X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Ocean Inn Rio Botafogo

Rua Paulo Barreto 63, Rio de Janeiro, Brazílie

mapa a cestovní pokyny


54%Hodnocení

  • 47%Hodnota za peníze
  • 53%Zabezpečení
  • 67%Umístění
  • 53%Zaměstnanci
  • 67%Atmosféra
  • 53%Čistota
  • 40%Zařízení

Přeloženo: Google Směry

Z mezinárodního letiště (Galeão):

Jeďte autobusem od společnosti 'Real ", který jde Copacabana (nákladově R 8 dolarů real), a požádat řidiče, aby vás klesnout na poslední zastávce Botafogo pláži před Mourisco budovy (velký zrcadlo dům). Tváří v tvář proti oceánu s Mourisco na levé straně uvidíte auto nadjezd, po přechodu pod nadjezdem, budete mít "prof Álvaro Rodrigues ulice ", pokračujte rovně a čtvrtá ulice vpravo je" Paulo Barreto ". V ubytovně je na Paulo Barreto 63 jsme neighboor z baru s názvem Cabidinho

Z domácího letiště (Santos-Dumont):

Užíváte některý z následujících autobusů, 404, 413, 415 nebo 455 (cena R 2,50 dolarů real), která vede k Aterro dělat Flamengo a požádat řidiče, aby vás klesnout na poslední zastávce Botafogo pláži před Mourisco budovy ( velké zrcadlo-building). Tváří v tvář proti oceánu, s Mourisco na levé straně uvidíte auto nadjezd, po přechodu pod nadjezdem, budete mít "prof Álvaro Rodrigues ulice ", pokračujte rovně a čtvrtá ulice vpravo je" Paulo Barreto ". V ubytovně je na Paulo Barreto 63 jsme neighboor z baru s názvem Cabidinho.

Z hlavního autobusového nádraží (Rodoviária) existují dvě možnosti:

První volba

Získejte autobusem 127 nebo 128 a požádat řidiče, aby vás klesnout na poslední zastávce Botafogo pláži před Mourisco budovy (velké zrcadlo, budovy). Tváří v tvář proti oceánu s Mourisco na levé straně uvidíte auto nadjezd, po přechodu pod nadjezdem, budete mít "prof Álvaro Rodrigues ulice ", pokračujte rovně a čtvrtá ulice vpravo je" Paulo Barreto ". V ubytovně je na Paulo Barreto 63, jsme neighboor z baru s názvem Cabidinho.

Druhou možností
Získejte autobus 136, 170, 172 nebo 178 a pokles na druhé. autobus
zastávka "São Clemente ulici" (hned po "Casa de Rui Barbosa"), aby '19 de Fevereiro steet "kříž" Voluntarios da Patria ulici ", chodit půl bloku se dostat do" Paulo Barreto ulice '63. V hostelu se nachází soused z baru s názvem Cabidinho.