X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Oasis Backpackers' Palace Sevilla

C/ Almirante Ulloa, 1, Sevilla, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 92%Zabezpečení
  • 93%Umístění
  • 87%Zaměstnanci
  • 89%Atmosféra
  • 90%Čistota
  • 90%Zařízení

Přeloženo: Google Od Plaza de Armas stanice:
Pokud je stále ve stanici opustit přes hlavní vchod. To je na rohu budovy u rozcestí. Podíváte-li se na pravé straně uvidíte most - ne jít touto cestou, je špatný směr! Při pohledu na levé straně uvidíte křižovatce s podchodem pod ním. Přes silnici směrem k velké cihlové budovy - to je nákupní centrum Plaza de Armas. Pokračujte kolem dveří nákupního centra a medvěd odešel, kolem Cerveceria la Surena, a McDonalds. Měli byste být schopni vidět velký růžový / oranžové budovu na druhé straně silnice, která má velké dopisy, kterým bylo určeno AVENIDA 5 Cines (kino). Přes silnici na přechodu pro chodce tak, aby byl na stejné straně silnice jako tato kina a pokračovat waklingin stejný směr jako ty. Předávání několik barů dostanete se na křižovatku (je zde bar na rohu zde). Odbočit vpravo a chodit rovně 300m (na Calle Alfonso XII), předáním trafika, lékárna, listové náměstí (to je Plaza del Museo). Poté, co jste prošel náměstí, hned vedle silnice na pravé straně je Calle Almirante Ulloa, pozemek Oasis Backpackers paláce.

Z letiště:
Vezměte speciální letištní autobus EA (4 €) celou cestu na konečnou zastávku, autobusové nádraží Plaza de Armas. Nyní postupujte podle návodu na to, jak se k nám dostanete z autobusového nádraží Plaza de Armas.

Z PRADO DE SAN SEBASTIEN Autobusové nádraží:
Procházka se na hlavní vchod do stanice a nesou vlevo. Měli byste vidět tramvajovou zastávku přímo před vámi. Jeďte tramvají (tam je jen 1 řádek) ve směru na náměstí Plaza Nueva. Měli byste jezdit celou cestu k náměstí Plaza Nueva, konečné zastávce. (1,40 €). Pak jdi do Tetuan ulici a chodit rovně až do náměstí Plaza del Duque / La Campana (uvidíte Burger King na pravé straně). Odbočit doleva na Alfonso XII ulici a chodit rovně til uvidíte červenou budovu na rohu na levé straně silnice. Odbočit vlevo na této ulici, Calle Almirante Ulloa No. 1.