X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Oak Hostel

6-1-2 Higashiueno, Taito-ku, Tokio, Japonsko

mapa a cestovní pokyny


86%Hodnocení

  • 85%Hodnota za peníze
  • 89%Zabezpečení
  • 88%Umístění
  • 93%Zaměstnanci
  • 79%Atmosféra
  • 87%Čistota
  • 81%Zařízení

Přeloženo: Google Prosím, vytiskněte tuto Google Map poskytuje hostelu world.com a přinést s sebou. Mohlo by to být složité najít své místo, pokud nechcete, aby to přesné mapy. Mnoho lidí vlastně ztratit, protože nepřinesl mapy k dispozici.
Velice vám děkuji za vaši spolupráci předem.

Od Keisei-Ueno stanice (15 minut);
· Při kolem vstupenek brány, prosím, jděte na levé straně můžete vidět hlavní výstup.
· Z hlavního výstupu najdete velký elektrický obchod pojmenovaný Yodobashi fotoaparát před vámi a obrátit se přímo vlevo a pěšky do Ueno stanice železnice.
· Podjedete železniční most udržet levé a můžete vidět velký obchodní dům s názvem podle OIOI na pravé straně a pak pokračujte rovně, dokud nenajdete taxi stanice. (JR Ueno Sta. Asakusa výjezd na levé straně)

Od JR Ueno stanice Asakusa výstupu (10 minut);
· Zobrazí se první kuchyně v oranžové barvě na levé straně (Hamburger obchod), jděte rovně a přes silnici směrem k FedEX Kinkos.
· Předávání FedEx Kinkos, Jen mějte rovně procházky podél Asakusa dori Ave. Pokračujte rovně asi 7min, a zjistíte, Tokyo Metro Inaricho Sta. (Ginza linka z Ueno Sta.)

Od Inaricho stanice (2 minuty);
· Z hlavního výstupu nemusíte zase ne doleva žádné právo vybíhat rovně podél Asakusa dori Ave ..
· Předat do horní ochoz, najdete samoobsluze jmenován Mini zastavit na vaší levé straně a pokračujte asi 100 metrů. Tam je znamení deska z hostelu na pravé straně chodníku a zase doleva, Oakhostel se nachází na konci cesty.