X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Nomadas

62 # 433 por 51, Centro, Merida, Mexiko

90%Hodnocení

 • 91%Hodnota za peníze
 • 89%Zabezpečení
 • 90%Umístění
 • 91%Zaměstnanci
 • 90%Atmosféra
 • 84%Čistota
 • 92%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
MOST POPULAR a přezkoumána Hostel v México! Downtown, velký bazén, zdarma B / rychlá, Wi-Fi, salsa, jóga, mexické lekce vaření a Trovador. Tours.

Vážení hosté

Užijte si krásný bazén

Pokud chcete vědět, město Merida s více než 10 muzeí, téměř 50 Galerie umění, jeho čtverce s hudbou a venkovní zábavy pak Nomadas je tou nejlepší volbou.

Nomadas nachází severně od hlavního náměstí v nejelegantnější části města uprostřed dvou kulturních center města: hlavní náměstí a Paseo de Montejo a je umístěn ve stejné vzdálenosti od pěti autobusového nádraží ve městě (přišel, krotký, Severovýchod, Střední (všechny jih) a Fiesta Americana (na sever).

Pokud chcete vědět, Merida zůstat v Městě

Všechny kulturní a obchodní aktivity Merida City nastane kolem Nomadas Hostel: jen tři bloky od bulváru Paseo de Montejo s jeho mexické fiesty a antropologického muzea, 2 bloky na náměstí Plaza Santa Lucia se svými lidových tanců, na 3, 4 nebo 5 bloků od Hlavní náměstí, muzea, bary, divadla, supermarkety, American Express kancelář, banky ...

Také si zdarma salsy s naší vynikající učitel Nestor, do tří dnů zaručuje, že můžete jít zkusit své štěstí na tanečním parketu Mambo kavárně!

Také poslouchat Don Armando, jeden z nejlepších trubadůrů města - zpívat nejkrásnější a romantické písně z Yucatanu a latiny se svou kytarou.

A jestli si jen chcete odpočinout nebo chilli out můžete ponořit do nejkrásnější bazénu ve městě s nejlepší ekologické prostředí.

Nomadas, dostane tisíce hostů ročně a zná potřeby většiny cestujících na předčasný odchod do ruin a ekologických rezerv kolem Merida a v odpoledních hodinách na odpočinek a osvěžit v bazénu. Proto nám záleží na spánek a klid našich hostů, a navrhli pravidla pro dosažení klidné Hostel od 12 v noci (24 hodin) mimo osvětlení v kuchyni a společných prostorách a zve na lidi, kteří si přejí, aby i nadále party jít na jiný barů a restaurací v blízkosti hostelu.

S ohledem na Internetu rezervace, připomínáme hosta, že každý zrušení bude muset být provedeno minimálně 24 hodin priority do hostelu příjezdem. Nicméně, po hodnocení příjezdu zrušení zadních dnů od rezervace, bude to mít za příplatek 100% z částky.

Hostel je otevřen 24 hodin denně.

Nezapomeňte si pas nebo volič ID je zapotřebí v původní oficiální identifikaci zůstat v Nomadas.

Jsme jednotní v RED POC NA Hostel v Isla Mujeres s kapacitou pro 140 hostů a Rosco Backpackers San Cristobal de las Casas s kapacitou 60 lůžek.

A pamatujte, že Merida je jedním z nejbezpečnějších měst na světě a také mexické mayské Route (Cancun - Isla Mujeres / Merida / San Cristobal de las Casas).
Vítejte na Nomadas v Merida, Yucatan, Mexiko

Hledat dostupnost


Zařízení

 • 24 hodinová recepce
 • 24 hodinová ostraha
 • Parkování pro jízdní kola
 • Výměna knih
 • Snídaně v ceně
 • Kabelová televize
 • Společenská místnost
 • Zdarma mapy měst


Politiky

 • Možnost platit kreditní kartou
 • Večerka
 • Včetně daní


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Nomadas Located at 62 # 433 por 51, Centro, , Merida.
Nomadas
Mexico
Merida 97000 62 # 433 por 51, Centro
90% 1332
20.9732212 -89.6234178
Nomadas
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Základní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     1 lůžek Dámské Ložnice     1 lůžek Dámské Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 10 lůžek Dámské Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     10 lůžek Dámské Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 20 lůžek Dámské Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     1 lůžek Smíšené Ložnice     1 lůžek Smíšené Ložnice     1 lůžek Smíšené Ložnice     1 lůžek Smíšené Ložnice     1 lůžek Smíšené Ložnice     1 lůžek Smíšené Ložnice     Základní 4 lůžek Smíšené Ložnice     Základní 4 lůžek Smíšené Ložnice     Základní 4 lůžek Smíšené Ložnice     4 lůžek Smíšené Ložnice     4 lůžek Smíšené Ložnice     4 lůžek Smíšené Ložnice     Základní 6 lůžek Smíšené Ložnice     6 lůžek Smíšené Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     Základní 10 lůžek Smíšené Ložnice     Základní 10 lůžek Smíšené Ložnice     Základní 12 lůžek Smíšené Ložnice     12 lůžek Smíšené Ložnice     12 lůžek Smíšené Ložnice     12 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Základní Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Základní Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Základní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Základní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     6 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc