X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Old Town Zagreb

Dordiceva 24 (Ulica Ignjata Dordica), Zagreb, Chorvatsko

mapa a cestovní pokyny


94%Hodnocení

  • 95%Hodnota za peníze
  • 94%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 96%Zaměstnanci
  • 92%Atmosféra
  • 95%Čistota
  • 93%Zařízení

Přeloženo: Google Tam je jasné znamení u vchodu do budovy. Sídlíme ve 2. patře Dordiceva 24 (Ulica Ignjata Dordica) ulice.

Z hlavního vlakového nádraží

Je to jen 10 minut chůze od hlavního vlakového nádraží.

1.. Hlava na východ Trg Kralja Tomislava směrem Petrinjska
2. Otočte doleva na Petrinjska
O 4 min
3.Otočte právo na Ignjata ordica: hostel je # 24 na pravé straně, těsně před křižovatkou s ulicí Draskoviceva. Je zřejmé, že velký znak na pravé straně vedle vstupních dveří do budovy. Podívejte se na bzučák a stiskněte Staré Město Záhřeb. Jdi nahoru do druhého patra.
Asi 1 min

Altenatively tramvaj č. 4 směr Dubeč na 3 zastávky na Klinika Za traumatologiju (tramvajová zastávka se nachází přímo před hostelem budovy). Když vystoupíte z tramvaje, přes TRAM STREET (Draskoviceva) a jít do Dordiceva. Hostel je první dveře na levé straně (# 24). Je zřejmé, že velký znak na pravé straně vedle vstupních dveří do budovy. Podívejte se na bzučák a stiskněte Staré Město Záhřeb. Jdi nahoru do druhého patra.

Z hlavního autobusového nádraží

Je to jen 15 minut chůze od hlavního autobusového nádraží.

Nastupte na tramvaj č. 8 směr Mihaljevac pro 4 zastávky na Klinika ZA traumatologiju. Když vystoupíte z tramvaje, přes tramvajové ulici (Draskoviceva) a jít do Dordiceva. Hostel je první dveře na levé straně (# 24). Je zřejmé, že velký znak na pravé straně vedle vstupních dveří do budovy. Podívejte se na bzučák a stiskněte Staré Město Záhřeb. Jdi nahoru do druhého patra.