X

Domov nejlepších hostelů na světě

30 000 zařízení, 180 zemí Přes 3,5 milionu recenzí hostů 21 milionů rezervací

Cesta do Mystic Simurgh Hostel

Huseyin Aga Mah. Buyuk Bayram Sok. No:13 Taksim, Beyoglu/Istanbul, Istanbul, Turecko

mapa a cestovní pokyny


80%Hodnocení

  • 86%Hodnota za peníze
  • 77%Zabezpečení
  • 94%Umístění
  • 80%Zaměstnanci
  • 71%Atmosféra
  • 77%Čistota
  • 77%Zařízení

Přeloženo: Google Adresa:
huseyin aga mahallesi,
Buyuk Bayram Sokak No: 13,
Taksim Beyoğlu istanbul,
Istanbul,
Turecko
34435Abychom se dostali Mystic Simurgh od letiště Sabiha Gokcen
První možnost: můžete použít placenou kyvadlovou dopravu (Havatas) poskytované společností Turkish Airlines přijít Taksim. Jízdenka na autobus Havatas je přibližně 4,5 € (13 Turkish Lira). Když přijedete Taksim, uvidíte celou ulici přeplněné s lidmi a vyzval İstiklal Caddesi. Pokud jste zvyklý vidět, můžete požádat někoho o to je velmi dobře známá ulice. Mějte na ulici Istiklal přibližně po dobu 5 minut a uvidíte obrovskou bílou budovu na pravé straně: Demiroren Shopping Mall. Druhá cesta po absolvování nákupní centrum se nazývá BALO sokak. Mějte na paměti, že existuje Halk BANK na rohu ulice. Stačí odbočit vpravo odtud. Po krátké procházce na ulici Balo mít první právo. Tato ulice se nazývá Buyuk Bayram Sokak. A uvidíte obrovské Odda Hotel na levé straně, jakmile zadáte Buyuk Bayram Street. Mystic Simurgh se objeví po několika krocích na pravé straně: Počet 13.

Druhý a dražší varianta: Můžete si vzít taxi. Nicméně se domníváme, že není nutné. To vás bude stát přibližně 40 €. Cena by se mohla snížit v závislosti na vyjednávání výkonu, ale ne moc. Přesto, pokud si vzít taxi, můžete požádat řidiče, aby volání na koleje a můžeme vysvětlit adresu přímo k němu.

Abychom se dostali Mystic Simurgh z letiště Atatürk
První o volitelné výbavě / SHUTTLE: Můžete použít placené kyvadlovou dopravu (Havatas) poskytované společností Turkish Airlines přijít Taksim. Jízdenka na autobus Havatas je přibližně 3,5 (10 Turkish Lira). Když přijedete Taksim, uvidíte celou ulici přeplněné s lidmi a vyzval İstiklal Caddesi. Pokud jste zvyklý vidět, můžete požádat někoho o to je velmi dobře známá ulice. Mějte chůzi na ulici Istiklal přibližně po dobu 5 minut a uvidíte obrovskou bílou budovu na pravé straně: Demiroren Shopping Mall. Druhá cesta po absolvování nákupní centrum se nazývá BALO sokak. Mějte na paměti, že existuje Halk BANK na rohu ulice. Stačí odbočit vpravo odtud. Po krátké procházce na ulici Balo mít první právo. Tato ulice se nazývá Buyuk Bayram Sokak. A uvidíte obrovské Odda Hotel na levé straně, jakmile zadáte Buyuk Bayram Street. Mystic Simurgh se objeví po několika krocích na pravé straně: Počet 13.
Druhá varianta / METRO: Z letiště můžete jet metrem na Aksaray. (Jízdenka na metro je 3 turecká lira, cca 1 €. Můžete se zeptat na autobus Taksim, jakmile dorazí Aksaray. Můžete si přijít na Taksim autobusem nebo žlutým mikrobusem. Oni také stojí přibližně 1 €. Měli byste říct řidiči, že chcete vystoupit na Omer Hayyam Otobus Durağı (autobusové nádraží). Pokud se mu nedostane to, řekni mu, že to je přes Beyoglu EMNİYET Mudurlugu (Police Station Beyoğlu). Balo Street se nachází hned vedle autobusového nádraží, na doprava. Po zadání balo ulici, odbočte druhou ulicí po pravé straně. Tato ulice se nazývá balo ulice Bayram Sokak, kde se nachází Mystic Simurgh. Uvidíte znaménko na pravé straně po několika krocích.
Třetí možnost: Pokud zjistíte, že druhá možnost příliš komplikované můžete vystoupit z autobusu nebo minibusu na náměstí Taksim. Když přijedete Taksim, uvidíte celou ulici přeplněné s lidmi a vyzval İstiklal Caddesi. Pokud neuvidíte, můžete požádat někoho o to je velmi dobře známá ulice. Mějte chůzi na ulici Istiklal přibližně po dobu 5 minut a uvidíte obrovskou bílou budovu na pravé straně: Demiroren Shopping Mall. Druhá cesta po absolvování nákupní centrum se nazývá BALO sokak. Mějte na paměti, že existuje Halk BANK na rohu ulice. Stačí odbočit vpravo odtud. Po krátké procházce na ulici Balo mít první právo. Tato ulice se nazývá Buyuk Bayram Sokak. A uvidíte obrovské Odda Hotel na levé straně, jakmile zadáte Buyuk Bayram Street. Simurg se objeví po několika krocích na pravé straně: Počet 13.

Čtvrtá a ideální volbou / Veřejná autobusová: Můžete mít přímý autobus z letiště Atatürk do Taksim. Můžete snadno najít, kde Taksim autobusy jsou otázkou žádnou místních lidí, personál nebo cestující. Autobusové jízdenky je cca 1 €. Měli byste říct ovladač, který chcete vystoupit na Omer Hayyam Otobus Durağı (autobusové nádraží). Pokud se mu nedostane to, řekni mu, že to je přes Beyoglu EMNİYET mudurlugu (Police Station Beyoğlu). Balo Street se nachází hned vedle autobusového nádraží, na pravé straně. Po zadání balo ulici, odbočte druhou ulicí po pravé straně. Tato ulice se nazývá Buyuk Bayram Sokak, kde se nachází Mystic Simurgh. Uvidíte znaménko na pravé straně po několika krocích. Nebo pokud zjistíte, že to příliš komplikované můžete vystoupit z autobusu na náměstí Taksim. Když přijedete Taksim, uvidíte celou ulici přeplněné s lidmi a vyzval İstiklal Caddesi. Pokud neuvidíte, můžete požádat někoho o to je velmi dobře známá ulice. Mějte chůzi na ulici Istiklal přibližně po dobu 5 minut a wiill vidět obrovskou bílou budovu na pravé straně: Demiiroren Shopping Mall. Druhá cesta po absolvování nákupní centrum se nazývá BALO sokak. Mějte na paměti, že existuje Halk BANK na rohu ulice. Stačí odbočit vpravo odtud. Po krátké procházce na ulici Balo mít první právo. Tato ulice se nazývá Buyuk Bayram Sokak. A uvidíte obrovské Odda Hotel na levé straně, jakmile zadáte Buyuk Bayram Street. Mystic Simurgh se objeví po několika krocích na pravé straně: Počet 13.