X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Morada da Mangaba

Rua da Mangaba, Praça da Mangaba, Morro de Sao Paulo, Brazílie

mapa a cestovní pokyny


20%Hodnocení

  • 20%Hodnota za peníze
  • 20%Zabezpečení
  • 20%Umístění
  • 20%Zaměstnanci
  • 20%Atmosféra
  • 20%Čistota
  • 20%Zařízení

Přeloženo: Google My se nachází v čtvrti zvané "Mangaba" na vrcholu kopce svatého Pavla, kde si můžete vychutnat nádherný výhled na "vrcholu", druhé, třetí a čtvrté pláži si můžete vychutnat také nádherný výhled pláž schodiště Gamboa mangaba tedy muset zvážit cestu leze střídavě plochý a jeden zřídka a v závislosti na trase schodech, má 3 způsoby, jak se dostat na adresu:

První kurz: po příjezdu mola na kopci musí jít po silnici z Biquinha, profesionální vedle uličky, kde se slon musí vylézt po žebříku několik příček 35-40 PRO a po cestě, dokud se nedostanete na druhou mangaba několik set metrů dále je dům (cca 500-600 metrů. horolezectví, nebo jít dolů, trval 9-11 min. chůze, snadná obtížnost klesá, jednoduché / střední stoupá od domu k nejbližší pláže a vesnice).

Druhý kurz: po příjezdu jít směrem k Velké fontány, který sleduje "Stairway Mangaba" bude muset vylézt 160-180 kroků a najdete na náměstí po Mangada a po pár kroků od domu. (500 - 600 m cca. Horolezectví, nebo jít dolů, trval 10 až 12 min. Chůze, jít dolů snadno potíže, potíže s rostoucí středně vysoká, ale je velmi blízko k rodné vesnice).

Třetí kurz: vzdálenost druhého pláži Adresa muset stoupání nebo klesání 200-220 kroků a po pár set metrů od náměstí Mangada a po pár metrech najdete dům (500 m cca Going nahoru nebo dolů. "vrchol" jen 8-10 minut v tomto domě ve druhém pláži středně vysokou obtížnost stoupá, klesá, je velmi snadné).