Hostelworld.com

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Niriis Hotel

 • Agii Apostoli, Herakleous St, Kato Daratso, Chania, Řecko

Group of 15 or more?

Contact our Group Travel team directly for a tailor made solution for your group

Ceny
mapa
Recenze
 • Hodnota za peníze 9.2
 • Zabezpečení 9.4
 • Umístění 9.1
 • Zaměstnanci 9.4
 • Atmosféra 8.7
 • Čistota 9.1
 • Zařízení 8.9

Umístění

Agii Apostoli, Herakleous St, Kato Daratso

Cestovní Pokyny K Nemovitosti

Přeloženo: Google
Zde jsou pokyny o tom, jak dosáhnout Niriis hotel:

Letecky (letiště Chania), autobusové a půjčovna aut:
Z letiště Chania tam jsou autobusy (místní autobusový jízdní řád, se mění každý týden: www.bus-service-crete.com/timetable.php?lg=2) každé 2 hodiny do Chania (první v 5:00, poslední v 24:00, v závislosti na ročním období), Cena 2,30 eur každý vstupenek. Na letiště je 19 km od hotelu, 20 minut jízdy do Chania. Když se v Chania, budete muset chytit další autobus od 1866 náměstí, 1 blok od terminálu letiště autobusu v Chanii centrálního autobusového nádraží (viz informace níže "autobusem"). Veřejná doprava je snadné.
Můžete si také vzít taxi, to je asi 25 Euro na hotelu. Je to 25 Euro na Chania. Vždy se zeptat průměrnou cenu, než nastoupíte taxi! Není nutné, aby se moderní rezervaci, protože existuje spousta taxi čekajících v taxi naproti terminálu letiště.
Pronájem auta je kolem 30 euro za den, pokud si pronajmout po dobu 4 dnů, budete platit za 3. Plyn na Krétě je 1,85 eur za litr. Pokud máte auto, dám vám nápady, kam jít a co dělat! Jste-li 3 osoby, jeho levnější pronajmout auto, než jet na výlet autobusem.
Autopůjčovna, která doporučujeme použít je v pořádku nájemné. Je to spolehlivý, dát plnou pojištění a se nachází méně než 100 m od hotelu, vedle INKA supermarketu.
Pro směrech od letiště, cesta směrem na západ od Chanie na Kladissos křižovatce. Prosím postupujte podle návodu níže z Kladissos.

Autobusem od: Chania / Chania centrální autobusové nádraží (místní autobusové plánu, oni se mění každý týden):
V Chania chůze na náměstí 1866 (Platia 1866, v Řekovi), kde se autobusy odjíždějí a ukončit do / z Agii Apostoli (kde Niriis hotel je). Autobusem žádná 21 (a další) od 1866 náměstí. Je to 1 minuta chůze (50m) mezi autobusové zastávky a Chania centrální autobusové nádraží. Vzdálenost je ještě kratší z Chania centrálního autobusového nádraží (místní autobusové plánu, oni se mění každý týden: www.bus-service-crete.com/timetable.php?lg=2). První autobus pro Agii Apostoli odjíždí v 7:00, poslední v 23:00 z roku 1866 náměstí, ale doporučujeme, aby se tam dříve. Případně si taxi z 1866 náměstí. Kupte si lístek z kiosku (1,10 eur), než se dostanete na autobus do Agii Apostoli, lístky jsou levnější, pokud si je koupíte, než se dostanete na autobus. Když se dostanete na autobus, požádat řidiče, aby vás pokles o Agii Apostoli parkování auta vedle Agii Apostoli Park. Budete vědět, že jste u toho, když vidíte na moře. Když se dostanete z autobusu na parkoviště, a moře je za vámi, uvidíte naproti restauraci Xenios Dias. Odtud Niriis 30m. Nebo se zeptejte zastaví po Lidl nebo Inka supermarketů v Agii Apostoli a najít Xenios Dias restaurace v přední části parkoviště. Na levé části restaurace je velmi malý, dva-směr ulice, Herakleous Street. Vejdi, cesta vede vlevo, pak v 5 m uvidíte Niriis hotel na levé straně.

Autem od Chania:
Přejít na Kladissos křižovatce, západní hranice města Chania, se 6 semaforech. Odtud Niriis je 3 km. Udržujte všechny rovně, odbočte vpravo na třetím semaforu, které jste narazili, když vidíte na pravé straně INKA supermarketu, poté, co šel dolů z kopce. Odtud Niriis je 300m. Pak jdou všichni rovně. Uvidíte malé fotbalové hřiště na pravé straně, a malý park na levé straně. Můžete vidět na moře. Odtud Niriis je 100m. Odbočit doleva a jet podél parku. Přijedete ve velkém parkovišti, moře je přímo před vámi. Na velkém parkovišti se nachází restaurace, Xenios Dias. Odtud Niriis 30m. Na levé části restaurace je velmi malý, dva-směr ulice, Herakleous Street. Vejdi, cesta odbočuje doleva, do 5 m na levé straně uvidíte Niriis hotel.
 • Hodnota za peníze 9.2
 • Zabezpečení 9.4
 • Umístění 9.1
 • Zaměstnanci 9.4
 • Atmosféra 8.7
 • Čistota 9.1
 • Zařízení 8.9
Číst všechny recenze ZAREZERVOVAT

Mobilní aplikace Hostelworld

Rezervujte si pokoj na cestách s novou mobilní aplikací Hostelworld.

Vyhledejte a rezervujte si jedno z více než 33 000 zařízení ve více než 170 zemí, odkudkoliv.

Registrace Do Newsletteru

Odesílám informace

Děkujeme za přihlášení k odběru novinek!

Přihlaste se k odběru našich newsletterů a dostávejte ty nejlepší nabídky hostelů a novinky přímo do vašich e-mailových schránek. Z odběru se můžete kdykoliv odhlásit.