X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Navine's Homestay

24 Aylesbury Crescent, Ottery Wetton, Kapské Město, Jižní Afrika

mapa a cestovní pokyny


Žádné hodnocení

  • Pouze vlastnosti s recenzí v posledních 12 měsících obdrží hodnocení.

Přeloženo: Google Navine je Homestay je 25 minut od letiště a centra města autem.

Z letiště:

Z letiště pojedete směrem na dálnici N2 (také volal Settlers Way), vezmi první off-rampa a jít dolů Duinefontein Road; Po asi 5 km se dostanete světelné křižovatce. Uvidíte most na levé straně, ale měli byste odbočit vpravo do Lansdowne Road a pokračovat v minulosti 4 semafory téměř 5 km; na poslední sadu semaforů uvidíte Lansdowne Nákupní centrum na vaše právo. Pokračovat na 200 metrů, dokud se nedostanete Wetton Circle. Wetton Circle je zřejmý a velký mezník.

V Wetton Circle, odbočit vlevo do Staré Strandfontein silnici, dokud se nedostanete na jediný stop znamení, s mešitou na pravé straně. Odbočit vpravo do Shaftesbury Road. Uvidíte Oracle High School. Otočte přímo naproti vysoké škole, následovat krátký zatáčkou, a uvidíte Theal silnice na pravé straně (první a jediná krátká cesta). Turn do Theal, pak odbočte vpravo do Aylesbury Crescent; to je jediný dům s balkonem s výhledem na hory.

Z centra města:

Od centra města jít na vlakové nádraží, autobusové nádraží, nebo taxi. Přejít na Wynberg nebo Claremont nádražích, vzít si taxi nebo veřejnou autobusem do Wetton Circle. Od Claremont nádraží, musíte požádat řidiče, aby jít dolů Lansdowne Road se dostat do Wetton Circle. Od Wynberg, většina veřejné dopravy jde dolů Wetton Road, na Wetton Circle.

(Taxi bude nejjednodušší pro váš první čas). Veřejná přepravuje náklady jsou nižší než měřil taxi; nemusíte používat je; s veřejnou dopravou se dostanete ke splnění místních obyvatel ze všech prostředí; požádat je o pomoc; oni vám pomůže, a ujistěte se, že se dostanete do Wetton Circle.

Na Wetton Circle podívat na čerpací stanici BP, který se nachází ve starém Strandfontein Road. Procházka podél staré silnice Strandfontein asi 600 m, dokud se nedostanete na jediný stopku, v mešitě. Odbočit vpravo do Shaftesbury Road. Uvidíte Oracle High School. Otočte přímo naproti vysoké škole, následovat krátký zatáčkou, a uvidíte Theal silnice na pravé straně (první a jediná krátká cesta). Turn do Theal, pak odbočte vpravo do Aylesbury Crescent; to je jediný dům s balkonem s výhledem na hory.