X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Oak Inn

#11 Back street, Qing Quan Road, Shuhe Old Town, Lijiang, Čína

Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Vítejte na Oak Inn, útulný a komfortní hostel. Oak Inn je provozován pár křesťana z Guangzhou v jižní Číně. Můžete si opravdu odpočinout zde a mít dobrý odpočinek.

Oak Inn se nachází v Shuhe Starém Městě, Lijiang City. Je to jen 2 minuty od malý kamenný most pěšky. Je to typický Naxi místní styl budovy je dřevěná s 2 podlaží. K dispozici je 10 standardních pokojů (jeden je třílůžkový pokoj, ostatní 9 jsou dvoulůžkové pokoj, a každý z nich má individuální umýváren). K dispozici je 24 hodin teplé vody pro mytí těla, bezplatné bezdrátové připojení na net práce, pohodlnou podestýlkou, P & G Značka šampon a mytí těla, a self-help prádelna, vysoušeč vlasů, všechny výše uvedené služby jsou zdarma!

Technických zařízení, trváme na tom, aby vyčistit každou místnost jednou po cestující vyzkoušet, abyste zjistili, každý pokoj je čistý a uklizený. U jídla si můžete pomoci sami, aby to tak je kuchyně a spíž v hostelu, nebo si můžete umístit objednávku předem vyzkoušet typické kantonské potraviny vyrobené u nás. Chcete-li mít jídlo venku, to je výhoda, protože existuje mnoho restaurací v blízkosti hostince, 3 ~ 5 min pěšky.

Ve středu hostince je slunný dvůr, po dvoře jsou různé rostliny, jako je jabloň, třešeň, stromu granátového jablka a mnoho různých květin. Umělý potok je streaming po dvoře, s některými rybami uvnitř. Dvůr je vhodné pro chatování a odpočinek v něm, a také dobré místo pro děti na hraní v něm. Kromě dvoře, máme in-house obývací pokoj, můžete sledovat film nebo četl tady, máme také čínské a anglické knihy za předpokladu.

Pojmenovali jsme Oak Inn, první je to, že se nám líbí dub má silnou a dlouhou životnost, a jeho velký koruna můžete využít mnoho tvorů. Za druhé, je z Bible, Genesis 18, Abraham se setkal Pána a svého anděla dubem Mamre, a dostal požehnání od Pána tam. Pojmenovali jsme Oak Inn naznačuje, že budeme vycházet z modelu Abrahama, o své víře, poslušnosti a ukázat pohostinnost s cizími lidmi.

Neexistuje žádný dvojnásobná Lijiang je jedním z nejkrásnějších míst v Číně, má krásné známky, Flash prostředí AIR a laskavost národy. Dotknete-li se dolů na Oak Inn, můžeme poskytnout naše názory, které se hodí pro vás na cestu kolem, jak víte, že existují různé atraktivní místa v okolí stojí za to jít.

Vzhledem k tomu, Oak Inn byl otevřen v květnu 2010 už to má mnoho pozitivních komentářů od hostů kolem Číny. Vítejte, že další host Oak Inn a přejeme mít pěkný výlet do Lijiang!

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Snídaně není zahrnuta


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Oak Inn Located at #11 Back street, Qing Quan Road, Shuhe Old Town, Lijiang.
Oak Inn
China
Lijiang Yunnan 674100 #11 Back street, Qing Quan Road, Shuhe Old Town
0% 2
26.9190422 100.2033913
Oak Inn
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc