X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

One Love Island Campsite

Lamu Malindi Road via Ngomeni, Mombasa, Keňa

Žádné hodnocení

 • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
One Love Island je nejen šetrné k životnímu prostředí turistickou destinací, ale je také jednou za celoživotní zkušenost. Návštěvníci jsou vítáni na ostrově, s batohem ráj, za malý poplatek. V kempu slibuje opravdu jedinečný zážitek z ostrova ve svém živlu. Užijte si pohodovou dovolenou v nádherné přírodní prostředí, a najít opravdový odpočinek s výhledem na klidnou zátoku v klidné, nerozvinuté ostrov s nádherným úsek pobřeží. S jen několik horských chat a přístupné pouze lodí, máte zaručen velmi klidné a nezapomenutelný zážitek v dostatečné vzdálenosti od masy 'relaxovat, užívat si a nechat kouzlo se stane kolem vás!

Naši hosté si mohou vybrat z řady ubytovacích jednotek stojící kabiny, Makuti střechou Banda (typicky svahilština dřevěná chata), stromě, nebo si můžete přinést stan a tábořit na pláži. Poskytujeme komfortní matrace, povlečení a moskytiéry zdarma!
Během svého pobytu budete mít první třídy jídla potraviny jsou vždy čerstvé, jídlo je připravené a uvařené na ostrově, používáme pouze čerstvé suroviny a mořské plody ulovené našimi rybáři! Nabízíme také čerstvé ovoce a další místní speciality. Naše jídlo je obecně vařené s kokosem (typicky svahilština jídlo), ale může být připraven bez ohledu na způsob našich návštěvníků dává přednost - chceme hledat nové chutě. Vítejte!

Můžete strávit den prohlídkou ostrova a jeho krásu. Každý den oceánu vysoké a nízké přílivy hrát s ostrovní pobřeží, vytvářet nové potoky, a zajistit ze dne na den zkoumání jsou vždy jedinečné. One Love Island je písečný ostrov s mangrovových lesů, nedotčené pláže, které jsou pokryty s různými krásné granáty, a mnoho druhů zvířat - ptáci, krabi a další unikátní mořský život. Existuje mnoho činností k dispozici kromě poznávání ostrova, jako je plavání, šnorchlování, kánoe výlety, procházky pobřeží, rybářské výlety, západ slunce plachtění, výlety mangrovových lesů, mangrove zalesňování, relaxační, pozorování ptáků a mnohem mnohem více!

Jak večer sady, sedět kolem ohně při vyměňování příběhy s ostatními cestujícími, dát si pivo, účastnit bubnu kruhu, nebo si jen užívat si ticho a hvězdnou oblohu.

Mimo jiné jsme se specializuje na porce nevládních organizací dobrovolníků v zahraničí pro studenty a baťůžkáře. Příjmy z pobytu přímý prospěch naši komunitu, jako One Love Island je komunita run projekt zaměřený na rozvoj komunity a obnovy životního prostředí. I když navštívíte, pomůžete. Podporujeme také každý návštěvník, aby nám pomohly zalesnit mangrovy (a zachování ohrožených druhů, které žijí v mangrovových lesů) a závod 10 mangrovy během svého pobytu u nás. Tímto způsobem můžeme podělit o krásu One Love Island se světem, a použít výtěžek udržovat a chránit naši zemi a lidi. One Love pro všechny!

To vše je zahrnuto v ceně:

* Bezplatný transfer z vesnice ngomeni na ostrov

* Bez snídaně, obědy a večeře

* Zdarma swahili čaj (čaj) a studenou minerální vodou po celý den

Za malý příplatek nabízíme

* Pivo, limonády a jiné nápoje
* Laundry Service
* Západ slunce dhow plachtění (typická Svahilština plachetnice)
* Výlety Kanoe mangrovové
* Typické Svahilština buben představení

Vezměte prosím na vědomí:

Zkontrolujte In Time: 13.00
Podívejte se na čas: 13.00
Storno podmínky: 72h
Nepřijímají se platební karty
Platba v hotovosti při příjezdu
Snídaně, obědy a večeře v ceně
Daně

Hledat dostupnost


Zařízení

 • 24 hodinová recepce
 • BBQ
 • Snídaně v ceně
 • Parkování zdarma
 • Teplé sprchy
 • Kuchyň
 • Úschovna zavazadel
 • Možnost stravy
 • Venkovní terasa
 • Možnost přípravy čaje & kávy


Politiky

 • Přátelský k dítěti
 • Nelze platit kreditní kartou
 • Mazlíčci vítáni
 • Včetně daní


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 3 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
One Love Island Campsite Located at Lamu Malindi Road via Ngomeni, , Mombasa.
One Love Island Campsite
Kenya
Mombasa Coast Province P.O. Box 2049 Lamu Malindi Road via Ngomeni
0% 3
-2.9903988 40.1945436
One Love Island Campsite
    Pokoje jsou k dispozici     Základní Samostatný Soukromý Společná Koupelna