X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Mosquito Old Town Apartments

Poselska 17, Krakov, Polsko

mapa a cestovní pokyny


96%Hodnocení

  • 96%Hodnota za peníze
  • 100%Zabezpečení
  • 100%Umístění
  • 96%Zaměstnanci
  • 92%Atmosféra
  • 96%Čistota
  • 92%Zařízení

Přeloženo: Google Mosquito Old Town Apartments se nacházejí na 17. ulici (Poselska.

Z letiště
Pokud přijíždíte letadlem, je nejjednodušší způsob, jak dostat do našeho hostelu je vzít vyjíždějí z vlaku na letiště terminálu hlavního vlakového nádraží.

Z letištní budovy je zdarma kyvadlový autobus, který vás zavede do železničního terminálu, nebo můžete jen chodit 200m.

Vlak jezdí od 05:24 do 22,24 hodin.

Vstupenka na 12 PLN / 20 jízdenky kole PLN (můžete koupit ve vlaku).

To trvá asi 19 minut se dostanete do hlavního nádraží. Potom postupujte podle pokynů níže.

V případě pozdního příjezdu je zde také noční autobus 902 do Krakova.

Nejlevnější způsob, jak dostat do Krakova, je vzít si místní autobus číslo 208, 292 nebo 902. Jedna jízda cena 4,00 PLN / 2,00 PLN (zlevněné), ale to trvat až 45 minut. Autobus vás zaveze vedle vlakového nádraží a potom postupujte podle pokynů níže napsané.

BUS / COACH

K dispozici jsou dvě úrovně autobusového nádraží. Pokud jste na první úrovni jít dolů do úrovně 0. Na úrovni O jít do tunelu vchodu a budete na nádraží a postupujte podle pokynů níže
Z vlakového nádraží:

1.. PĚŠKY

Nechte na vlakové nádraží a jít dolů do tunelu a pak odbočit vlevo na schody, které vás dovedou do hlavní budovy stanice. Vydejte se na budovy a před zadáte mít právo obrátit, když vidíte Galeria Krakowska (Big Shopping Mall). Když se dostanete na velkou čtvercovou hlavou na hotel s názvem "Andels". Na levé straně od hotelu najdete podchod vede do centra města. Na druhé straně podchodu jít vlevo a pokračovat s parkem. Po cca 7 minut pěšky odbočit vpravo do Dominikánské ulici (ulice s tramvajových kolejí). První ulice vlevo je Poselska ulice. Jděte spolu s malým odbočte vpravo a číslo 17 bude na levé straně (velká dřevěná brána vedle restaurace "Trzy Papryczki"

2.. TRAMVAJEMI

Pokud nemáte pocit, jako je chůze, můžete se dostat do Mosquito Apartments tramvají. Nechte na vlakové nádraží a jít dolů do tunelu a pak odbočit vlevo na schody, které vás dovedou do hlavní budovy stanice. Vydejte se na budovy a před zadáte mít právo obrátit, když vidíte Galeria Krakowska. Když se dostanete na velký sqare pokračovat po hlavní budovy vlakového nádraží. Na konci náměstí uvidíte tramvajovou zastávku na pravé straně. Musíte mít tramvaj č. 10 (směr míří do Lagiewniki). Musíte vzít volno na druhé zastávce (Sw. Gertrudy). Když vystoupíte z tramvaje si budete muset vzít na Dominikánské ulici (ulice s tramvajovou tratí řezání park). Projděte parkem. První ulice vlevo je Poselska ulice. Jděte spolu s malým odbočte vpravo a číslo 17 bude na levé straně (velká dřevěná brána vedle restaurace "Trzy Papryczki"). Udělal jsi to!

Tramvajová zastávka VSTUPENKY

Na tramvajové zastávky hned vedle hlavního vlakového nádraží, stejně jako v každé tramvaji (v prvním vagónu) najdete stroje, kde si můžete koupit tramvajové lístky (mají různé možnosti jazyka, anglické i). Jednosměrná jízdenka na 20 minut (více než dost pro tebe) stojí 2,80 PLN. Nezapomeňte! Musíte ověřit si lístek, jakmile zadáte tramvají (i ten, který koupil ve stroji uvnitř tramvají)!


AIRPORT PICK UPS!

Můžeme zajistit vyzvednutí na letišti pro vás. Pošlete nám dotaz e-mailem s Vaším jménem, ​​číslo letu, nástupní den a my vás vyzvednout a přivést přímo k hostelu.
Letiště vyzvednout z letiště Kraków Balice: 80 PLN (1-4 osoby), 100 PLN (5-8)

Letiště vyzvednout z letiště Katowice Pyrzowice: 330 PLN (1-4 osoby), 360 CZK (5-8 osob)