X
POZNÁMKA: 9 a více osob se považuje za skupinovou rezervaci. Změňte počet hostů, abyste se vrátili do normálního vyhledávání.
Enquire Now HostelBookers Logo Group of 15 or more?

Our sister site HostelBookers can create a tailor-made booking plan for your large travel group.

Cesta do Momotown Privates

9 Szeroka St., Krakov, Polsko

mapa a cestovní pokyny


77%Hodnocení

  • 74%Hodnota za peníze
  • 74%Zabezpečení
  • 88%Umístění
  • 88%Zaměstnanci
  • 72%Atmosféra
  • 74%Čistota
  • 68%Zařízení

Přeloženo: Google Z letiště kyvadlovou dopravu vlakem do hlavního vlakového / autobusového nádraží.

Odtud, doporučujeme si vzít tramvaj č.. 50. Je to podzemní tramvaje a vstup do stanice je z nástupiště vlakového nádraží ne. 1 (stejné, což kyvadlový vlak z letiště dostane vás). Musíte tramvaj s pokyny "Kurdwanow" nebo "Biezanow Nowy", vystupte na páté zastávce s názvem "Miodowa" a odbočte vpravo do Ulica Miodowa a pokračujte na číslo 28. Vstupenky si můžete zakoupit formulářů stroje v tramvaji, a jen je třeba ověřit je.
Můžete se také vydat na tramvaj č.. 3, 19, 24 (z "Dworzec Główny") a vystupte na zastávce třetí "Miodowa".

Chůze od vlakového / autobusového nádraží trvá přibližně 15 minut. Musíte se dostat do podzemní chodby se nachází v přední části hlavní budovy vlakového nádraží. Odchod na levé straně, se Ulica Westerplatte a dostat se k velké budově pošty, pak doleva do Ulica Starowiślna (neplést s Ulica Wielopole), křížové Ulica Dietla a rovně podél Ulica Starowiślna dostat se do Ulica Miodowa. Nyní je pouze potřeba, aby se doprava - Jsme na číslo 28.

Taxi se nacházejí nad nástupištěm vlakového nádraží, v přední části budovy autobusového nádraží, nebo v přední části nákupního centra. Očekávat, že zaplatí ne více než kolem 20 PLN (cca 5 euro).

GPS:
50,0531306000 N
19,9459290000 E