X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Nobel Hostel

Mimar Mehmet Aga Cad. no:16, Sultanahmet Istanbul, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


85%Hodnocení

  • 86%Hodnota za peníze
  • 86%Zabezpečení
  • 98%Umístění
  • 92%Zaměstnanci
  • 74%Atmosféra
  • 78%Čistota
  • 78%Zařízení

Přeloženo: Google Nová služba
Zajišťujeme 24/7 vyzvednout služby pro naše hosty z letiště Ataturk (IST) do hostelu (25 euro -18 km), jedna cesta a od letiště Sabiha Gökçen (SAW) letiště do hostelu (55 euro - 65 km) jedna cesta. Ceny jsou uvedeny za služby, ne za osobu. Prosíme, informujte nás o vaše číslo letu, letiště, jméno a čas příjezdu předem, pokud byste chtěli, aby si službu vyzvednutí. (Pick up Ceny služeb jsou pro maximálně 4 osoby, Pořádáme minibus pro větší skupiny a prosím požádejte cenu pro skupinu)
Ceny jsou uvedeny za služby (ne za osobu).

Z letiště Atatürk do hostelu
tramvají do Aksaray (Všechny z nich jsou stejné).
Odtud musíte přejít hlavní silnici přes podchodu pod silnicí. Po opuštění metra procházku kolem mešity na hlavní silnici, uvidíte další tramvajové linky naproti sobě (přes modrý most), nazvaný Yusuf Pasa. Jeďte tramvají na Sultanahmet. Ujistěte se, že jdete správným směrem! Tramvaj by měla říci Kabatas nebo Eminn.
Vystoupíte na zastávce Sultanahmet a jít z kopce. Uvidíte Turistická informační kancelář. Oni jsou otevřeny ve dne, a mohou pomoci nasměrovat vás do hostelu. Pokud ne, procházka parkem směrem k Modré mešity.
Projít v přední části Modré mešity na pravé straně. Chůze po silnici - uvidíte Blue Hotel (MAVI EV) na rohu. Odbočit vpravo jako silniční křivky. Vezměte první silnice na levé straně. Uvidíte četné koberec
obchody. Jděte dolů a pak uvidíte na pravé straně (Orange zřízení)

Z letiště Sabiha Gokcen na Hostel Sultanahmet
Vzdálenost mezi letištěm Sabiha Gokcen a Nobel Hostel je 65 km

Havas Autobusy
Chcete-li dostat do čtvrti Sultanahmet, která je hlavní turistickou oblastí ve městě, můžete využít kyvadlovou autobusovou dopravu AirportHavas a vystupte na Kadiky. Stojí 10TL.Then, si můžete vzít trajektem z Kadiky a vystupte na Eminn.
Tramvaje jezdí na trase mezi Eminn, Sirkeci, Sultanahmet, Beyazit, Aksaray, Topkapi a Zeytinburnu.


Pozor
I když jsou na cestě k našemu hostelu od letiště, nádraží, Otogar (hlavní nádraží), nebo kdekoliv, budete osloven lidmi, nabízí vám lepší hostel nebo hotel, s levnějšími cenami. Dokonce i někteří taxikáři mohou
Nabízíme Vám bezplatnou dopravu na hotelu nebo hostelu, že by rád, aby se vám. Rádi bychom, abyste věděli, že se jen snaží, aby se provize z těch ostatních ubytovny.
Díky za vaši pozornost.

S pozdravem,
Hostel řízení