X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Nikbor

Paseo de Gracia 114, Barcelona, Catalonia, Španělsko

mapa a cestovní pokyny


86%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 88%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 88%Zaměstnanci
  • 80%Atmosféra
  • 84%Čistota
  • 83%Zařízení

Přeloženo: Google Veřejná doprava:
- Metro (metro): Úhlopříčka (L3-zelená linka a L5-modrá čára, různé místní vlakové FGC vazby)
- Sběrnicového systému: 6, 7, 15, 16, 17, 22, 24, 28, 33, 34
- Turistická Bus
NÁVOD:
Od El Prat:
Vlak:
Existují náznaky uvnitř terminálu na nástupišti. Zakupte si vstupenku T10 (to vám dává 10 cest na všech metro / metro, autobusy a tramvaje v centru Barcelony). Z letiště je tam jen jeden vlak opouští směrem k městu, takže si nemůžete nechat ujít! Vystupte na stanici Passeig de Gracia. Zde máte dvě možnosti: buď pocházejí z nádraží a pěšky 4 bloky až Passeig de Gracia 114 nebo změnit z vlaku na metro / metro L3-zelené linky a vystoupit na další zastávce, Diagonal.
Autobus:
Aerobus (shuttle bus z letiště do centra města), budete mít přímo u terminálu (označení budovy terminálu) a doveze vás až na náměstí Plaça Catalunya. Zde můžete přestoupit na metro L3-zelenou linku od náměstí Plaça Catalunya Diagonal. Jsme 2 minuty od stanice metra Diagonal. Pojď ven a chodit na Passeig de Gracia 114.

Od Girona nebo Reus letiště:
Autobusem se dostanete na Estació de Nord, Barcelona. Zde budete mít metrem z Vítězný oblouk L1-červená čára na náměstí Plaça Catalunya. Na náměstí Plaça Catalunya změny na L3-zelenou linku a vystupte na Diagonal. Jsme 2 minuty od stanice metra Diagonal. Pojď ven a chodit na Passeig de Gracia 114.