X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Oak Inn

#11 Back street, Qing Quan Road, Shuhe Old Town, Lijiang, Čína

94%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 100%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Vítejte na Oak Inn, útulný a komfortní hostel. Oak Inn je řízena několika křesťana z Guangzhou, jižní Čína. Můžete si skutečně odpočinout tady a mít dobrý odpočinek.

Oak Inn se nachází v Shuhe Starém Městě, Lijiang City. Je to jen 2 minuty od malý kamenný most pěšky. Je to typický Naxi místní styl budovy je dřevěná s 2 patra. K dispozici je 10 standardních pokojů (jeden je třílůžkový pokoj, druhý 9ar dvoulůžkový pokoj, a každý z nich má individuální umývárnu). Je k dispozici 24 hodin teplé vody dodávané pro mytí těla, bezplatné bezdrátové sítě práce, pohodlnou podestýlkou, značka P & G šampon a sprchový gel, a self-help prádelna, vysoušeč vlasů, všechny výše uvedené služby jsou ZDARMA!

Technických zařízení, trváme na tom, aby uklidit všechny místnosti ihned po cestovatelé check-out, zajistit každý pokoj je čistý a uklizený. K jídlu si můžete pomoci sami, aby to jako se nachází kuchyň a spíž v hostelu, nebo můžete umístit objednat předem vyzkoušet typické kantonské potraviny vyrobené u nás. Pokud chcete mít jídlo mimo, je to pohodlí, protože existuje mnoho restaurací v blízkosti hostince, 3 ~ 5 min pěšky.

Ve středu v hostinci je k dispozici slunná dvůr, po dvoře jsou různé rostliny, jako jabloně, třešně, Granátové jablko a mnoho různých květin. Umělý potok je streaming po dvoře, s některými rybami uvnitř. Dvůr je vhodné pro chatování a odpočinek v něm, a také dobré místo pro děti na hraní v něm. Kromě dvoře, máme in-house obývací pokoj, můžete sledovat film nebo četli tu máme také čínské a anglické knihy za předpokladu.

Pojmenovali jsme Oak Inn, první je, že se nám líbí dub má silný a dlouhý život, a jeho velká koruna může prospět mnoha tvorů. Za druhé, je z Bible, Genesis 18, Abraham se setkal s Pánem a Jeho anděl dubem Mamre, a dostal požehnání od Pána tam. Pojmenovali jsme Oak Inn náznaky, že budeme vycházet z modelu Abrahama, o své víře, poslušnosti a ukázat pohostinnost k cizincům.

Není dvojnásobný Lijiang je jedním z nejkrásnějších míst v Číně, má krásné známky, flash vzduch a laskavost národy. Pokud se dotknete se na Oak Inn, můžeme poskytnout naše názory, které se hodí pro vás na cestu kolem, jak jistě víte, existují různé atraktivní místa v okolí stojí za to jít.

Vzhledem k tomu, Oak Inn byl otevřen v květnu 2010 již dostali mnoho pozitivních připomínek hostů kolem Číny. Vítejte být další host Oak Inn, a přejeme máte pěkný výlet do Lijiang!

Hledat dostupnost


Zařízení

  • Snídaně není zahrnuta


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Oak Inn Located at #11 Back street, Qing Quan Road, Shuhe Old Town, Lijiang.
Oak Inn
China
Lijiang Yunnan 674100 #11 Back street, Qing Quan Road, Shuhe Old Town
94% 2
26.9190422 100.2033913
Oak Inn
    Pokoje jsou k dispozici     Standardní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc