X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Nomads Hostel

27,Gurko Str., Veliko Tarnovo, Veliko Tarnovo, Bulgaria

mapa a cestovní pokyny


89%Hodnocení

  • 92%Hodnota za peníze
  • 84%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 88%Zaměstnanci
  • 88%Atmosféra
  • 88%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Nabízíme zdarma pick-up servis. Kontaktní údaje budou uvedeny v potvrzovacím e-mailu.

To je nejjednodušší najít hostel ve městě! Jsme pouhých 5 - 20minut chůze od autobusového a vlakového nádraží.

Z hotelu autobusového nádraží Etara:
S kanceláři autobusové společnosti za vámi, odbočte vpravo a projděte mezi tabulkami v restauraci. Sáhl na bulváru Hristo Botev, mít právo chodit do kopce a na dalších 50 metrů, dokud se nedostanete na turistické informační centrum na pravé straně. Tváří v tvář informačního centra, se na ulici po levé straně kopce, což je Hadzhi Dimitar Str. Ve 150 m je tato ulice končí na začátku krásného Str. Gurko. Jít dalších 50 metrů a vy jste tady na Hostel Nomads.

Od youg Autobusové nádraží:
S autobusového nádraží za užíváte vlevo a pěšky do kopce po dobu 5-10 minut, dokud se nedostanete na turistické informační centrum. Tváří v tvář informačního centra, se na ulici po levé straně kopce, což je Hadzhi Dimitar Str. Ve 150 m je tato ulice končí na začátku krásného Str. Gurko. Jít dalších 50 metrů a vy jste tady na Hostel Nomads.

Od vlakového nádraží Veliko Tarnovo:
Pěšky: S nádraží za vámi, po silnici na levé straně. Je to jen 10 minut chůze do kopce parčíku uprostřed řeky. Zde je vaše první setkání s atmosférou města Veliko Tarnovo. Vezměte chůzi vlevo most a uvidíte nejvyšší budova ve městě - Hotel Etara. S kanceláři autobusové společnosti za vámi, odbočte vpravo a projděte mezi tabulkami v restauraci. Sáhl na bulváru Hristo Botev, mít právo chodit do kopce a na dalších 50 metrů, dokud se nedostanete na turistické informační centrum na pravé straně. Tváří v tvář informačního centra, se na ulici po levé straně kopce, což je Hadzhi Dimitar Str. Ve 150 m je tato ulice končí na začátku krásného Str. Gurko. Jít dalších 50 metrů a vy jste tady na Hostel Nomads.

Městskou hromadnou dopravou: Jeďte autobusem číslo následující N4, N5, N13 nebo N30 ze strany vlakového nádraží. Zeptejte se někoho, v autobuse na zastávce na poště - odtud je to jen 30 metrů od turistického informačního centra. Tváří v tvář informačního centra, se na ulici po levé straně kopce, což je Hadzhi Dimitar Str. Ve 150 m je tato ulice končí na začátku krásného Str. Gurko. Jít dalších 50 metrů a vy jste tady na Hostel Nomads.

Velmi důležitá poznámka: někteří lidé na stanicích nebo ve městě nabídne vám ubytování. Budou Doporučujeme neregistrovaný bydlení za velmi levné ceny nebo budou používat název ostatních ubytoven ve městě na vlastní podání. Prosím, prosím, neodpovídejte na své otázky, nebo dát do svých nabídky!
Je to 100% jistý, že bude uveden v omyl.

Uvidíme se později!