X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do OH Casa Sintra

Rua Gago Countinho 2, Sintra, Portugalsko

mapa a cestovní pokyny


85%Hodnocení

  • 88%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 72%Umístění
  • 84%Zaměstnanci
  • 92%Atmosféra
  • 92%Čistota
  • 84%Zařízení

Přeloženo: Google Sintra má opravdu dobré dopravní spojení z Lisabonu.

Vlakem z Lisabonu (40 minut)
Tam jsou Levné vlaky jezdí každých 20 minut od vlakového nádraží Rossio. Od Rossio, chytit vlak Sintra celou cestu až do Sintra nádraží (na konečnou stanici - ne Portela de Sintra, které je druhou na poslední stanici).

Vlakem z lisabonského letiště (1 hodina)
Vezměte Red Line (Linha VERMELHA) Metro z letiště do Oriente Station. V Oriente změně vlaku (comboio) řádku a požádejte o další vlak do Sintra - někdy je přímý vlak, jindy budete muset chytit vlak do Cacém nádraží a swap na vlak jít do Sintra.

Od Sintra stanice (4 minuty chůze)
Ukončete vlakové nádraží 'Sintra "a odbočit vpravo na Av Dr. Miguel Bombarda. Asi 250 m od stanice silniční křivky doprava a promění R. Dom Francisco de Almeida. Postupujte podle R. Dom Francisco de Almeida asi 100 m, dokud se nedostanete Rua Gago Countinho. Velký krásný zelený dům vidíte na pravé straně je nám. Pojď!

Autem od lisabonského letiště do Oh Casa Sintra

Přijedete-li autem, nezapomeňte rezervovat si zdarma parkoviště!

Vyhnat letiště a dostat se na IC 19. jet celou cestu až do Sintra, které je asi 25 km. Pobyt na IC 19, až se stane N249 (Rua Elias Garcia). Na vůkol (uvidíte velkou čerpací stanici BP), vezmi první výjezd. Na dalším kruhovém objezdu, také vezmi první výjezd (Largo Chão de Meninos), po ní asi 1,2 km. Pokračovat na R. Dom Francisco de Almeida (minete malou čerpací stanici BP), dokud se neobjeví Rua Gago Coutinho na levé straně. Jsme zelený dům (No 2), zaparkujte před bránou. Pojď!

Všimněte si, že existují dva Rua Gago Coutinhos Sintra, takže pokud jste pomocí GPS, je lepší používat souřadnice 38.800442, -9,382597