X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Oak Hostel

6-1-2 Higashiueno, Taito-ku, Tokio, Japonsko

mapa a cestovní pokyny


87%Hodnocení

  • 86%Hodnota za peníze
  • 90%Zabezpečení
  • 87%Umístění
  • 94%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 87%Čistota
  • 81%Zařízení

Přeloženo: Google Prosím, vytiskněte tuto Google Map poskytuje hostelu world.com a přinést s sebou. Mohlo by to být složité najít své místo, pokud nechcete, aby to přesné mapy. Mnoho lidí vlastně ztratit, protože nepřinesl mapy k dispozici.
Velice vám děkuji za vaši spolupráci předem.

Od Keisei-Ueno stanice (15 minut);
· Při kolem vstupenek brány, prosím, jděte na levé straně můžete vidět hlavní výstup.
· Z hlavního výstupu najdete velký elektrický obchod pojmenovaný Yodobashi fotoaparát před vámi a obrátit se přímo vlevo a pěšky do Ueno stanice železnice.
· Podjedete železniční most udržet levé a můžete vidět velký obchodní dům s názvem podle OIOI na pravé straně a pak pokračujte rovně, dokud nenajdete taxi stanice. (JR Ueno Sta. Asakusa výjezd na levé straně)

Od JR Ueno stanice Asakusa výstupu (10 minut);
· Zobrazí se první kuchyně v oranžové barvě na levé straně (Hamburger obchod), jděte rovně a přes silnici směrem k FedEX Kinkos.
· Předávání FedEx Kinkos, Jen mějte rovně procházky podél Asakusa dori Ave. Pokračujte rovně asi 7min, a zjistíte, Tokyo Metro Inaricho Sta. (Ginza linka z Ueno Sta.)

Od Inaricho stanice (2 minuty);
· Z hlavního výstupu nemusíte zase ne doleva žádné právo vybíhat rovně podél Asakusa dori Ave ..
· Předat do horní ochoz, najdete samoobsluze jmenován Mini zastavit na vaší levé straně a pokračujte asi 100 metrů. Tam je znamení deska z hostelu na pravé straně chodníku a zase doleva, Oakhostel se nachází na konci cesty.