X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Oasis Backpackers' Palace Sevilla

C/ Almirante Ulloa, 1, Sevilla, Andalucia, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


90%Hodnocení

  • 91%Hodnota za peníze
  • 94%Zabezpečení
  • 91%Umístění
  • 89%Zaměstnanci
  • 88%Atmosféra
  • 91%Čistota
  • 90%Zařízení

Přeloženo: Google Od Plaza de Armas stanice:
Pokud ještě ve stanici opustit přes hlavní vchod. To je na rohu budovy u rozcestí. Podíváte-li se na pravé straně uvidíte most - nejdou takhle je to špatný směr! Podíváme-li se vlevo, uvidíte křižovatku s podchodem pod ním. Přejdete silnici směrem k velké cihlové budovy - to je Plaza de Armas nákupní centrum. Pokračujeme kolem dveří nákupního centra a medvěd vlevo, kolem cerveceria la Surea a McDonalds. Měli byste být schopni vidět velké růžové / oranžové barevné budovy na druhé straně silnice, která má velké písmena prohlásí za Avenida 5 CINES (kino). Přejdeme silnici na přechodu pro chodce tak, aby byla na stejné straně silnice, protože to kino a pokračovat waklingin stejným směrem jako ty. Předávání několik barů se dostanete na křižovatku (je zde bar na rohu zde). Otočte se vpravo a jděte rovně na 300 metrů (na Calle Alfonso XII), kolem trafika, lékárna, listové náměstí (to je Plaza del Museo). Jakmile jste prošli na náměstí, vedle silnice na pravé straně je Calle Almirante Ulloa, pozemek paláce Oasis Backpackers.

Z letiště:
Vezměte speciální autobusu na letiště EA (4) celou cestu na konečnou zastávku, Plaza de Armas autobus STK. Nyní postupujte podle návodu na to, jak se k nám dostanete od Plaza de Armas autobusového nádraží.

Z PRADO DE SAN SEBASTIEN Autobusové nádraží:
Vyjděte hlavním vchodem na stanici a nést odešel. Měli byste vidět tramvajovou zastávku přímo před vámi. Jeďte tramvají (tam je jen 1 řádek) ve směru Plaza Nueva. Měli byste jet celou cestu až do Plaza Nueva, konečná stanice. (1.30). Pak jděte na Tetuan ulici a chodit rovně, dokud Plaza del Duque / La Campana (uvidíte Burger Kinga na pravé straně). Odbočit vlevo na Alfonso XII ulici a chodit rovně til vidíte červená budova na rohu na levé straně silnice. Odbočit vlevo na této ulici Calle Almirante Ulloa č. 1.