X

Domov nejlepších hostelů na světě

33 000 zařízení, 170 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Nathan's Villa Hostel Warsaw

Ul. Piekna 24/26, Building C, Varšava, Polsko

mapa a cestovní pokyny


76%Hodnocení

  • 79%Hodnota za peníze
  • 81%Zabezpečení
  • 80%Umístění
  • 81%Zaměstnanci
  • 69%Atmosféra
  • 73%Čistota
  • 72%Zařízení

Přeloženo: Google Pro ty, kteří přijíždějí do hostelu od hlavního vlakového nádraží (Warszawa Centralna) doporučujeme krátkou procházku. Po odchodu z vlakového nádraží (Warszawa Centralna) Ujistěte se, že máte Palác vědy a kultury (obrovský, divný Ghost Busters styl, hledá budova s ​​věží s hodinami na vrcholu) na levé straně, a že jste na Aleje Jerozolimskie Street. Jít dál; musíte projít Polonia Palace Hotel (na pravé straně, na druhé straně ulice). Když vidíte, velký hlavní přechod Aleje Jerozolimskie a Marszalkowska ulice, projít podzemní chodbou: rovné tak daleko, jak můžete jít a pak doprava. Po příchodu z podzemní chodby musíte najít sami stojí v dolní části hotelu Novotel Hotel. Ujistěte se, že máte tento hotel na levé straně, a že jste na Marszalkowska ulici. Chůzi držet rovně po ulici.
Po absolvování Wilcza ulici (ve vedlejší ulici od Marszałkowska) odbočit vlevo na Piekna ulici a jít dál po ní. Byly umístěny ve světle růžové budovy s obrovským Nathans Villa Hostel banner na něj.

Pro ty, kteří přijíždějí letadlem:
Chopin letiště autobusem ne 175 do centra města. To trvá asi 30 minut dostat autobusovou zastávku s názvem "Centrum" (18 stop). Později se sledovat naše pěší trasu z Novotel Hotel. Taxi transfer z Modlina by neměla stát více než 30 PLN.
Modlin Airport- nejjednodušší způsob je jet autobusem do Centrum (Centrum města). Stojí kolem PLN 35. To bude kapku tě v blízkosti hlavního nádraží (Warszawa Centralna) na dohled paláce Sience a kulturně, který je velmi snadno odhalit. Sledovat naše trasy pro pěší. Taxi transfer by neměl stát více než 100 PLN.

V případě jakýchkoli dalších vstupních místech, zkontrolujte prosím spojení na
http://warszawa.jakdojade.pl/?locale=en
jako autobus / tramvaj trasy se mohou měnit.

Zavolejte nám, pokud máte nějaké problémy!