X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

One Love Island Campsite

Lamu Malindi Road via Ngomeni, Mombasa, Keňa

Žádné hodnocení

 • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
One Love Island je nejen šetrné k životnímu prostředí turistickou destinací, ale to je také jednou za celoživotní zkušenost. Návštěvníci jsou vítáni na ostrov, ráj s batohem to, za malý poplatek. Kemp slibuje opravdu bezkonkurenční zážitek z ostrova ve svém živlu. Užijte si příjemnou dovolenou v nádherné přírodní prostředí, a najít opravdový odpočinek s výhledem na klidné zátoce v klidné, nevyvinuté ostrov s nádhernou úseku pobřeží. Až na několik chat a jsou přístupné pouze lodí, máte zaručeno velmi klidné a nezapomenutelný zážitek v dostatečné vzdálenosti od mas "odpočinout, pobavit a umožnit magie stalo kolem vás!

Naši hosté si mohou vybrat z řady ubytovacích včetně samotě baldachýn, Makuti střechou banda (typický svahilština dřevěné boudě), dům na stromě, nebo si můžete přinést stan a tábor na pláži. Nabízíme pohodlné matrace, prostěradla a sítě proti hmyzu zdarma!
Během svého pobytu se vám bude líbit prvotřídní jídlo jídla jsou vždy čerstvé, jídlo je připraveno a na ostrově, používáme výhradně z čerstvých surovin a mořské plody ulovené našich rybářů! Nabízíme také čerstvé ovoce a další místní speciality. Naše jídlo je zpravidla vaří s kokosem (typickým svahilština potravin), ale může být připraven bez ohledu na způsob, jak naši návštěvníci preferují - chceme hledat nové příchutě. Vítejte!

Můžete strávit den prohlídkou ostrova a jeho krásu. Každý den vysoké a nízké přílivy oceánu, hrají s pobřeží ostrova, vytvářet nové potoky, a zajistit day-to-day průzkumy jsou vždy jedinečné. One Love Island je písečný ostrov s mangrovových lesů, nedotčené pláže, které jsou pokryty s různými krásných mušlí, a mnoho druhů zvířat - ptáci, krabi a další unikátní mořský život. Existuje mnoho aktivity jsou k dispozici kromě toho, že poznávání ostrova, jako je plavání, šnorchlování, kánoe výlety, procházky pobřeží, rybářské výlety, západ slunce plachtění, mangrovových lesů zájezdy, mangrovových zalesňování, relaxační, pozorování ptáků a mnohem mnohem více!

Jak večer sad, sedět kolem ohně, zatímco vyměňovat příběhy s ostatními cestujícími, dát si pivo, účastnit se v bubnu kruhu, nebo jen vychutnat ticho a hvězdnou oblohu.

Mimo jiné jsme se specializuje na porce dobrovolníků neziskových organizací, v zahraničí studenty a baťůžkáře. Výnosy z pobytu přímo těžit naši komunitu, as One Love Island je komunitní spustit projekt zaměřený na rozvoj společnosti a obnovy životního prostředí. Při návštěvě, které vám pomohou. Rovněž podporujeme každého návštěvníka, aby nám pomohli zalesnit mangrovů (a zachování ohrožených druhů, které žijí v mangrovových lesů), a rostlinné 10 mangrovy během svého pobytu u nás. Tímto způsobem můžeme sdílet krásu One Love Island se světem, a použít výtěžek udržovat a chránit naši zemi a lid. One Love pro všechny!

To vše je zahrnuto v ceně:

* Zdarma transfer z ngomeni vesnice na ostrově

* Bez snídaně, obědy a večeře

* Zdarma svahilština čaj (chai) a studená minerální voda po celý den

Za malý příplatek nabízíme

* Pivo, sodové vody, ostatní nápoje
* Laundry Service
* Sunset Dhow plachtění (typický Swahili plachetnice)
* Canoe mangrovové zájezdy
* Typické svahilština bubnové představení

Vezměte prosím na vědomí:

Check in time: 13,00
Podívejte se na čas: 13,00
Storno podmínky: 72h
Kreditní karty nejsou přijímány
Platba v hotovosti při příjezdu
Snídaně, obědy a večeře v ceně
Zahrnuta Daně

Hledat dostupnost


Zařízení

 • 24 hodinová recepce
 • BBQ
 • Snídaně v ceně
 • Parkování zdarma
 • Teplé sprchy
 • Kuchyň
 • Úschovna zavazadel
 • Možnost stravy
 • Venkovní terasa
 • Možnost přípravy čaje & kávy


Politiky

 • Přátelský k dítěti
 • Nelze platit kreditní kartou
 • Mazlíčci vítáni
 • Včetně daní


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 3 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
One Love Island Campsite Located at Lamu Malindi Road via Ngomeni, , Mombasa.
One Love Island Campsite
Kenya
Mombasa Coast Province P.O. Box 2049 Lamu Malindi Road via Ngomeni
0% 3
-2.9903988 40.1945436
One Love Island Campsite
    Pokoje jsou k dispozici     Základní Samostatný Soukromý Společná Koupelna