

Žádné hodnocení

 • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
One Love Island je nejen šetrné k životnímu prostředí turistickou destinací, ale je také jednou za celoživotní zkušenost. Návštěvníci jsou vítáni na ostrov, ráj s batohem je, za malý poplatek. Tábor slibuje opravdu bezkonkurenční zážitek z ostrova ve svém živlu. Užijte si pohodovou dovolenou v nádherné přírodní prostředí, a najít opravdový odpočinek s výhledem na klidnou zátoku na klidné nezastavěné ostrov s nádherným úsek pobřeží. Pouze s několika chatami a jsou přístupné pouze lodí, máte zaručeno velmi klidné a nezapomenutelný zážitek v dostatečné vzdálenosti od masy 'relaxovat, užívat si a nechat kouzlo se stane kolem vás!

Naši hosté si mohou vybrat z řady ubytovacích včetně samotě baldachýn, Makuti střechou banda (typický Svahilština dřevěná chata), dům na stromě, nebo si můžete přinést stan a tábor na pláži. Zajišťujeme komfortní matrace, povlečení a sítě proti komárům zdarma!
Během svého pobytu si užijete prvotřídní jídlo jídla jsou vždy čerstvé, jídlo se připravuje a vaří na ostrově, používáme pouze čerstvé suroviny a mořské plody ulovené našich rybářů! Nabízíme také čerstvé ovoce a další místní speciality. Naše jídlo je obecně vařené s kokosem (typický Svahilština potravin), ale může být připraven bez ohledu na způsob, jak naši návštěvníci preferují - chceme hledat nové chutě. Vítejte!

Můžete strávit den prohlídkou ostrova a jeho krásu. Každý den vysoké a nízké přílivy oceánu hrají s pobřeží ostrova, vytvářet nové potoky, a zajistit, ze dne na den zkoumání jsou vždy jedinečné. One Love Island je písečný ostrov s mangrovových lesů, nedotčené pláže, které jsou pokryty s různými krásné mušle, a mnoho druhů zvířat - ptáci, krabi a další unikátní mořský život. Existuje mnoho činností, k dispozici navíc k poznávání ostrova, jako je plavání, šnorchlování, kánoe výlety, procházky pobřeží, rybářské výlety, západ slunce plachtění, mangrovových lesů zájezdy, mangrove zalesňování, relaxační, pozorování ptáků a mnohem mnohem více!

Jak večer sad, sedět kolem ohně, zatímco vyměňovat příběhy s ostatními cestujícími, dát si pivo, podílet se na bubnu kruhu, nebo si jen užívat ticho a hvězdnou oblohu.

Mimo jiné jsme se specializují na servírování dobrovolníky nevládních organizací, v zahraničí studenty a baťůžkáře. Příjmy z pobytu přímo těžit naši komunitu, jako One Love Island je komunitní běh projekt zaměřený na rozvoj společnosti a obnovy životního prostředí. I když navštívíte, můžete pomoci. Rovněž podporujeme každého návštěvníka, aby nám pomohli zalesnit mangrovy (a zachování ohrožených druhů, které žijí v mangrovových lesů) a rostlin 10 mangrovy během svého pobytu u nás. Tímto způsobem můžeme sdílet krásu One Love Island se světem, a použít výtěžek udržovat a chránit naši zemi a lidi. One Love pro všechny!

To vše je zahrnuto v ceně:

* Zdarma transfer z ngomeni vesnice na ostrově

* Bez snídaně, obědy a večeře

* Zdarma swahili čaj (čaj) a studená minerální voda po celý den

Za malý příplatek nabízíme

* Pivo, limonády a jiné nápoje
* Laundry Service
* Sunset dhow plachtění (typický Svahilština plachetnice)
* Canoe mangrove výlety
* Typické Svahilština buben představení

Vezměte prosím na vědomí:

Zkontrolujte In Time: 13.00
Podívejte se na čas: 13.00
Storno podmínky: 72h
Kreditní karty nejsou přijímány
Platba v hotovosti při příjezdu
Snídaně, obědy a večeře v ceně
V ceně Daně

Hledat dostupnost


Zařízení

 • 24 hodinová recepce
 • BBQ
 • Snídaně v ceně
 • Parkování zdarma
 • Teplé sprchy
 • Kuchyň
 • Úschovna zavazadel
 • Možnost stravy
 • Venkovní terasa
 • Možnost přípravy čaje & kávy


Politiky

 • Přátelský k dítěti
 • Nelze platit kreditní kartou
 • Mazlíčci vítáni
 • Včetně daní


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 3 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
One Love Island Campsite Located at Lamu Malindi Road via Ngomeni, , Mombasa.
One Love Island Campsite
Kenya
Mombasa Coast Province P.O. Box 2049 Lamu Malindi Road via Ngomeni
0% 3
-2.9903988 40.1945436
One Love Island Campsite
    Pokoje jsou k dispozici     Základní Samostatný Soukromý Společná Koupelna