X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Nathan's Villa Hostel Warsaw

Ul. Piekna 24/26, Building C, Varšava, Polsko

mapa a cestovní pokyny


84%Hodnocení

  • 86%Hodnota za peníze
  • 87%Zabezpečení
  • 86%Umístění
  • 87%Zaměstnanci
  • 77%Atmosféra
  • 81%Čistota
  • 82%Zařízení

Přeloženo: Google Pro ty, kteří přijíždějí do hostelu od hlavního vlakového nádraží (Warszawa Centralna) doporučujeme krátkou procházku. Po odchodu z vlakového nádraží (Warszawa Centralna) se ujistěte, že máte Palác vědy a kultury (obrovský, divný, Ghost Busters styl, hledá budova s ​​věží s hodinami na vrcholu) na levé straně, a že jste na Aleje Jerozolimskie Street. Keep walking, musíte projít Polonia Palace Hotel (na pravé straně, na druhé straně ulice). Když vidíte velkou hlavní překračování Aleje Jerozalimskie a Marszalkowska Street, projít podzemní chodbou: rovně tak daleko, jak můžete jít a pak doprava. Po návratu z podzemní chodby budete muset najít sami stojí v dolní části hotelu Novotel. Ujistěte se, že máte tento hotel na levé straně, a že jste na ulici Marszalkowska. Chůzi držet rovně po ulici.
Po absolvování Wilcza ulice (boční ulici z Marszałkowska) odbočka doleva na piękna ulici a jít dál po ní. Byly umístěny ve světle růžové budovy s velkým banner Nathans Villa Hostel na to.

Pro ty, kteří přijíždějí letadlem:
Chopin letiště autobusem č. 175 do centra města. To trvá asi 30 minut dostat autobusovou zastávku s názvem "Centrum" (18. zastávka). Později sledovat naše pěší trasy od hotelu Novotel. Taxi transfer z Modlina by neměla stát více než 30 PLN.
Modlin Airport, nejjednodušší způsob je jet autobusem směr Centrum (Centrum města). Stojí asi 35 PLN. Bude vás odveze v blízkosti hlavního nádraží (Warszawa Centralna) v dohledné paláce sience, kulturu a-což je velmi snadno odhalit. Sledujte naše pěší trasy. Taxi přemístění by se nemělo stát více než 100 PLN.

U všech ostatních místech vstupu zkontrolujte své připojení na
http://warszawa.jakdojade.pl/?locale=en
jako autobusy / tramvaj trasy se mohou měnit.

Zavolejte nám, pokud máte nějaké problémy!