X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do ONE80º Hostel - Alexanderplatz

Otto-Braun-Strasse 65, Berlín, Německo

mapa a cestovní pokyny


85%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 87%Zabezpečení
  • 92%Umístění
  • 75%Zaměstnanci
  • 81%Atmosféra
  • 91%Čistota
  • 84%Zařízení

Přeloženo: Google Přes městskou hromadnou dopravou od hlavního nádraží
Take S-Bahn S5, S7, S75 nebo k Vartenberka, Ahrensfelde, Strausfeld. Vystoupit na S-a U-Bahnhof Alexanderplatz. Jeďte výjezdem na Alexanderplatz / Dircksenstrasse. Cross Alexanderplatz a držet se vpravo. Před uvidíte vysokou budovu s reklamní billboard velký "Sharp". Postupujte podle tramvajové trati kolem vysoké budovy a uvidíte Hotel Indigo a Holiday Inn. Obraťte se přímo na Theanolte-Baehnisch-Strasse a jet kolem hotelu Holiday Inn. Odbočit vlevo na Otto-Braun-Strasse. Uvidíte One80 º Hostel Berlin těsně před vámi.

Přes městskou hromadnou dopravou od Ostbahnhof
Take S-Bahn S7 nebo S75 na Westkreuz nebo Potsdam Hauptbahnhof. Vystoupit na S-a U-Bahnhof Alexanderplatz. Jeďte výjezdem na náměstí Alexanderplatz / Dircksenstrasse. Cross Alexanderplatz a držet se vpravo. Před uvidíte vysokou budovu s reklamní billboard velký "Sharp". Postupujte podle tramvajové trati kolem vysoké budovy a uvidíte Hotel Indigo a Holiday Inn. Obraťte se přímo na Theanolte-Baehnisch-Strasse a jet kolem hotelu Holiday Inn. Odbočit vlevo na Otto-Braun-Strasse. Uvidíte One80 º Hostel Berlin těsně před vámi.

Přes městskou hromadnou dopravou od Berlin Schoenefeld Airport
Můžete si vybrat ze dvou cest:
Buď se S-Bahn S9 k Pankow. Vystoupit na S-Bahnhof Landsberger Allee. Jeďte tramvají M8 k Nordbahnhof. Vystoupíte Mollstraße / Otto-Braun-Strasse. Projděte ulicí ve směru na televizní věž. Uvidíte One80 º Hostel Berlin na pravé straně.

Nebo se S-Bahn S45 směrem Südkreuz Bahnhof. Vystoupíte Schöneweide a přijmout další S-Bahn S8 k Birkenwerder Bahnhof. Vystoupit na S-Bahnhof Landsberger Allee. Jeďte tramvají M8 k Nordbahnhof. Vystoupíte Mollstraße / Otto-Braun-Strasse. Projděte ulicí ve směru na televizní věž. Uvidíte One80 º Hostel Berlin na pravé straně.

Přes městskou hromadnou dopravou od letiště Tegel
Vezměte Tegel Express Bus TXL na Alexanderplatz přes Hauptbahnhof. Autobusem trvá přibližně 50 minut. Vystoupíte Alexanderplatz. Mějte na procházky do směru jízdy až do příštího semaforu. Křížové ulici a odbočte vpravo do Alexanderstrasse. Mějte na procházky do další velké křižovatce a zahněte doleva do Otto-Braun-Strasse. V hostelu bude 200 metrů dopředu na levé straně.