X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Niriis Hotel

Agii Apostoli, Herakleous St, Kato Daratso, Chania, Řecko

mapa a cestovní pokyny


84%Hodnocení

  • 89%Hodnota za peníze
  • 82%Zabezpečení
  • 79%Umístění
  • 89%Zaměstnanci
  • 84%Atmosféra
  • 84%Čistota
  • 82%Zařízení

Přeloženo: Google Zde je návod, jak se dostat Niriis hotel:

Letecky (letiště Chania), autobusy a pronájem auta:
Z letiště Chania jsou autobusy (místní autobusový jízdní řád, se mění každý týden: www.bus-service-crete-ktel.com/timetable.php) každé 2 hodiny do Chania (první v 5:00, poslední v 24: 00, v závislosti na ročním období), cena 2,30 eur každý lístek. Na letiště je 19 km od hotelu, 20 minut jízdy do Chania. Když v Chania, budete muset chytit další autobus od 1866 náměstí, 1 blok od terminálu autobusu na letiště v Chanii centrálního autobusového nádraží (viz info níže "autobusem"). Veřejná doprava je snadné.
Můžete si také vzít taxi, je to kolem 25 Euro hotelu. Je to 25 Euro na Chania. Vždy se zeptat na průměrnou cenu, než nastoupíte taxi! Není třeba, aby se moderní rezervaci, protože existuje spousta taxíky čekají na taxi naproti terminálu letiště.
Půjčovna kol je asi 30 euro za den, pokud můžete pronajmout na 4 dny, zaplatíte za 3. Plyn na Krétě je 1.85 euro za litr. Máte-li auto, které jsem vám nápady, kam jít a co dělat! Jste-li 3 osoby, její levnější si pronajmout auto, než jít výlet autobusem.
Autopůjčovna, že doporučujeme využít je v pořádku nájemné. Je to spolehlivý, dát plnou pojištění a nachází se méně než 100 metrů od hotelu, hned vedle INKA supermarketu.
Na cestu z letiště, jeďte směrem na západ od Chanie na Kladissos křižovatce. Prosím postupujte podle návodu níže od Kladissos.

Autobusem od: autobusové nádraží Chania / Chania střední (místní autobusový jízdní řád, se mění každý týden):
Chania chodit do 1866 náměstí (Platia 1866, v Řekovi), kde se autobusy odjíždějí a ukončit do / z Agii Apostoli (kde Niriis hotel je). Jeďte autobusem č. 21 (a další) z roku 1866 náměstí. Je to 1 minuta chůze (50m) mezi autobusové zastávky a Chania centrálního autobusového nádraží. Vzdálenost je dokonce kratší z Chania hlavního autobusového nádraží (místní autobusový jízdní řád, se mění každý týden: www.bus-service-crete-ktel.com/timetable.php). První autobus na Agii Apostoli odjíždí v 7:00, poslední v 23:00 z roku 1866 náměstí, ale doporučujeme, aby se tam dříve. Případně si taxi z 1866 náměstí. Kupte si lístek z kiosku (1,10 euro), než se dostanete na autobus do Agii Apostoli, vstupenky jsou levnější, pokud si je koupíte, než se dostanete na autobus. Když se dostanete na autobus, požádat řidiče, aby vás pokles o Agii Apostoli parkování auta vedle Agii Apostoli parku. Budete vědět, že jste tam, když vidíte na moře. Když se dostanete z autobusu na parkoviště, a moře je za vámi, uvidíte naproti restauraci Xenios Dias. Odtud Niriis 30m. Nebo se zeptejte zastaví po Lidl nebo Inka supermarketů v Agii Apostoli a najít restauraci Xenios Dias v přední části parkoviště. Na levé straně restaurace je velmi malý, dva-směr ulice, Herakleous Street. Jdi na, cesta vede vlevo, pak 5m uvidíte Niriis hotel na levé straně.

Autem od Chania:
Přejít na Kladissos křižovatce, na západní hranici města Chania, s 6 semafory. Odtud Niriis je 3 km. Mějte vše rovně, odbočit vpravo na třetím semaforu, který narazíte, když vidíte na pravé straně INKA supermarketu, poté, co šel dolů z kopce. Odtud Niriis je 300 metrů. Pak jdou všichni rovně. Uvidíte malé fotbalové hřiště na pravé straně a malý park na levé straně. Můžete vidět na moře. Odtud Niriis je 100m. Odbočit doleva a jet podél parku. Přijedete na velkém parkovišti, moře je přímo před vámi. Na velkém parkovišti je k dispozici restaurace, Xenios Dias. Odtud Niriis 30m. Na levé straně restaurace je velmi malý, dva-směr ulice, Herakleous Street. Jděte, silnice stáčí doleva, do 5 m na levé straně uvidíte Niriis hotel.