X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Mystic Simurgh Hostel

Huseyin Aga Mah. Buyuk Bayram Sok. No:13 Taksim, Beyoglu/Istanbul, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


82%Hodnocení

  • 84%Hodnota za peníze
  • 78%Zabezpečení
  • 89%Umístění
  • 84%Zaměstnanci
  • 83%Atmosféra
  • 75%Čistota
  • 79%Zařízení

Přeloženo: Google Adresa:
Huseyin aga mahallesi,
Buyuk Bayram Sokak No: 13,
Taksim istanbulské čtvrti Beyoğlu,
Istanbul,
Turecko
34435Abychom se dostali Mystic Simurgh Z Sabiha Gken letiště
První volba: Můžete použít placenou kyvadlovou dopravu (Havas) poskytnuté společností Turkish Airlines, aby se Taksim. Jízdenka za Havaş autobusu je cca 7. Když přijedete Taksim, uvidíte, širokou ulici přeplněné lidmi a volal Istiklal Caddesi. Pokud jste zvyklý vidět, můžete požádat někdo pro to je velmi dobře známý ulice. Mějte na ulici Istiklal přibližně po dobu 5 minut a budete vidět obrovské bílou budovu na pravé straně: Demirren Shopping Mall. Druhá cesta po absolvování nákupní centrum se nazývá BALO sokak. Mějte na paměti, že existuje HALK BANK na rohu silnice. Stačí odbočit vpravo odtud. Po krátké procházce na Balo ulici se první odbočkou vpravo. Tato ulice se nazývá Byk Bayram Sokak. A budete vidět obrovské Odda hotel na levé straně, jakmile zadáte Byk Bayram Street. Mystic Simurgh se objeví po několika krocích na pravé straně: Počet 13.

Druhý a dražší varianta: Můžete si vzít taxi. Nicméně jsme přesvědčeni, že není nutné. To vás bude stát přibližně 25. Cena může snížit v závislosti na vašem vyjednávání výkonu, ale ne moc. Přesto, pokud si vzít taxi, můžete požádat řidiče, aby volání na ubytovnu a můžeme vysvětlit adresu přímo k němu.

Abychom se dostali Mystic Simurgh Od Atatrk letiště
První volba / SHUTTLE: Můžete použít placenou kyvadlovou dopravu (Havas) poskytnuté společností Turkish Airlines, aby se Taksim. Jízdenka za Havaş autobusu je cca 5 (10 Turecká lira). Když přijedete Taksim, uvidíte, širokou ulici přeplněné lidmi a volal Istiklal Caddesi. Pokud jste zvyklý vidět, můžete požádat někdo pro to je velmi dobře známý ulice. Mějte chůzi na ulici Istiklal přibližně po dobu 5 minut a budete vidět obrovské bílou budovu na pravé: Demirren Shopping Mall. Druhá cesta po absolvování nákupní centrum se nazývá BALO sokak. Mějte na paměti, že existuje HALK BANK na rohu silnice. Stačí odbočit vpravo odtud. Po krátké procházce na Balo ulici se první odbočkou vpravo. Tato ulice se nazývá Byk Bayram Sokak. A budete vidět obrovské Odda hotel na levé straně, jakmile zadáte Byk Bayram Street. Mystic Simurgh se objeví po několika krocích na pravé straně: Počet 13.
Druhá varianta / METRO: Z letiště můžete jet metrem na Aksaray. (Jízdenka na metro je 1.75 turecká lira, přibližně 1. Můžete se zeptat na autobus Taksim, jakmile dorazí Aksaray. Můžete přijít do Istanbul autobusem nebo mikrobusem žluté. Oni také stojí přibližně 1. Byste měli informovat řidiče že chcete vystoupit na mer Hayyam otobs Durağı (autobusové nádraží). Pokud se mu nedostane to, řekni mu, že to je přes Beyoglu Emniyet Mudurlugu (Beyoğlu Police Station). Balo ulice je hned vedle autobusového nádraží , o právu. Po zadání Balo ulice, pak druhou ulicí po pravé straně. Tato ulice se nazývá balo ulice Bayram Sokak ve kterém se nachází Mystic Simurgh. uvidíš znaménko na pravé straně po několika krocích.
Třetí možnost: Pokud zjistíte, že druhá možnost příliš komplikované, můžete vystoupit z autobusu nebo minibusem na náměstí Taksim. Když přijedete Taksim, uvidíte, širokou ulici přeplněné lidmi a volal Istiklal Caddesi. Pokud jste zvyklý vidět, můžete požádat někdo pro to je velmi dobře známý ulice. Mějte chůzi na ulici Istiklal přibližně po dobu 5 minut a budete vidět obrovské bílou budovu na pravé: Demirren Shopping Mall. Druhá cesta po absolvování nákupní centrum se nazývá BALO sokak. Mějte na paměti, že existuje HALK BANK na rohu silnice. Stačí odbočit vpravo odtud. Po krátké procházce na Balo ulici se první odbočkou vpravo. Tato ulice se nazývá Buyuk Bayram Sokak. A uvidíte obrovský Odda hotel se nachází na levé straně, jakmile zadáte Buyuk Bayram Street. Simurg se objeví po několika krocích na pravé straně: Počet 13.

Čtvrtý a ideální volbou / Veřejná autobusová: Můžete mít přímý autobus z letiště do Atatrk Taksim. Můžete snadno najít, kde Taksim autobusy jsou tím, že žádá všechny místní obyvatele, zaměstnance nebo spolujezdce. Jízdenka je přibližně 2. Měli byste říct ovladač, který chcete vystoupit na mer Hayyam otobs Durağı (autobusové nádraží). Pokud se mu nedostane to, řekni mu, že to je přes Beyoglu Emniyet mudurlugu (Beyoğlu Police Station). Balo ulice je hned vedle autobusového nádraží, na pravé straně. Po zadání Balo ulice, pak druhou ulicí na pravé straně. Tato ulice se nazývá Byk Bayram Sokak ve kterém se nachází Mystic Simurgh. Uvidíte, znaménko na pravé straně po několika krocích. Nebo pokud je pro vás příliš složité, můžete vystoupit z autobusu na náměstí Taksim. Když přijedete Taksim, uvidíte, širokou ulici přeplněné lidmi a volal Istiklal Caddesi. Pokud jste zvyklý vidět, můžete požádat někdo pro to je velmi dobře známý ulice. Mějte chůzi na ulici Istiklal přibližně po dobu 5 minut a budete vidět obrovské bílou budovu na pravé: Demiiroren Shopping Mall. Druhá cesta po absolvování nákupní centrum se nazývá BALO sokak. Mějte na paměti, že existuje HALK BANK na rohu silnice. Stačí odbočit vpravo odtud. Po krátké procházce na Balo ulici se první odbočkou vpravo. Tato ulice se nazývá Buyuk Bayram Sokak. A uvidíte obrovský Odda hotel se nachází na levé straně, jakmile zadáte Buyuk Bayram Street. Mystic Simurgh se objeví po několika krocích na pravé straně: Počet 13.