X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Nicoleport

Kalyoncu Kullugu Mah Tekir Sok No:15 Beyoglu, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Vzhledem k dopravě z letiště Atatürk existují 2 způsoby:

1 - Můžete si vzít taxi z letiště Atatürk do hotelu. Obvykle trvá asi 45 až 50 tureckých lir. Vzdálenost mezi letištěm a náš hotel je asi 20 km. To by se vám více či méně 20-25 minuits. Radši říct taxikář, aby vám z pobřeží, až se dostanete do TRT budovy (Turecko Radio & TV), je třeba taxi odbočit vpravo stranu TRT (Turecko Radio & TV), budovy (UK konzulát se nachází ve stejném pruhu). pak odbočte doleva a směrem k podchodu (HAMMALBASI cad.). Poté taxi by projít přes most a odbočit vpravo do druhého pruhu (KURDELA sok.). Na pravé straně se nachází obchod s potravinami. Odbočit vpravo (Tekir sok.) A zastavte se v přední části šedé budovy s malou desku, která je zapsána NICOLEPORT na to. Můžete také požádat taxikáře, aby si zavolat a směr, jakmile se dostanete taxíkem.

2 - Pokud byste chtěli přijít na náměstí Taksim autobusem (HAVATAS. Stojí 10 tureckých lir z letiště Atatürk do Taksim náměstí pro každou osobu), nejlepší směr do hotelu pěšky je níže:
Prosím, jděte na Istiklal Street a jet rovně, až se dostanete do Galatasaray HIGH SCHOOL (GALATASARAY LISESI). Je to velmi slavný vysoké školy v Istanbulu s velmi velkým tmavě zelené brány a každý to ví. Tam je úzká ulice před Galatasaray LISESI. Zadejte tento ulici (Meşrutiyet cad), po 20 metrech uvidíte tabuli, který je napsán 'HAMMALBASI cad.' Pokračovat, dokud si projít podchodem (HAMMALBASI cad.). Pak se dostanete do druhého pruhu na pravé straně (KURDELA sok.). Na pravé straně pruhu je obchod s potravinami. Odbočíte vpravo opět (Tekir sok.). Uvidíte naši šedou budovu s malou desku, která je zapsána NICOLEPORT na to.