X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Navine's Homestay

24 Aylesbury Crescent, Ottery Wetton, Kapské Město, Jižní Afrika

mapa a cestovní pokyny


88%Hodnocení

  • 87%Hodnota za peníze
  • 93%Zabezpečení
  • 67%Umístění
  • 100%Zaměstnanci
  • 87%Atmosféra
  • 100%Čistota
  • 80%Zařízení

Přeloženo: Google Navine Homestay je 25 minut od letiště a od centra města autem.

Z letiště:

Z letiště pojedete směrem na dálnici N2 (také volal Settlers Way), vezmi první off-rampě a jděte dolů Duinefontein Road, asi po 5 km se dostanete semaforu křižovatky. Uvidíte most na levé straně, ale měli byste odbočte vpravo do silnice Lansdowne a pokračovat v minulé čtyři semafory na téměř 5 kilometrů, na poslední sadu semaforů uvidíte Lansdowne nákupní centrum na pravé straně. Pokračujte na 200 metrů, dokud se nedostanete Wetton Circle. Wetton Circle je zřejmý a velký mezník.

V kruhu Wetton, odbočte doleva do Old Road Strandfontein, dokud se nedostanete jedinou stopku, s mešitou na pravé straně. Odbočit vpravo do Shaftesbury Road. Uvidíte Oracle High School. Obraťte se přímo naproti vysoké škole, následovat krátký zatáčkou, a uvidíte Theal silnice na pravé straně (první a jediná krátká cesta). Obraťte se na Theal, odbočte vpravo do Aylesbury Crescent, je to jen dům s balkonem s výhledem na hory.

Z centra města:

Od centra města jít na vlakové nádraží, autobusové nádraží, nebo taxi. Přejít na Wynberg nebo Claremont železniční stanice, se veřejné taxi nebo autobusem do kruhu Wetton. Ze stanice Claremont, musíte požádat řidiče, aby jít dolů Lansdowne Road, dostat se Wetton Circle. Od Wynberg, většina veřejné dopravy klesá Wetton Road, na Wetton Circle.

(Taxi bude nejjednodušší pro vaše poprvé). Veřejné náklady na dopravu jsou nižší než měřená taxi, nemusíte používat, s veřejnou dopravou se dostanete ke splnění místních obyvatel všech prostředí; požádat je o pomoc, oni vám pomohou a ujistěte se, že se dostanete do Wetton Circle.

V kruhu Wetton Podívejte se na čerpací stanice BP, která je ve Starém Strandfontein Road. Procházka podél staré silnice Strandfontein asi 600 m, dokud se nedostanete jedinou stopku, v mešitě. Odbočit vpravo do Shaftesbury Road. Uvidíte Oracle High School. Obraťte se přímo naproti vysoké škole, následovat krátký zatáčkou, a uvidíte Theal silnice na pravé straně (první a jediná krátká cesta). Obraťte se na Theal, odbočte vpravo do Aylesbury Crescent, je to jen dům s balkonem s výhledem na hory.