X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Nomadas

62 # 433 por 51, Centro, Merida, Mexiko

88%Hodnocení

 • 88%Hodnota za peníze
 • 91%Zabezpečení
 • 88%Umístění
 • 86%Zaměstnanci
 • 88%Atmosféra
 • 84%Čistota
 • 88%Zařízení

Informace O Nemovitosti:

Přeloženo: Google
Nejpopulárnější a přezkoumána Hostel v México! Downtown, Big bazén, zdarma B / rychlý, Wi-Fi, Salsa, jóga, mexická lekce vaření a Trovador. Tours.

Vážení hosté

Užijte si krásný bazén

Chcete-li vědět, město Merida s více než 10 muzeí, téměř 50 Galerie umění, jeho čtverce s hudbou a venkovní zábavy pak Nomadas je tou nejlepší volbou.

Nomadas se nachází severně od hlavního náměstí v nejelegantnější město uprostřed dvou kulturních center města: Hlavní náměstí a Paseo de Montejo a nachází se ve stejné vzdálenosti od pěti autobusového nádraží ve městě (přišel, krotký, Severovýchod, Střední (všechny na jih) a Fiesta Americana (sever).

Chcete-li vědět, Merida zůstat ve městě

Veškeré kulturní a obchodní aktivity Merida města nastane kolem Nomadas Hostel: jen tři bloky od Paseo de Montejo s jeho mexické fiesty a antropologického muzea, 2 bloky od Plaza Santa Lucia se svými lidových tanců, na 3, 4 nebo 5 bloků od Hlavní náměstí, muzea, bary, divadla, supermarkety, American Express kanceláře, banky ...

Můžete se také těšit bezplatné kurzy salsy s našimi vynikajícími učiteli, za tři dny zajišťuje, že můžete jít zkusit své štěstí na parketu Mambo kavárně!

Také poslouchat Don Armando, jeden z nejlepších troubadours města - zpívat ty nejkrásnější a romantické písně Yucatanu a latiny se svou kytarou.

A pokud si jen chcete odpočinout, nebo chili se můžete ponořit do nejkrásnější bazénu ve městě s nejlepší ekologické prostředí.

Nomadas, přijímá tisíce hostů ročně a zná potřeby většiny cestujících odejít předčasně do ruin a ekologické rezervy kolem Merida a odpoledne k odpočinku a osvěžit v bazénu. Proto péče spánek a klid našich hostů a navrhli pravidla, aby se dosáhlo klidné Hostel od 12 v noci (24 hodin) od světla v kuchyni a společných prostor a vyzývá lidí Kdo to přání, aby i nadále stranu přejít na jiný barů a restaurací v blízkosti hostelu.

S ohledem na Internetu rezervace, připomínáme, host, že jakékoli zrušení bude muset být provedeno nejméně 24 hodin priority do hostelu příjezdu. Nicméně, po hodnocení příchodu zrušení zadních dnů rezervace, bude to mít za příplatek 100% z částky.

Hostel je otevřen 24 hodin denně.

Nezapomeň si pas nebo volič ID je potřeba v původní úřední identifikaci bydlet v Nomadas.

Jsme jednotní v RED POC NA Hostel v Isla Mujeres s kapacitou pro 140 hostů a Rosco Backpackers San Cristobal de las Casas s kapacitou 60 lůžek.

A pamatujte, že Merida je jedním z nejbezpečnějších měst na světě a také mexické Mayské cesty (Cancún - Isla Mujeres / Merida / San Cristobal de las Casas).
Vítejte na Nomadas v Merida, Yucatan, Mexiko

Hledat dostupnost


Zařízení

 • 24 hodinová recepce
 • 24 hodinová ostraha
 • Parkování pro jízdní kola
 • Výměna knih
 • Snídaně v ceně
 • Kabelová televize
 • Společenská místnost
 • Zdarma mapy měst


Politiky

 • Možnost platit kreditní kartou
 • Večerka
 • Včetně daní


Storno podmínky

Storno podmínky této nemovitosti: 1 dnů.
Nedodržení storna v této době bude mít za následek storno poplatek rovnající se ceně za první noc pobyt.
Nomadas Located at 62 # 433 por 51, Centro, , Merida.
Nomadas
Mexico
Merida 97000 62 # 433 por 51, Centro
88% 1550
20.9732212 -89.6234178
Nomadas
    Pokoje jsou k dispozici     Soukromý Dvoulůžkový Společná Koupelna     Základní Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     Soukromý Dvoulůžkový Pokoj S Koupelnou/wc     1 lůžek Dámské Ložnice     1 lůžek Dámské Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 10 lůžek Dámské Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     10 lůžek Dámské Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Standardní 20 lůžek Dámské Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     1 lůžek Smíšené Ložnice     1 lůžek Smíšené Ložnice     1 lůžek Smíšené Ložnice     1 lůžek Smíšené Ložnice     1 lůžek Smíšené Ložnice     1 lůžek Smíšené Ložnice     1 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 4 lůžek Smíšené Ložnice     Základní 4 lůžek Smíšené Ložnice     Základní 4 lůžek Smíšené Ložnice     4 lůžek Smíšené Ložnice     4 lůžek Smíšené Ložnice     4 lůžek Smíšené Ložnice     4 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 6 lůžek Smíšené Ložnice     6 lůžek Smíšené Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     8 lůžek Smíšené Ložnice     Základní 10 lůžek Smíšené Ložnice     Základní 10 lůžek Smíšené Ložnice     Základní 12 lůžek Smíšené Ložnice     12 lůžek Smíšené Ložnice     12 lůžek Smíšené Ložnice     12 lůžek Smíšené Ložnice Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Základní Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Základní Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Samostatný Soukromý Společná Koupelna     Samostatný Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Základní Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Dvoulůžkový Soukromý Společná Koupelna     Základní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní Dvoulůžkový Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     3 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     3 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 4 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     Základní 4 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     6 lůžek Soukromý Společná Koupelna     Základní 6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc     6 lůžek Soukromý Pokoj S Koupelnou/wc