X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Nouvo City

2 Samsen 2, Samsen Rd., Banglumphu, Bangkok, Thajsko

Žádné hodnocení

0 Recenze
  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Stručná historie starého Bangkoku

Banglumphu je Bangkok je nejstarší a historické čtvrti, kde každý kout má svůj příběh. Ze strategického kanálu, který vede podél Nouvo City Hotel se Khaosan pestrou historii skoku počínaje Bangkoku cestovního ruchu zpět do starých časů, okres Banglumphu měla vždy zvláštní místo v srdcích obou Thajců a mezinárodních návštěvníků.

Historie hotelu

Nouvo City Hotel je jedním z nejlepších hotelů v Bangkoku na ostrově Rattanakosin původní rodiště města.

Ale příběh začíná se vznikem našeho prvního hotelu, New World City Hotel. Za více než 20 let, jsme hrdě slouží a vstřícný cestovatele z celého světa, kteří přišli zažít staré město zázraků v Bangkoku. Také Halal hotel, New World City Hotel původně začínal jako servisní bytě a postupně upgradovat na 4-hvězdičkový hotel s cílem vyhovět neustále se měnící potřeby cestujících trendů.

Nouvo City Hotel nabízí bezplatnou jednosměrnou kyvadlovou van, a to denně, které pomáhají udržovat naše hosty v pohodlně na dosah některé z Bangkoku premiéry nákupních rájů. Od hotelu, shuttle van činí dvě zastávky: Siam Discovery a Platinum Fashion Mall, zatímco kolem některé z Bangkoku slavných bodů zájmu.

Hledat dostupnost


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 2 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Nouvo City Located at 2 Samsen 2, Samsen Rd., Banglumphu, Bangkok.
Nouvo City
Thailand
Bangkok Khaosan raod, Pranakorn 10200 2 Samsen 2, Samsen Rd., Banglumphu
0% 0
13.7627757 100.4993140
Nouvo City
    Pokoje jsou k dispozici     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Lepší Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Deluxe 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc