X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do No.27 Wenlin Guesthouse

No.27 Wenlin Alley Shangyi Street, Old Town, Lijiang, Čína

mapa a cestovní pokyny


94%Hodnocení

  • 100%Hodnota za peníze
  • 80%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 100%Atmosféra
  • 80%Čistota
  • 100%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště

1.. Vezměte kyvadlová doprava na letiště (25RMB/person) ----- Vystupte na Lantian Hotel (蓝天 宾馆) ve městě Lijiang nové, a pak vzít si taxi (10 15RMB) do našeho hostelu -------- ------------------------------------------- 2. Letištní pick-up servis (100RMB/minibus) ----- Prosím, rezerva je předem (12 hodin předem) prostřednictvím e-mailu bude perfektní. ----- Datum příjezdu, číslo letu, osob a Vaše jméno a příjmení nutné ----- Řidič tebou setká s papírem písemného vaším jménem na výjezdu na letišti ----- Doporučujeme host vzít tuto možnost když je váš let přijíždí do Lijiang v noci nebo rodinné cestování nebo přátelé cestují společně, protože vozidlo může trvat 6 osob najednou.

Z autobusového nádraží
---- Obvykle dorazí v Lijiang nové autobusové nádraží (新 客运站), nebo Express Autobusové nádraží (高 快 客运站) ---- vzít si taxi (10 15RMB) náklady

Vezměte autobusem č.11 na náměstí vlakového nádraží, pak vystupte u vchodu do starého města (古城 口) A pak tranzit do autobusu č.2 (ve směru hodinových ručiček smyčka) a vystupte na zastávce Čerpací stanice (石油公司 站) .

Od vlakového nádraží

1.. Vzít si taxi (35-40RMB) do našeho hostelu. (12km přibližně) ---------------------------------------------- -----) Vezměte č.18 autobus na náměstí vlakového nádraží, pak vystupte na White Dragon náměstí (白龙 广场), pak autobusem č.2 (proti směru hodinových ručiček smyčka) a vystupte na zastávce Čerpací stanice (石油公司 站), B) Vezměte č.4 autobus na náměstí vlakového nádraží, pak vystupte u vchodu do starého města (古城 口) A pak tranzit do autobusu č.2 (ve směru hodinových ručiček smyčka) a vystupte na Čerpací stanice Zastavení (石油公司 站), l DŮLEŽITÉ NOTICE1. Č.2 *** Bus je cirkulační autobus. Ať tak či onak, můžete jít. Autobusové jízdní doby 07:00 --- 9: 00pmyou uvidí velká vstupní jít dolů do starého města, mezitím, najdete Hostel Panba směrová cedule na zdi, postupujte podle znamení, odbočit vpravo, 2 minut se dostanete k 0,2 us. Autobus neposkytují změnu připravit RMB 1, než se dostanete na autobus, a nemají anglický zprávu pro zastavení.

Z v rámci starého města,
Najít Wuyi Street (五一 街) od centra náměstí Street (四方街), kolem jak je starý kamenný most a malý kamenný most a pokračovat na stejné ulici. Postupujte podle značek na stěně. Mineme "penzionu Panba", pak další křižovatka na pravé ruce.