Zdarma WiFi

Oasis Backpackers' Toledo

Bezplatné storno Zarezervujte více než 2 dní předem a získejte možnost storna zdarma.

8.1
1447 recenzí
Ideální umístění
Vynikající personál
Vynikající čistota

Popis hostelu

Ukrytý v dlážděných ulicích centra města leží v Toledu Oasis Backpackers. Místo pro setkání, odpočinek, chatování a ponoření se do hluboce kulturního Toleda. Vezměte si koktejl z našeho baru a strávte dny nasáváním španělského slunce na naší střešní terase. Nebo se připojte na prohlídku kulturního města. Prožijte své cesty, jak chcete.

Jen 1 hodinu od letiště v Madridu nebo dalších 20 od vlakového nádraží Toledo. Pěšky se z našeho hostelu opravdu dostanete kamkoli, uvidíte neuvěřitelnou katedrálu za pouhých 7 minut chůze. Do 5 minut od našeho hostelu najdete spoustu barů a restaurací. Co víc si přát?

Naše smíšené nebo pouze ženské koleje mají všechny vlastní koupelny. Nebo možná máte chuť si to prožít v jednom z našich soukromých pokojů, každý s dvojčetem s vlastní koupelnou, máme dokonce 4lůžkový pokoj, pokud je to to, co hledáte. Ať tak či onak, budete mít k dispozici vysokotlaké sprchy, díky nimž se po dni stráveném objevováním budete cítit svěže. Naskočte na svou super měkkou matraci s povlečením a přikrývkami zdarma a jen relaxujte! Navíc si můžete batoh bezpečně schovat do své bezplatné bezpečnostní skříňky.

Takže jste tady, abyste objevili město? V Toledu je toho hodně k prozkoumání! Náš přátelský personál je plný nejlepších tipů, takže se jich ujistěte, že jim položíte co nejvíce otázek. Rádi pomohou. V době výpadku se přihlaste k naší bezplatné Wi-Fi a dohoďte doma svou rodinu nebo přátele. Nebo si udělejte pohodlí na pohovce a streamujte film.

Pro všechny, kteří pracují na cestách, nabízí Oasis také několik míst k práci.

Neúnavně pracujeme na zajištění bezpečnosti ve všech našich ubytovnách, abychom toho dosáhli, přidali jsme nová opatření, včetně hloubkového úklidu a prostorných ubytoven, abychom zabránili šíření COVID-19. Budete upozorněni při příjezdu a také si můžete prohlédnout naše pokyny na našich webových stránkách. Spolu s tím mohou být některé služby dočasně omezeny, proto sledujte naše sociální sítě, abyste byli informováni. Zůstat v bezpečí!

Oasis, víc než jen postel (Auto-translated from original language)

Recenze a hodnocení

Nejnovější recenze

7.4
Velmi dobré
08. 3. 2024
Old school hostel, with a DIY feel to the furnishing. It's fun the kitchen is in a glass cube with rooftop views, but can get claustrophobic depending on who's there.
Muž, 31-40
8.9
29. 2. 2024
I would go there again
Žena, 25-30
7.4
Velmi dobré
08. 2. 2024
Esta bien por el precio, esta limpio, los cuartos tienen baño adentro y es comodo, pero las camas son viejas y la cocina es pequeña y neceista más equipo y limpieza
Žena, 31-40

• Prádelní zařízení
    • Ručníky k pronájmu
    • Úschovna zavazadel
    • Údržba
    • Recepce (omezené otevírací hodiny)
  • Jídlo a pití

• Bar